А я с Рио-де-Житомира!• 28 марта 2025
Дочка не підготувалась до тесту з англійської
2 клас.
Сьогодні тест на 1 уроці.
Нормально буде, якщо не повезу її на перший урок?
Чи уе погано в частині виховання і буде гірше від цього?
Сьогодні тест на 1 уроці.
В рот не ложи• 28 марта 2025
Я б везла все равно, заграницей с пропусками строго, особенно в день тестов.
У моей сегодня тоже тест, она в 4 классе в Германии. Вроде подготовилась, но все равно волнительно. У нее есть стимул - поступление в гимназию, поэтому учится, но я все равно контролирую
А я с Рио-де-Житомира!
• 28 марта 2025
Ответ дляВ рот не ложи
в 4 класі вже стимул - це круто
Интимная• 28 марта 2025
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Їй взагалі все одно на оцінки
Тоді ведіть
Кавуся• 28 марта 2025
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Їй все одно на оцінки і навчання(
Їй все одно тому що хтось її цьому навчив
Меня много• 28 марта 2025
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Ми не в Україні.
В нас гості цей тиждень. Але дочку треба дьоргати, вона так сама готуватись не буде
Тогда надо показать ответственность за такое поведение, причинно-следственную связь ’ не учишь - получаешь плохие оценки’. И в младших классах самое подходящее время приучать к самостоятельности в выполнении ДЗ. А если не выучила, то можно просто прогулять - плохой пример ребенку и потенциальный сигнал, что ничего страшного в прогулах мама не видит, гуляй доця на здоровье. В дальнейшем аукнется.
Меня много• 28 марта 2025
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Там тест письмовий по словах. Я сама винна, що не проконтролювала і не заставила вивчити
Нет, это её зона ответственности, она виновата, что не выучила. Уроки задают ей, а не Вам. Нормальные дети сами подходят, когда например надо выучить, и просят помочь выучить или повторить, проконтролировать.
Я утром вставала учила стихи перед школой и бабушке рассказывала, пока она завтрак готовила. Просила послушать сама.
Меня много• 28 марта 2025
Ответ дляНаездница
В початковій школі не має бути такого пресингу. Добре, що їй байдуже. Психіку збереже.
та да, в эскорте оценки не важны, главное психика в порядке
Наездница• 28 марта 2025
Ответ дляМеня много
До чого тут ескорт? В мозоку є певні етапи розвитку. Самостійна работа з контролем з середньої школи починається.
Моська-слон• 28 марта 2025
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Ми не в Україні.
Бидоси... Как вы там в Неукраине выживаете без Советчицы?
Наивная Хо• 28 марта 2025
Ответ дляnavariya
Дочка, папа, мама...Суржик. Поговоримо про англійську? Не хочу)
Це мій, суб´єктивний погляд)
Відкрийте словник української мови та й буде вам щастя. Суб´єктивна думка,то добре, але ви вказуєте на помилку. Це що означає? Всі мають вивчати українську мову за вашими суб´єктивними правилами?
А англійська тут до чого? Ви ще й англійську знаєте,як українську?🤣
Ответ дляНаивная Хо
Так, знаю. Там, в англійський 4 діалекта. І не кожен мексиканець, афроамериканець, в прямій мові можуть не зрозуміти один одного з британцями... Мова.. Це широке питання..