Міні-бікіні• 20 марта в 16:08
Ким хочуть бути ваші 11 - класники? Куди плануюють вступати?
Вітаю. Питання мамам майбутніх абітурієнтів.
У мене донька через 2 місяці закінчує 11 клас, але ще ніяк не може вирішити ким вона себе бачить в майбутньому, яку професію хоче опанувати, куди буде вступати. Зараз активно готується до здачі НМТ, четвертим предметом вибрала англійську мову, але не може визначитися, куди буде вступати, ким бути. Я не хочу їй нав´язувати свою думку, щоб потім не говорила, що це я її змусила вступити туди, куди вона не хоче. Але бачу, що вона саме зовсім не знає, що їй робити. Вона не чіткий гуманітарій, і не чіткий технар. В неї гарні здібності і до математики і гарно з мовами, іноземні даються легко. Гарно вчиться, відмінниця, але не знає, чого хоче((( Мами 11-класників, куди планують вступати ваші діти, ким хочуть бути?
САМ_ТАКОЙ• 20 марта в 16:10
в педінститут, історичний факультет. Хоче бути вчителем історії - хлопець
Міні-бікіні
• 20 марта в 16:10
Ответ дляПукимончиг
На ин яз в сковороду , мы из Харькова
на іноземну філологію? Категорично не хоче потім працювати з дітьми((
Лагшмивара• 20 марта в 16:11
я ее понимаю, сама такая была, не знала куда идти, чем заниматься, в итоге пошла куда родители сказали...
Міні-бікіні
• 20 марта в 16:12
Ответ дляЛагшмивара
ось цього і не хочу, щоб потім не говорила, що я так вирішила
Лагшмивара• 20 марта в 16:13
Ответ дляМіні-бікіні
сейчас дети умнее, чем мы раньше были...
Пукимончиг• 20 марта в 16:13
Ответ дляМіні-бікіні
Пусть учится, а там видно будет
Ряженка• 20 марта в 16:13
Ответ дляМіні-бікіні
психолог, хлопець
Астановитесь• 20 марта в 16:14
Моєму тільки 14, але вже хоче вчитися на режисера. От цікаво, чим вам допоможе така інформація.
Мне без сахара• 20 марта в 16:15
Будет инженером.
Куда именно будет поступать - не определились. Есть ещё год
Міні-бікіні
• 20 марта в 16:15
Ответ дляПукимончиг
Пусть учится, а там видно будет
раніше вона планувала вступати на іняз, а зараз як відрізало
Диви яка я пава!• 20 марта в 16:15
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
я знала що тут багато хворих ))чим вже невгодив педінститут ?? )
І не говоріть. Вони напевно зразу в Міністерствах працюють
Мне без сахара• 20 марта в 16:16
Дочь близкой подруги- второй курс.
Психолог.
Уже работает в детском саду
Психолог.
Уже работает в детском саду
Мама фіфті цента• 20 марта в 16:16
Ответ дляАстановитесь
Мій в 14 готувався на льотчика. Вчив всі тести і тд ) компаси, проміжки часу. Ми дивились скільки коштує навчання, а це дуже дорого в нас в країні.
А поїм щось змінилось і почав шити
Міні-бікіні
• 20 марта в 16:16
Ответ дляМагиня
Право ей не интересно?
я юрист)), говорить, що не буде вступати на право)
САМ_ТАКОЙ• 20 марта в 16:18
Ответ дляДиви яка я пава!
тим більше що дитина вже три роки налаштована тільки в пед, і тільки викладати історію. Просто в нас декотрі (багато хто) думає, що історик - це не тільки школа в майбутньому, а реально гарний, толковий історик - то багато де може працювати )
Мизимец• 20 марта в 16:18
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Не институт не угодил, а будущее после пединститута. Переучивалась потом, работаю не по профессии.
А_я_ЛОЖУ!• 20 марта в 16:19
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
І саме головне - буде робити те що йому подобається . А професіонал своєї справи заробить
Астановитесь• 20 марта в 16:20
Ответ дляМама фіфті цента
А поїм щось змінилось і почав шити
Це нормально
І в 17 років не знати, чого хочеш - теж нормально. Я в свій час не знала. Вищу освіту отримала в 28 років, і це був вже мій свідомий вибір
Диви яка я пава!• 20 марта в 16:20
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Так, оті декотрі, думають, що найрозумніші.
САМ_ТАКОЙ• 20 марта в 16:20
Ответ дляМизимец
в нас в родині теж дуже багато хто закінчив педінститут. І багато хто працює по спеціальності, і в суміжних спеціальностях. Це ж не значить що ви одна - і на вас потрібно рівнятися )
А_я_ЛОЖУ!• 20 марта в 16:21
Ответ дляАстановитесь
Це нормально
Класна історія в Європі - рік волонтаріату та подорожей рік - якраз можна визначитися чим хочеш все життя займатися
Жена_КотораяСтена• 20 марта в 16:21
Ответ дляМіні-бікіні
Может лигнвист?)
Диви яка я пава!• 20 марта в 16:21
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
100%. Вчитель від вчителя також відрізняється
Астановитесь• 20 марта в 16:22
Ответ дляМизимец
Майбутнє після юридичного, медичного вишу є? Чи нема. Чому ж тоді далеко не всі працюють за фахом
Тантрический кекс• 20 марта в 16:22
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Мабуть тим, що професія вчителя асоціюється з малою зарплатнею і купою нервів. А пед з роботою вчителя.