А я с Рио-де-Житомира!• 28 марта в 07:27
Дочка не підготувалась до тесту з англійської
2 клас.
Сьогодні тест на 1 уроці.
Нормально буде, якщо не повезу її на перший урок?
Чи уе погано в частині виховання і буде гірше від цього?
Сьогодні тест на 1 уроці.
Лама_мама• 28 марта в 07:30
Ваша дитина, Вам і краще знати. Яка причина того, що донька не підготувалась? Якщо лінь, то везти, буде урок їй. Якщо серйозна причина, то вже на Ваш розсуд.
І да, зараз скрізь канікули, хіба ні ?
А я с Рио-де-Житомира!
• 28 марта в 07:30
Ответ дляВільний митець
А вы в каком городе? У нас каникулы еще.
Не в Україні
А я с Рио-де-Житомира!
• 28 марта в 07:31
Ответ дляЛама_мама
І да, зараз скрізь канікули, хіба ні ?
Ми не в Україні.
В нас гості цей тиждень. Але дочку треба дьоргати, вона так сама готуватись не буде
Вільний митець• 28 марта в 07:31
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Не в Україні
Прикольно. А откуда в Украине могут знать, нормально ли будет не в Украине не повести ребенка в школу на 1 урок?
Баба Йога• 28 марта в 07:31
она должна понимать последствия своих действий. Не подготовилась - получила плохую отметку. Всё.
Да, не стоит ребенка прикрывать в таких случаях. Ребенку тоже нужен жопыт с правильными объяснениями.
А я с Рио-де-Житомира!
• 28 марта в 07:32
Ответ дляБаба Йога
Їй взагалі все одно на оцінки
А я с Рио-де-Житомира!
• 28 марта в 07:33
Ответ дляjulia-678c
Ну ничего страшного. Получит 2. Может в след раз подготовится.
Їй все одно на оцінки і навчання(
Котомафия• 28 марта в 07:33
Завжди було цікаво, яка потрібна підготовка, для поточних контрольних чи тестів. Зрозуміло, коли це підсумкові, та треба повторити все, що рік вчили. А так
.
А я с Рио-де-Житомира!
• 28 марта в 07:33
Ответ дляКотомафия
.
Там тест письмовий по словах. Я сама винна, що не проконтролювала і не заставила вивчити
Баба Йога• 28 марта в 07:34
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Їй взагалі все одно на оцінки
тем более.
Зато вам не всё равно, как я вижу. И поэтому вы хотите, чтобы ребенок был ’белым и пушистым’ спсобом вранья, который вы выбрали. Сами подумайте - вы правильно хотите поступить? И какие у вас мотивы для этого поступка?
Котомафия• 28 марта в 07:34
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Їй все одно на оцінки і навчання(
Тоді везіть на тест.
Чи вона буде прогулювати всі тести?
Ищу-брожу• 28 марта в 07:38
Ответ дляБаба Йога
Судя по информации от автора, это автор не дергала дочку, чтобы та готовилась, потому что автор занята гостями.
Забула що?• 28 марта в 07:40
Вы ей покажете способ обманывать, потом и с вами так будет себя вести. И совет от мамы подростка, если вы сейчас не смотивируете ребенка учиться самой, а не из-под палки, то через несколько лет она вообще бросит школу, тк заставить ее уже будет невозможно. Вы должны ей вложить мысль, что вся ее будущая жизнь зависит от того, как она старается, будет у нее интересная работа за хорошую оплату или горбатиться за еду.
Красота неземная• 28 марта в 07:48
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Їй все одно на оцінки і навчання(
А кому тоді не все одно? Вам?
Везіть , раді бога....
Наездница• 28 марта в 07:53
2 клас?? І шо там готуватись? Там має бути таке, щоб всі написали й так. Везти на урок, звісно.
Наездница• 28 марта в 07:55
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Їй все одно на оцінки і навчання(
В початковій школі не має бути такого пресингу. Добре, що їй байдуже. Психіку збереже.
осень харашо• 28 марта в 07:57
Ответ дляНаездница
Значит уже проблемы с обучением.
Кидаю курити• 28 марта в 07:59
в плане виховання - как родители научат, то потом и будут иметь. поэтому смотрите сами - хорошо такое или нет
Брюлик в стразах• 28 марта в 08:00
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Ми не в Україні.
Ви, як мама і як писака тем, дуже не підготовлені, треба ще старатися, багато ´ляпів´
Відморожена• 28 марта в 08:00
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
Їй все одно на оцінки і навчання(
І це правильно.В Європі можна працювати на заводі,і всі будуть поважати.
Ваша Манюня не для навчання.
Витворунка• 28 марта в 08:08
Ответ дляЛама_мама
І да, зараз скрізь канікули, хіба ні ?
В Днепре нет. С понедельника
Наивная Хо• 28 марта в 08:12
Ответ дляnavariya
А ви до украінської..
Дочка - мабуть, Донька....
В українській мові немає слова дочка?
Серйозно?
Тоді і ви не йдіть на 1 урок 🤣
Серйозно?
Тоді і ви не йдіть на 1 урок 🤣
Инфотуфелька• 28 марта в 08:14
Ответ дляnavariya
А ви до украінської..
Дочка - мабуть, Донька....
Українською - дочкА.
Дочка́, розм. до́нька — дівчина/жінка стосовно до своїх батьків; дитина жіночої статі.
А я с Рио-де-Житомира!
• 28 марта в 08:28
Ответ дляБрюлик в стразах
??