Федорино Горе• 28 марта в 09:04

Чим і коли обробляти плодові дерева навесні від шкідників і грибків?

Встидаюся запитать• 28 марта в 09:04
вже пора
Агент Пинкертона• 28 марта в 09:04
Весенний оберіг и блю бордо. Уже надо
Суцільна зрада• 28 марта в 09:09
Уже надо
Кумедний ґудзик• 28 марта в 09:12
Первый раз обработали в начале марта.
Чем муж в этот раз обрабатывал - не знаю. Скорее всего просто Бордоской смесью.
По распустившейся листу ДО цветения будем обрабатывать препаратом Брунька. Впервые его купила по рекомендациям.
Суцільна зрада• 28 марта в 09:15
Ответ дляКумедний ґудзик
Первый раз обработали в начале марта.
Плюс за Бруньку, очень хорошее средство
Спішу - перекидаюсь• 28 марта в 09:27
Ответ дляКумедний ґудзик
Первый раз обработали в начале марта.
А хіба брунька це не до розпускання листя? Тобто по бруньках?
Столічна штучка• 28 марта в 09:28
Та там їх постійно потрібно оброблювати, ще з кінця лютого, але зараз теж обприскувати треба тільки чим і як це вже потрібна консультація агрономів, садоводів.
Спішу - перекидаюсь• 28 марта в 09:28
Обробляла медян екстра+ 30Д від хвороб і шкідників одночасно. Далі дивитись треба по різних хворобах і шкідниках на деревах і застосовувати відповідні препарати.
Кучерявочка• 28 марта в 09:41
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Я теж Медян обробила
navariya• 28 марта в 10:40
Завжди обробляли вапном.
А тепер Ноу - Хау?
Новорічна пальма• 28 марта в 23:12
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Теж так думала. Бо читала, що брунька ранньою весною до розпускання, або осінню після опадання листя.