Щас ухожу• 28 марта в 10:00

Хто пече паски?

Підкажіть в рецепті на 400 мл. молока, 1 кг муки і 10 жовтків - 100 гр дріждів це не забагато?
Чорт і Шо• 28 марта в 10:04
как по мне, то хватит 40г
Ковбой Хагис• 28 марта в 10:04
Якщо дріжжі свіжі ( живі) , то ні.
Не сухі.
Черговий по кухні• 28 марта в 10:05
Для мене забагато, але я завжди менше кидаю дріжджів, бо не люблю їх запах у випічці. У мене на 500 мл. Молока,1,5 кг борошна, 10 жовтків,сметани 100 г, смальцю 50,масла 150, олії 50 і 400 г. Цукру-40 г. Живих дріжджів, прекрасно все підходить.
Котики-муркотики• 28 марта в 10:06
у меня на 3 л молока 4 пачки дрожжей
автор Щас ухожу • 28 марта в 10:06
Ответ дляЧерговий по кухні
о дякую, бо оцей момент мене смутив, а скільки у вас пасок виходить по вашому рецепту?
короткопамятна• 28 марта в 10:08
вже?)))
автор Щас ухожу • 28 марта в 10:08
Ответ длякороткопамятна
вже?)))
пора)
Черговий по кухні• 28 марта в 10:08
Ответ дляЩас ухожу
То ж дивлячись яких по розміру) у автора цього рецепту написано, що на 4 шт. по 800 г. Це великі.
Порція ця не така і мала. В мене в стандартну духовку ледве поміщається. Чесно, пекла в тому році, не памʼятаю точну кількість
короткопамятна• 28 марта в 10:09
Ответ дляЩас ухожу
пора)
вже 3 чи 4 рік взагалі нічого не роблю - день обжираловки. це не для мене
автор Щас ухожу • 28 марта в 10:09
Ответ длякороткопамятна
ну так а що ви робите тоді в цій темі?
Цвіпканя• 28 марта в 10:10
Масла скільки? Вершки, сметана?
автор Щас ухожу • 28 марта в 10:11
Ответ дляЦвіпканя
Масла скільки? Вершки, сметана?
тільки масла 200
короткопамятна• 28 марта в 10:11
Ответ дляЩас ухожу
ну так а що ви робите тоді в цій темі?
дивуючь тим, хто ще над цим заморочується
а якщо по ділу. робіть великодні паски, я не проти, але ... глютен, дріжді, цукор - це зло для нашог організму
Цвіпканя• 28 марта в 10:12
Ответ дляЩас ухожу
тільки масла 200
Якщо в рецепті 100 грам то мабуть так потрібно
автор Щас ухожу • 28 марта в 10:13
Ответ длякороткопамятна
йдіть з´їжте листок салату, може попустить.
автор Щас ухожу • 28 марта в 10:14
Ответ дляЦвіпканя
Просто я в пошуках того ідеального рецепту щоб і волога, і волокниста, і все ніяк його не знайду)))
Цвіпканя• 28 марта в 10:14
Ответ длякороткопамятна
Гірше зло дня організму , бути токсичною, як ви.
короткопамятна• 28 марта в 10:15
Ответ дляЦвіпканя
в чому токсичність?
Цвіпканя• 28 марта в 10:16
Ответ дляЩас ухожу
В ФБ є група Репепти Файних Господинь або в Люба Біріна. Там є різні рецепти
Der_Natali• 28 марта в 10:19
В цьому році планую робити по рецепту цієї майстрині

Багато чого випікала з того що вона готує-майже все вдалось
Пишу вірші, дорого• 28 марта в 10:21
Ответ длякороткопамятна
Ну чого ? Можна ж паски безглютенові пекти, і з альтернативними підсолоджувачами. Це ж традиція, свято все таки.
Заместитель Анонима• 28 марта в 10:21
багато
короткопамятна• 28 марта в 10:22
Ответ дляПишу вірші, дорого
це традиція обжертися.
адекватно спекти 1-2 штуки.
я от сирні полюбляю на альтернативному борошні. з цукатами. але це зробили і зїли .а не їмо їх два тижні. а потім , теми про схуднення, НЄ МОГУ ПАХУДЄТЬ
ВІТАМIНИ• 28 марта в 10:23
Ответ дляЦвіпканя
Сегодня активизируются энергетические вампиры, лучше с такими в спор не вступать))
Пишу вірші, дорого• 28 марта в 10:26
Ответ длякороткопамятна
це традиція обжертися.
адекватно спекти 1-2 штуки.
Так з чого ви взяли, що всі обжираються ? Потроху і можна спекти.
ЗавЛабСнаб• 28 марта в 10:41
Ответ дляЩас ухожу
Посмотрите на Ютубе Самвел Адамян,в прошлом году пекла с ним, идеально получилось.
дама_из_декрета• 28 марта в 10:45
Авторко, що можу порекомендувати. Я гуглю інгредієнти в рецепті і дивлюсь чи викидає мені рецепт, , яка стаття, чи сайт, чи книжка, де викидає, може з відгуками . Вашу пропорцію не знайшла. Знайшла лише в тік тоці і фейсбуці
Анютины ласки• 28 марта в 10:56
Ответ длякороткопамятна
Можна подумати, якби Ви були проти, то всі перестануть пекти паски. Чи у Вас тут дозволу питають?
Анютины ласки• 28 марта в 11:00
По темі, 100 гр, це огроменна кількість. Печу на 1100 муки, 450 масла, 8 жовтків, 2 яйця, використовую 14 грам свіжих дріжжів, якщо хочу швидкого підйому, то можу додати ще максимум 10
автор Щас ухожу • 28 марта в 11:04
Ответ дляАнютины ласки
ого у вас багато масла, певно дуже смачна паска і так мало дріждів. Дайте весь рецепт