хутряна володарка• 28 марта в 10:39

Питання мамам діток

У дитини хворе горло, 1 рік і 5 місяців. Сказали нічого не робити, тільки збивати температуру! Точно нічого не треба саме для горла? На фоні всього цього лізуть глазні зуби (ікла)
автор хутряна володарка • 28 марта в 10:40
Температуру збиваємо. Піднімається кожні 6 годин. Парацетамол/нурофен форте сироп чередуємо. Все
So_so• 28 марта в 10:40
Сходите к лору
Незламна Україна• 28 марта в 10:41
Ще давати тепле пити, якщо п´є.
автор хутряна володарка • 28 марта в 10:41
Ответ дляНезламна Україна
Ще давати тепле пити, якщо п´є.
Пʼє і на цицькі висить ніч і день! Нічого не треба місцево саме на горло?
Мовчу, але хочу• 28 марта в 10:41
Все правильно, гордо специфічного лікування не потребує
автор хутряна володарка • 28 марта в 10:42
Ответ дляМовчу, але хочу
А як воно? Саме пройде?
Мовчу, але хочу• 28 марта в 10:42
Ответ дляхутряна володарка
А як воно? Саме пройде?
Так, це просто реакція слизової на інфекцію
Кринжова баба• 28 марта в 10:43
Ответ дляхутряна володарка
Така мала дитина ще не зможе ні полоскати, ні льодяник чи таблетку розсмоктати. Спрей не можна мотможе спровокувати ларінгоспазм. Тільки тепле пиття і все.
Жена_КотораяСтена• 28 марта в 10:44
Саме пройде. Старші діти можуть полоскати горло, але не такий малюк
автор хутряна володарка • 28 марта в 10:45
Дякую, дівчата.
Кумедний ґудзик• 28 марта в 10:48
Ответ дляхутряна володарка
Ні звичайно. Воно само пройде. Це якщо вже буде дуже висока температура після 3-5 днів, тоді антибіотик.
Незламна Україна• 28 марта в 10:52
Ответ дляхутряна володарка
Краще не треба.
Якби була ситуація катастрофічна, тоді лікар би призначив.
Соня-сонятко• 28 марта в 10:52
Я использовала спрей и мазючки от зубов
НашлаПерепискуМужа• 28 марта в 10:57
багато теплого пиття
Козяка-маляка• 28 марта в 11:55
Нам педіатр для горла в такому віці приписувала Стоматофіт- А-міні
Котики-муркотики• 28 марта в 12:07
Ответ дляхутряна володарка
Нічого більше не треба. Різниці не буде у стані, робитимете ви щось ще чи ні. Гв, жарознижувальні - все. Прохолодне повітря і прогулянки.
Котики-муркотики• 28 марта в 12:08
Ответ дляКозяка-маляка
Нахіба?
Козяка-маляка• 28 марта в 13:18
Ответ дляКотики-муркотики
Нахіба?
Ну можете спитати в мого педіатра)) я написала те, як у нас було