Помеха справа• 28 марта в 10:48
Что делать когда жить не хочется?
Треба підробіток• 28 марта в 10:49
В мене теж такий стан зараз, ні жити, ні існувати. Що я роблю в цих випадках? Вдихання повні груди повітря і думаю що робити далі
Свисток ля-минор• 28 марта в 10:50
Ответ дляНіка Найз
Надо выпить!
вы по ходу уже накатили, словесный понос с утра
Треба підробіток• 28 марта в 10:51
Ответ дляНіка Найз
Надо выпить!
Знаєте, я гідазепам пила кожен день, вчора бутилку вермуту випила. Краще не пити. Так, коли п´яний то наче легче якось дивишся на світ дитячими очима, всі здаєються добрими, хорошими і бла бла. Але можеш такого начудити , що сорому наберешся
Мааарковная• 28 марта в 10:52
Ответ дляДверной_Проем
Поговорить с Gpt чат
Я серьезно)
Кстати да, он такой ласковый , всегда поддержит и приободрит и найдет нужные слова
Ответ дляТреба підробіток
У меня коньяк плюс амитриптилин!
Треба підробіток• 28 марта в 10:55
Ответ дляНіка Найз
У меня коньяк плюс амитриптилин!
Який жах
Ответ дляВалькірія
допоможіть комусь, зробіть щось корисне
підіть на фітнес або хоча б пройдіть 2 км
поприбирайте вдома, це дуже терапевтично
подзвоніть друзям, старим друзям, може, навіть колишнім, якщо ви нормально розсталися
Пусть лучше в ВСУ пойдет! Там ее быстро вылечат и польза стране будет!
Подмигашка• 28 марта в 11:07
Жить обычно не хочется не в общем, а в тех обстоятельствах, в которых ты находишься и тебе невыносимо.
Есть обстоятельства , которые ты не можешь изменить прямо сейчас. Нужно переждать. Выжить.
Если можешь изменить или отрешится, сделай.