Я_уеду_жить_в_Лондон!• 28 марта в 12:04
От як зрозуміти, яка реальна зп?
Продавець-консультант ювелірних виробів
15 000 — 25 000 ₴ середня зп + ставка + % + мотивація
Стигла полуниця• 28 марта в 12:37
Ответ дляЛюблю джаз
Тобто 35 ви жодного разу не отримували ?
Я ні. В мене максимум був 33 з копійками, це коли я працювала на своїй аптеці, і паралельно в іншій аптеці, ну і відповідно плани були перевиконані. В мене тоді на місяць 7 днів вихідних було, всі інші дні з 8 по 20. Враховуючи мою дорогу я прокидалась о 5, і в 22 була вдома
Люблю джаз• 28 марта в 12:38
Ответ дляСтигла полуниця
Знайомо. Це коли сумісництво виходить.
І гроші тратити ніколи в житті ніколи
Люблю джаз• 28 марта в 12:38
Ответ дляСтигла полуниця
В вас в аптеці теж плани є? Мотивація? Чи тільки робочий час?
Стигла полуниця• 28 марта в 12:39
Ответ дляЛюблю джаз
Знайомо. Це коли сумісництво виходить.
І гроші тратити ніколи в житті ніколи
Я б краще була б без того сумісництва, але зп маленька
Стигла полуниця• 28 марта в 12:41
Ответ дляЛюблю джаз
Є ставка, є плани. Виконання планів у нас називається мотивацією. Якщо перевиконати плани можна отримати +-15 тис до основної ставки, але це дуже рідко буває і дуже важко. Це треба їб*шити одному на зміні, і щоб чеків було 200 в середньому і гарні чеки
Люблю джаз• 28 марта в 12:41
Ответ дляСтигла полуниця
У вас є вибір)
Теж працюю на маленькій за але є багато вільного часу якщо згадати те коли було більше грошей а часу не було
Люблю джаз• 28 марта в 12:42
Ответ дляСтигла полуниця
А як ви можете вплинути на кількість чеків і їх суму?
Ви пропонуєте додаткові ліки вітаміни?
Ще ж може бути і недостача якщо ви будете пахати
Ви пропонуєте додаткові ліки вітаміни?
Стигла полуниця• 28 марта в 12:43
Ответ дляЛюблю джаз
У вас є вибір)
Вибір змінити аптеку на аптеку з меншою прохідністю? Я б тільки за дввчатка) але мені жити за щось треба, в мене немає чоловіка який буде мене утримувати і за спиною якого я б могла сховатись, я сама собі мужчина) тому якось так
Стигла полуниця• 28 марта в 12:44
Ответ дляЛюблю джаз
Ви пропонуєте додаткові ліки вітаміни?
Так у нас і так завжди недостачі на аптеці, пересорти. Колектив у нас норм, ніхто не краде, я в цьому на 100 відсотків впевнена, просто божевільна аптека, де частіше за все працюєш один на зміні, і відповідно можна так належати, що й сам того не помітиш
Люблю джаз• 28 марта в 12:49
Ответ дляСтигла полуниця
І яка в вас недостача може бути в місяць?
Стигла полуниця• 28 марта в 12:50
Ответ дляЛюблю джаз
Може бути десь на 3000-5000 тисяч, це разом з пересортами і сроками
Стигла полуниця• 28 марта в 12:51
Я тут якось створювала тему про аптеки, і я писала, що з мене кожного місяця знімають гроші з зп це мінімум 500 грн, в середньому 500-1500 тисячі, коли переоблік то це 2000-2500. Згадала, що в нас скоро переоблік аж око задьоргалось
Стигла полуниця• 28 марта в 12:53
В мене таке було, що я могла натупити як колись було. Продала беродуал інгалятор замість беродуалу розчину, клієнт повернувся. А повернення робити не можна. І що я? Пробила йому беродуал розчин віддала, а беродуал інгалятор собі лишила. По факту залишила 400 грн своїх в аптеці. І 1000 грн зміна, пів дня безкоштовно відробила. Але це не вина аптеки, то моя неуважність. Періодично такі ситуації бувають, і так це дуже неприємно
Люблю джаз• 28 марта в 15:10
Ответ дляСтигла полуниця
Коли перенагрузка тоді таке може бути..жах..і нічого дивного, система хромає людина не не робот
Люблю джаз• 28 марта в 15:11
Ответ дляСтигла полуниця
Це ще з зарплатні 26 треба недостачу 1000-2500 погасити в середньому? А яка відпустка у вас? Оформлення на мінімалку?
лаМпочка• 28 марта в 15:23
Ответ дляСтигла полуниця
А почему снимают деньги с вас?
Стигла полуниця• 28 марта в 15:38
Ответ дляЛюблю джаз
Оформлення на мінімалку, відпустка оплачувана, але більше ніж на 2 тижні ніхто не відпустить, бо штат невеликий, і іншим працівникам потрібно більше змін брати, це все напряжно , всі ми люди. Я ні разу не брала ні відпустку, ні лікарняний. Оце зараз в мене незарланована відпустка, які я відпускні отримаю я не знаю. Дівчата кажуть, що невигідно ні у відпустку йти ні на лікарняний
Стигла полуниця• 28 марта в 15:39
Ответ дляЛюблю джаз
В мене було колись таке, що я на фоні втоми людині пробила замість одної аскорбінки вісім) чек був великий, той мужчина наступного дня потім повернувся, добре що адекватний ніякий не скандаліст.
Стигла полуниця• 28 марта в 15:40
Ответ длялаМпочка
А почему снимают деньги с вас?
Я не знаю, по закону не мають права, але так у всіх аптеках зараз.
Стигла полуниця• 28 марта в 15:42
Ответ дляЛюблю джаз
Ще мене жахливо бісить, що кожного дня ця кончена переоцінка, а в нас на всі товари цінники в торговому залі, сьогодні препарат може бути 150 грн, завтра 250, і навпаки. Непоодинокі випадки були, коли я фізично не встигла міняти цінник, ціна була одна, а по базі більша, і різницю віддавала я зі свого карману.
Люблю джаз• 28 марта в 16:22
Ответ длялаМпочка
А почему снимают деньги с вас?
А с кого? Если переучет идёт и не хватает к сумме денег , не тот товар продали...
Люблю джаз• 28 марта в 16:24
Ответ дляСтигла полуниця
В вас в аптеці як і всюди у приватних конторах послуги різні, а система одна.
Скільки таю так і є і тільки тут мені пишуть треба робити не в шарашках..
Люблю джаз• 28 марта в 16:25
Ответ дляСтигла полуниця
І не тільки в аптеках
Я_уеду_жить_в_Лондон!
• 29 марта в 20:37
Ответ дляСтигла полуниця
Зараз навпаки чоловіки, якраз таки собі шукають спину, наївна🙂