Я_уеду_жить_в_Лондон!• 28 марта 2025

От як зрозуміти, яка реальна зп?

Продавець-консультант ювелірних виробів
15 000 — 25 000 ₴ середня зп + ставка + % + мотивація
Стигла полуниця• 28 марта 2025
Ответ дляЛюблю джаз
Тобто 35 ви жодного разу не отримували ?
Я ні. В мене максимум був 33 з копійками, це коли я працювала на своїй аптеці, і паралельно в іншій аптеці, ну і відповідно плани були перевиконані. В мене тоді на місяць 7 днів вихідних було, всі інші дні з 8 по 20. Враховуючи мою дорогу я прокидалась о 5, і в 22 була вдома
Люблю джаз• 28 марта 2025
Ответ дляСтигла полуниця
Знайомо. Це коли сумісництво виходить.

І гроші тратити ніколи в житті ніколи
Люблю джаз• 28 марта 2025
Ответ дляСтигла полуниця
В вас в аптеці теж плани є? Мотивація? Чи тільки робочий час?
Стигла полуниця• 28 марта 2025
Ответ дляЛюблю джаз
Знайомо. Це коли сумісництво виходить.

І гроші тратити ніколи в житті ніколи
Я б краще була б без того сумісництва, але зп маленька
Стигла полуниця• 28 марта 2025
Ответ дляЛюблю джаз
Є ставка, є плани. Виконання планів у нас називається мотивацією. Якщо перевиконати плани можна отримати +-15 тис до основної ставки, але це дуже рідко буває і дуже важко. Це треба їб*шити одному на зміні, і щоб чеків було 200 в середньому і гарні чеки
Люблю джаз• 28 марта 2025
Ответ дляСтигла полуниця
У вас є вибір)

Теж працюю на маленькій за але є багато вільного часу якщо згадати те коли було більше грошей а часу не було
Люблю джаз• 28 марта 2025
Ответ дляСтигла полуниця
А як ви можете вплинути на кількість чеків і їх суму?
Ви пропонуєте додаткові ліки вітаміни?

Ще ж може бути і недостача якщо ви будете пахати
Стигла полуниця• 28 марта 2025
Ответ дляЛюблю джаз
У вас є вибір)

Вибір змінити аптеку на аптеку з меншою прохідністю? Я б тільки за дввчатка) але мені жити за щось треба, в мене немає чоловіка який буде мене утримувати і за спиною якого я б могла сховатись, я сама собі мужчина) тому якось так
Стигла полуниця• 28 марта 2025
Ответ дляЛюблю джаз
Ви пропонуєте додаткові ліки вітаміни?

Так у нас і так завжди недостачі на аптеці, пересорти. Колектив у нас норм, ніхто не краде, я в цьому на 100 відсотків впевнена, просто божевільна аптека, де частіше за все працюєш один на зміні, і відповідно можна так належати, що й сам того не помітиш
Люблю джаз• 28 марта 2025
Ответ дляСтигла полуниця
І яка в вас недостача може бути в місяць?
Стигла полуниця• 28 марта 2025
Ответ дляЛюблю джаз
Може бути десь на 3000-5000 тисяч, це разом з пересортами і сроками
Стигла полуниця• 28 марта 2025
Я тут якось створювала тему про аптеки, і я писала, що з мене кожного місяця знімають гроші з зп це мінімум 500 грн, в середньому 500-1500 тисячі, коли переоблік то це 2000-2500. Згадала, що в нас скоро переоблік аж око задьоргалось
Стигла полуниця• 28 марта 2025
В мене таке було, що я могла натупити як колись було. Продала беродуал інгалятор замість беродуалу розчину, клієнт повернувся. А повернення робити не можна. І що я? Пробила йому беродуал розчин віддала, а беродуал інгалятор собі лишила. По факту залишила 400 грн своїх в аптеці. І 1000 грн зміна, пів дня безкоштовно відробила. Але це не вина аптеки, то моя неуважність. Періодично такі ситуації бувають, і так це дуже неприємно
Люблю джаз• 28 марта 2025
Ответ дляСтигла полуниця
Коли перенагрузка тоді таке може бути..жах..і нічого дивного, система хромає людина не не робот
Люблю джаз• 28 марта 2025
Ответ дляСтигла полуниця
Це ще з зарплатні 26 треба недостачу 1000-2500 погасити в середньому? А яка відпустка у вас? Оформлення на мінімалку?
лаМпочка• 28 марта 2025
Ответ дляСтигла полуниця
А почему снимают деньги с вас?
Стигла полуниця• 28 марта 2025
Ответ дляЛюблю джаз
Оформлення на мінімалку, відпустка оплачувана, але більше ніж на 2 тижні ніхто не відпустить, бо штат невеликий, і іншим працівникам потрібно більше змін брати, це все напряжно , всі ми люди. Я ні разу не брала ні відпустку, ні лікарняний. Оце зараз в мене незарланована відпустка, які я відпускні отримаю я не знаю. Дівчата кажуть, що невигідно ні у відпустку йти ні на лікарняний
Стигла полуниця• 28 марта 2025
Ответ дляЛюблю джаз
В мене було колись таке, що я на фоні втоми людині пробила замість одної аскорбінки вісім) чек був великий, той мужчина наступного дня потім повернувся, добре що адекватний ніякий не скандаліст.
Стигла полуниця• 28 марта 2025
Ответ длялаМпочка
А почему снимают деньги с вас?
Я не знаю, по закону не мають права, але так у всіх аптеках зараз.
Стигла полуниця• 28 марта 2025
Ответ дляЛюблю джаз
Ще мене жахливо бісить, що кожного дня ця кончена переоцінка, а в нас на всі товари цінники в торговому залі, сьогодні препарат може бути 150 грн, завтра 250, і навпаки. Непоодинокі випадки були, коли я фізично не встигла міняти цінник, ціна була одна, а по базі більша, і різницю віддавала я зі свого карману.
Люблю джаз• 28 марта 2025
Ответ длялаМпочка
А почему снимают деньги с вас?
А с кого? Если переучет идёт и не хватает к сумме денег , не тот товар продали...
Люблю джаз• 28 марта 2025
Ответ дляСтигла полуниця
В вас в аптеці як і всюди у приватних конторах послуги різні, а система одна.

Скільки таю так і є і тільки тут мені пишуть треба робити не в шарашках..
Люблю джаз• 28 марта 2025
Ответ дляСтигла полуниця
І не тільки в аптеках
автор Я_уеду_жить_в_Лондон! • 29 марта 2025
Ответ дляСтигла полуниця
Зараз навпаки чоловіки, якраз таки собі шукають спину, наївна🙂