Мавка• Изменено 28 марта в 18:15

Отношения с детьми

А вы своих детей целуете на улице, прощаясь, например когда отводите в школу или нет (допустим ребенку 10 лет)?? Или ребенок кричит мама отстань, я уже не маленькая или у вас дети тактильные и сенситивные??? Вообще нормально ребенка целовать на прощание и тискать? Или дети это не любят? Ну 10-15 лет когда...
Djacmin• 28 марта в 18:18
Обнять - да, целовать - нет.
Сиренькая• 28 марта в 18:18
Я й до 10 років на вулиці не цілувала. Просто обнімала, пока-пока і все
автор Мавка • 28 марта в 18:19
Ответ дляСиренькая
Почему не целовали?
автор Мавка • 28 марта в 18:19
Ответ дляDjacmin
Обнять - да, целовать - нет.
А почему? Детей это раздражает???
Небалувана Галя• 28 марта в 18:19
18 лет, на голову выше меня уже, спокойно целую и она с удовольствием это принимает.
Міряно-переміряно• 28 марта в 18:20
Дома они сами могут обнять, поцеловать. Возле школы никогда в жизни 🤣
автор Мавка • 28 марта в 18:21
Ответ дляМіряно-переміряно
Стесняется да???
Xвостокрутелка• 28 марта в 18:21
У моєї десь з 10 до 14 був період ’мама не чіпай’. Зараз майже 15, може і сама підійти обійняти та чмокнути, чи лягти поруч та обійняти. І сама нормально реагує, якщо я зненацька обійму :) трошки устаканились гормони.
Ну що ви, мамо!• 28 марта в 18:21
Обіймаю, цілую, тримаю за руку- 15 р. Але у мене тактильна дитина. Йому подобається. Він і сам може мене чмокнути у щоку.
автор Мавка • 28 марта в 18:22
Ответ дляXвостокрутелка
А з 10 до 14 сильно штормило? Я думала навраки з 14 починається аншлаг.
автор Мавка • 28 марта в 18:22
Ответ дляНу що ви, мамо!
А моя не завжди хоче. Сама біжить завжди, а коли ми на дитячій площадці, то вона відвертається, соромиться однолітків, особливо якщо хлопчикт, тіпа я ж не малявка нам тільки 6, але вже таке є.
Сиренькая• 28 марта в 18:22
Ответ дляМавка
Почему не целовали?
Нащо дитині репутацію в школі псувати? Вони ж з першого класу дорослі і самостійні. Якщо що, у мене дві доньки, не хлопці. У них в школі мало хто дітей цілував при зустрічі, зазвичай просто обіймали.
Міряно-переміряно• 28 марта в 18:22
Ответ дляМавка
Стесняется да???
Да, не хочет чтобы друзья видели, типа маменькин сыночек. Я понимаю и подшучиваю иногда над этим
Xвостокрутелка• 28 марта в 18:23
Ответ дляМавка
Сильно, дуже. Я от теж пам´ятаю, що у мене був важкий підлітовий вік в 14-17 років. А у доньки ні, після 14 стала спокійніша та адекватніша. Але у мене і місячні почалися в 14, а у доньки в 11.
автор Мавка • 28 марта в 18:24
Ответ дляСиренькая
О мати рідна, яка репутація, то моя булочка🤗
Сиренькая• 28 марта в 18:25
Ответ дляМавка
Почему не целовали?
Забула написати. Зараз їм 14 і 19. Вони абсолютно не соромляться зі мною піти погуляти, десь в кафе кави випити.
автор Мавка • 28 марта в 18:25
Ответ дляXвостокрутелка
Нічого собі як рано в 11. Це дуже рано.
Не будь КакСвета• 28 марта в 18:25
Дочке 11 сыну 20. Сына вижу раз в год и он очень не против чтобы обняли и поцеловали.

Дочка без проблем. Но она гордится отношениями с родителями. Это предмет зависти подружек)
Дома утром первое что делает когда просыпается - идёт обниматься. Хотя дама с характером, вообще не неженка.
Djacmin• 28 марта в 18:25
Ответ дляМавка
А почему? Детей это раздражает???
Я сама этого не люблю. Сыновья уже взрослые, но даже когда они учились, мы всегда при прощании обнимались. Целовала их когда они были совсем маленькие. Лет в пять уже не целовала, но всегда обнимала и пять давала. Дочку дома могу поцеловать до сих пор, ей 14, она ничего против не имеет. Прикоснуться щечками на улице также нормально. Но я сама не люблю прилюдно выражать слишком близкие взаимоотношения. Это только наше. Дочка до сих пор, придя домой, особенно если расстроена, может на ручки сесть. Но она у меня худенькая и ниже ростом. На улице мы это все не демонстрируем.
автор Мавка • 28 марта в 18:25
Ответ дляСиренькая
Ой, ну кафе це таке, заселфітись.
Не будь КакСвета• 28 марта в 18:26
Ответ дляМавка
Нічого собі як рано в 11. Це дуже рано.
Донька 5 клас. У половини дівчат вже місячні.
автор Мавка • 28 марта в 18:26
Ответ дляНе будь КакСвета

Мабуть ви її берете гаманцем)))
автор Мавка • 28 марта в 18:27
Ответ дляНе будь КакСвета
Сиренькая• 28 марта в 18:27
Ответ дляМавка
Не сприйміть мій коментар негативно, але від ’нам’ вам потрібно потихеньку відходити. 6 років - це окрема особистість.
Сиренькая• 28 марта в 18:29
Ответ дляМавка
Ой, ну кафе це таке, заселфітись.
Не скажіть. Заселфитись вони з однолітками ходять. Багато дітей такого віку соромляться кудись вийти з батьками.
Чудовий каламбур• 28 марта в 18:30
в 10-15 лет не отводят в школу
автор Мавка • 28 марта в 18:30
Ответ дляDjacmin
А моя взагалі такий характер має. Не знаю в кого вона пішла, як з начальником живу🤔 от коли їй боляче, то вона біжить до мене, а коли у неї все норм, то командує аж гай шумить, які цілуватися, вона вже доросла... Навіть обнятись не дає, треба дозволу питати, навіть коли лігаєио спати , вона не чіпай мене, я не маленька, а буває навпаки лізе до мене, тискається. Не розумієш що на це впливає. Губи нафарбувала і важнічає.
автор Мавка • 28 марта в 18:31
Ответ дляСиренькая
Ну їй, але я з нею
Не будь КакСвета• 28 марта в 18:31
Ответ дляМавка
Мабуть ви її берете гаманцем)))
Ні. Немає такої змоги.
Просто разом і на роликах, і на великах. Ми такі не пиляючі батьки, які на любу тему можуть поговорити, навіть неприємну або ’соромну’.
Я з ними на всі квести, змагання, такий собі аніматор.
Подружки люблять в гості ходити. Знають що можна вільно розмовляти і їх не будуть сварити за щось що говорять підлітки. Ось почались розмови про хлопців))
автор Мавка • 28 марта в 18:31
Ответ дляСиренькая