Цвірінь• Изменено 28 марта 2025

Нарешті знайшла гідну роботу закордоном

Просто хочу поділитися. З початку війни виїхала у Швейцарію, відразу почала вчити німецьку, з самого початку перебування зайнялась пошуками роботи, які були не результативними, півтора роки тому отримала свою першу роботу у якості продавця косметики, але це взагалі не моя тема, мені було нецікаво, за рік роботи виникло враження що я просто марную свій час. І ось нарешті я отримала контракт на вакансію про яку я і не мріяла, робота аналітиком в центральному офісі дуже поважної швейцарської фірми у галузі текстилю. Позиція включає можливість хоумОфіса, локація в 20 хвилинах від мого дому, хороша з/п і купа інших дрібніших приємностей. Щоб отримати цю позицію довелось пройти три співбесіди, одна з яких тривала 2,5 години і включала в себе Case Study. Під час пошуків, активна фаза яких тривала 2 роки, були моменти повного відчаю, хотілось вже здатись і скласти лапки, але якось я себе брала в руки, міняла стратегію і продовжувала. Я виснажена, але страшенно рада). Можливо це буде для когось мотивацією
Лепетун• 28 марта 2025
Ответ дляПланшетница
Вообще не в курсе, с чего вам яд мерещится. Каждый видит то, что хочет видеть. Сочувствую.
Дякую, співчувати не треба, у мене все добре. З мовою проблем не маю, робота є, швейцарські друзі є, все ок.
автор yokogama1 • 28 марта 2025
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Молодец вы, автор!
Я вас от всей души поздравляю 💐
Только вперёд 👍
Спасибо!
Планшетница• 28 марта 2025
Ответ дляЛепетун
Рада за вас, хорошего дня 🤣
ПодругаМужа• 28 марта 2025
Я тоже нашла работу заграницей. Естественно о работе мечты не может быть и речи. Хотя, я хотела работу стабильную,с нормальным заработком и чтоб поменьше конкурентов. И чтоб не выперли когда нибудь из-за возраста.
Есть работа и слава богу.
автор yokogama1 • 28 марта 2025
Ответ дляПодругаМужа
Есть работа и слава богу.
Работа должна приносить или удовольствие или деньги, если все вместе - это джекпот. Если Вы нашли стабильную и с доходом, который Вам подходит - это уже определенный успех. Большинство украинцев за границей этого не имеют. Поэтому я Вас искренне поздравляю
ПодругаМужа• 28 марта 2025
Ответ дляyokogama1
Я немного мазохист , поэтому моя работа мне в какой то степени нравится) я в душе исполнитель, поэтому мне важна стабильность, от всякой креативности я страдаю)) ну и в первую очередь работаю из-за денег. Их наличие меня успокаивает.
Спасибо вам и вам тоже успехов и ,если будет возможность,то делать карьеру дальше
черная мамба• 28 марта 2025
Ответ дляПланшетница
Удалено администрацией...
СhanelKa• 28 марта 2025
Поважаю грамотних і розумних людей
Вітаю вас 💐
автор yokogama1 • 28 марта 2025
Ответ дляПодругаМужа
если от работы не тошнит - уже хорошо), это я поняла, работая в магазине. А если ещё и коллектив нормальный - двойной бонус. Посмотрим как будет у меня на новой работе. Саму аналитическую деятельность я очень люблю, это прямо мое, посмотрим ещё на коллектив). Найти работу - хорошо, надо там ещё удержаться
автор yokogama1 • 28 марта 2025
Ответ дляСhanelKa
Поважаю грамотних і розумних людей
Вітаю вас 💐
дякую:)
Так точно!• 28 марта 2025
Ответ дляyokogama1
це реально круто, вітаю! Довелось переучуватись?
розкажіть про вимоги до мову у Швейцарії, реальні скажімо так, чи який рівень потрібен для конкурентоздатності на ринку праці.
автор yokogama1 • 28 марта 2025
Ответ дляТак точно!
які саме позиції Вас цікавлять? Вимоги дуже різні в залежності від роботи
Так точно!• 28 марта 2025
Ответ дляyokogama1
скажімо так в Німечині на посади в галузі маркетингу вимагають щось близьке до С2.... В мене педагогічна робота і С1 здобутий за 3 роки це ледь ледь райх і все ж не досить...
Джем Шакіри• 28 марта 2025
по-здрав-ля-ю!!!и спасибо за живой пример!
автор yokogama1 • 28 марта 2025
Ответ дляТак точно!
у Швейцарії в маркетингу в залежності від позиції від В2 до носія мови, часто ще потрібна англійська на високому рівні і досить поширена вимога - французька. Крім того, щоб українця розглянули на якусь цікаву позицію треба Arbeitszeugnisse, тобто потрібно вже десь попрацювати, можливо на некваліфікованій роботі. Нажаль, людей, які за 3 роки еміграції ніде не працювали не спішать розглядати як потенційного співробітника
Бодіпозітівна• 28 марта 2025
Ответ дляyokogama1
Вище розписала свої мовні пригоди. Я не одна така), в мене є подруги тут, ми з ними одночасно почали вивчати мову, одна вже здала ґьоте С1, а інша вже працює асистуючим лікарем-гінекологом, веде повноцінний прийом
А діалект ви розумієте?
автор yokogama1 • 28 марта 2025
Ответ дляТак точно!
З педагогічною освітою тут люди повлаштовувались на вчителя групи продовженого дня, там навіть з В2 можливо
автор yokogama1 • 28 марта 2025
Ответ дляБодіпозітівна
А діалект ви розумієте?
не зовсім, м´яко кажучи, навіть працюючи в магазині я його не освоїла, ввічливо прошу щоб перейшли на хохдойч, якщо не розумію. На мій смак діалект звучить жахливо
З понеділка на дієті• 28 марта 2025
Вы большая молодец. Рада за вас. И за собаку.)
автор yokogama1 • 28 марта 2025
Ответ дляЗ понеділка на дієті
Спасибо:)
Собака здесь тоже неплохо прижилась, оленей в лесу гоняет, чувствует себя частью стаи)
мегамоСГ• 28 марта 2025
Ответ дляyokogama1
Знімаю шляпу, справжня айронвумен
І для мене. У мене одна дитина, троє для мене за межею можливостей. А одна, в іншій країні, без німецької (зараз але, напевно, є, але точно не знала), змінила роботу, переїхала в Мюнхен
автор yokogama1 • 28 марта 2025
Ответ длямегамоСГ
я завжди тішусь, коли наші жінки вдало працевлаштовуються закордоном, таким чином вони формують позитивний імідж і роботодавець у якого працює адекватна українка вже не перелисне резюме іншої українки, а можливо зверне увагу
Голова колгоспу• 28 марта 2025
Ответ дляБибер-анонимер
Знаходження в середовищі відіграло значну роль? Чи тільки наполегливість?
Я в середовищі, в кабінеті з чотирма німкенями, що цілими днями триндять, німецькою звісно. Вже майже рік. Та моя німецька тільки погіршилась з часів екзамену В2, як раз рік тому. Бо після роботи немає енергії ні на вивчення, ні на читання. Але такі історії, як у автора мотивують🙂
Да будет так• 28 марта 2025
Ответ дляyokogama1
да) но это стоило мне седых волос, как вспомню - вздрогну
Розкажіть, будь ласка.
Да будет так• 28 марта 2025
Ответ дляyokogama1
учила с нуля, на данный момент есть готовность сдать С1
Скільки Вам років і як далась мова?
Да будет так• 28 марта 2025
Ответ дляyokogama1
бо я кваліфікована і здивувала своїми знаннями керівництво департамента в якому буду працювати. В мене було для цього три співбесіди)
Розкажіть, що це за робота була, де ви досвід отримали, чим саме ви займались, я не чула просто.
ТебеОноНадось• 29 марта 2025
Вітаю !
Гладиолус• 29 марта 2025
Ответ дляyokogama1
В начале я ходила четырежды в неделю на курсы, которые оплачивала социальная служба, когда вышла на работу в магазин учила уже дома самостоятельно, я очень много читала и читаю, за три года прочитано около 60 книг на немецком, прослушаны сотни подкастов и аудиокниг, все перенастроено на немецкий - телефоны, ноуты и т.д. С помощью gpt-чата практикую разговорную речь на сложные темы, имею возможность общаться с носителями языка. Работа проделана огромная, потому что сам факт нахождения в языковой среде не приводит автоматически к появлению языковых навыков, здесь десятки лет живут тысячи мигрантов из Эритреи, Афганистана, Турции и их немецкий зачастую на уровне А2, максимум В1
Во первых поздравляю, вы молодец
А во вторых как вы с чатом практикуете разговорную? Это какая то платная версия или что за опция? С ним можно не только переписываться разве?
Смурфик• 29 марта 2025
Тішуся за вас) Робота над собою завжди дає плоди
автор yokogama1 • 29 марта 2025
Ответ дляГладиолус
Во первых поздравляю, вы молодец
да, версия плюс даёт возможность вести диалог. Кроме того, gpt объясняет значения слов и выражений, даёт примеры использования этих конкретных слов, по сути может частично выполнять работу преподавателя