Луковая• 28 марта 2025
В кого коксартроз, зайдіть будь ласка
У вас теж смикають сутави наче током пробиває?
сЛАдКОежКА• 28 марта 2025
Це у мами так. Вона, якщо стане якось не так, то так айкає. Говорить, що ніби хто спицю вставляє.
празники не помню• 29 марта 2025
Саме суглоби наче током не пробиває
Але деколи в промежині спереду з одного боку як заболить сильно сильно
Різкий, короткий і сильний біль
Теж йойкаю))
Різкий, короткий і сильний біль
Теж йойкаю))
Луковая
• 29 марта 2025
Ответ дляАмбасадор щастя
Чоловіку операцію робили. До неї теж таке було а певних позиціях
А скільки коштує операція?
Луковая
• 29 марта 2025
Ответ длясЛАдКОежКА
У мене навіть в лежачому положенні і вночі пробиває так, що просинаюсь від болю.
Амбасадор щастя• 29 марта 2025
Ответ дляЛуковая
А скільки коштує операція?
По черзі безкоштовно.
Але чоловік затягнув сильно, стало гірше набагато.
Він військовий, робили в інституті ортопедії. Сам імплант 4,5 тис євро. Все інше безкоштовно повністю.
Не військовим (сусіди по палаті) ставили по черзі - за сустав не платили. Все інше - 10-12 тис грн в касу і далі ні за що не платили включаючи харчування, палату, медикаменти, операцію.
Луковая
• 29 марта 2025
Ответ дляАмбасадор щастя
По черзі безкоштовно.
Дякую!