З"явилися проблеми зі здоров"ям.Часто підхоплюю віруси, турбує горло(хр.тонзиліт).Ще ось весна попереду, вже хвилююсь за ШКт,ВСД, оскільки маю хронічні хвороби, можливо варто пропити комплекс вітамінів.Але знаю, що є спеціально вітаміни для жінок(29років).Хочеться хороші, з ганими відгуками,дякую за поради:)))
Serezhkina• 12 марта 2014
Мені Алфавіт подобається, ціна доволі демократична, підхід розумний, один мінус - слід приймати три рази на добу...
Дуовит для женщин-хорошая цена плюс отзывы+качественный производитель, витрум бьюти-комплекс на ВЕСНУ прекрасный-улучшает состояние кожи и волос, кроме того, что содержит большой комплекс витаминов и микроэлементов и макро-ЭЛ-тов,витрум энерджи-отлично добавит сил и энергии...зайдите в любую аптеку-).