scorpioshka• Изменено 29 марта в 19:28

Хто замовляв кімнатні квіти із-за кордону поділіться досвідом.

Хто замовляв кімнатні квіти із-за кордону? Поділіться досвідом.
Можливо з Китаю, Голандії, Таіланду. Яка мінімальна сума повинна бути?
Можливо хтось поділиться контактами або посиланням?Які є ризики? Якою транспортною компанією доставка?
Губной рояль• 29 марта в 19:32
А навіщо? Чому не купити на місці? В інсті підписана на магазин, в них такий вибір квітів. Думаю таких магазинів повно.
Полуничка• 29 марта в 19:33
из Нидерландов цветы в Украину не пересылают
Сокодавка ще та• 29 марта в 19:33
Якщо не помиляюсь, то не можна ввозити в Україну
Чебураха з перцем• 29 марта в 19:37
Яскрава клумба
Грин маркет
Напрямую Вы ничего не закажите
Карантинный сертификат на импорт нужен
автор scorpioshka • 29 марта в 19:48
Ответ дляГубной рояль
тому що напряму і оптом дешевше.Якщо,наприклад аглаонема у нас коштує 600 грн,то оптом дмую буде в 2 рази дешевше.
Чебураха з перцем• 29 марта в 19:51
Ответ дляscorpioshka
Вы за фитосертификат заплатите в два раза больше, чем те цветы стоят
Точно дешевле ???
Полуничка• 29 марта в 19:51
Ответ дляscorpioshka
никто вам ни оптом, ни в розницу ничего пересылать не будет
автор scorpioshka • 29 марта в 19:54
цікаво тоді,як дівчата замовляють?в групах квіткових про це пишуть....
Полуничка• 29 марта в 19:57
Ответ дляscorpioshka
в Нидерландах та аглаонема стоит в магазине 40-50 евро, а у вас как вы написали 13 евро
автор scorpioshka • 29 марта в 19:57
Ответ дляЧебураха з перцем
Яскрава клумба
Грин маркет
Напрямую Вы ничего не закажите
Карантинный сертификат на импорт нужен
взагалі немає того, що треба. цікавлять саме екзотичні домашні квіти - аглаонеми, алоказії, філодендрони і т.п.
Чебураха з перцем• 29 марта в 20:07
Ответ дляscorpioshka
Так спросите у них
ГейТуда• 07 апреля в 13:56
в вайбері є група Цитрусові маньяки, вони привозять різні екзотичні рослини - пошукайте їх і запитайте. Вони є фейсбуці теж, здається
автор scorpioshka • 07 апреля в 18:25
Ответ дляЧебураха з перцем
Так спросите у них
ви думаєте, що хтось розкриє вам секрети?