Без образів• 29 марта в 22:16
Які смаколики даєте своїм котам?
В нас корм їсть не охотно. Пробували різний. Ходить щось просить. Патчі не їсть, тільки облизує подушечки. Чим балуєте своїх? Хочеться, щоб наївся і спав.
Котя_люлю• 29 марта в 22:18
Підбирайте корм, їх багато. Може натуралку? Це волокітно трохи збалансоівну, але може котик просто і далі не буде їсти готові корма. То виходу немає.
Щаслива Я• 29 марта в 22:18
Паштеты пурина, очень редко. Думаю, там капец состав. Кошка бежит на звук любой открывающейся баночки из другой комнаты.
Чеширская кошечка• 29 марта в 22:19
Иногда сырую говядину. Обычно ест только корм. Насыпаю сразу большую миску, пока не съест, другого не даю.
Помеха справа• 29 марта в 22:24
Мой ест коррм сухой... бежит из другой комнаты при запахе крнветок., жер бы наверное сутками )) ну рыбу кусочек - орет, но по факту сьедает кусочек малюсенький
Помеха справа• 29 марта в 22:25
Ответ дляСтолічна штучка
Креветки королівські своїй купую
Оо .. диузяки. Я тож падлюке своему поаупаю
Гравіцапа• 29 марта в 22:30
Наша їсть сухий нехотя, але їсть. Методом проб зупинилася на Brit care, ціна і склад більш-менш. Зі шкідливого - паштети пуріна, склад там гімно, але даю буквально чайну ложку як баловство часом. Часом може з´їсти шматок розмороженої сирої курячої грудки, телятину, яловичину відмовилася, просить свинину, але ж вона жирна, ну, крихітний шматочок виразки можу дати. Але м´ясо породу пру днів, потім розморожую (від паразитів). Рибу пробувала давати - не їсть (лосось, форель і кінг-кліп забракувала), хіба часом запеченої скумбрії трішки (ми запікаємо собі майже без солі з італійськими травами чи тархуном). Червону рибу не визнає. Інколи чайну ложку консервованого тунця у власному соку (беру нас на салат). Любить печеру в мундирі картоплю, сиру руколу і дині. От така дивна кицька
Ще в зоомагазині радили для привчання до корму взятим пару пакетів Проплпн ФортіФлора, це порошок з ферментами. Ним притрушуєте корм (трішки) - краще їдять кроти, так пару днів, потім має вже до нового корму звикнути.
Инста_Богиня• 29 марта в 22:44
В основном пакетики мясные, чуть-чуть сухого. Плюс говядина, креветки есть только Грендандию и редко паштет из куриной печени с морковкой.
Щаслива Я• 29 марта в 22:52
Ответ дляСтолічна штучка
Креветки королівські своїй купую
Не тошнит от креветок? После моей потом нужно убирать. Может съесть одну маленькую без последствий.
Не виправдовуюсь• 29 марта в 23:00
Наш мяса сырого любит налопаться и дрыхнуть потом) Но вроде вредно мешать сухой корм и натуралку. Но даю иногда мяса
ТигрЛьвович• 29 марта в 23:03
Домашній йогурт, він цого обожнює. Іноді трохи молока. Говядіну, тунець, жовток.
Ну ниче се• 29 марта в 23:04
Ответ дляPrervana
Коты едят на постоянке Йозеру и всякие разные паучи. Несколько раз в неделю сырая размороженная говядина/индейка/курица. С рыбалки приношу им мелкую речную рыбу типа верховодки)
А вы заказываете Йозеру или в живом магазине покупаете? Если заказываете- подскажите, где
Ответ дляНу ниче се
Раньше брала у официалов. А сейчас такое количество котоморд в хозяйстве, что беру у контрабандистов. Checkstock - везут контрабас из Германии. Вот у них и заказываю мешками, из наличия. Мои беззерновой вариант едят
Без образів
• 30 марта в 07:16
Ответ дляИнста_Богиня
Пагтет той що для людей?
Без образів
• 30 марта в 07:18
Ответ дляChaterbox
а со здоровьем у него все ок, если все и всегда плохо ест?
Так, здоровий
Гравіцапа• 30 марта в 08:37
Ответ дляБез образів
Пагтет той що для людей?
З паштетом для людей обережніше, у знайомої так кицьку до ветеринара возили, він надто жирний, підшлункова схопила. Хіба геть грамину
Без образів
• 30 марта в 12:11
Ответ дляГравіцапа
Мій кіт його дуже полюбляє.
Гравіцапа• 30 марта в 13:45
Ответ дляБез образів
Мій кіт його дуже полюбляє.
о, то може. спробувати якісь печінкові паучі, корм щ печінкою, може. аромат вирішить
Без образів
• 30 марта в 19:22
Ответ дляГравіцапа
А хіба є такий корм?
Гравіцапа• 30 марта в 20:19
Ответ дляБез образів
А хіба є такий корм?
Є, знаю, що брала щось своїй, їй не зайшло, але суто гуглом, що перше натрапила
Без образів
• 30 марта в 21:38
Ответ дляГравіцапа
Дякую. Подивлюся