Парова машина• 30 марта в 07:26

Замовила окуляри з лінзами від комп´ютерного випромінювання. Звикну чи міняти?

Я за комп´ютером не сиджу цілий день, в телефоні можу посидіти трохи та 1-2 фільми на вечір. От вчора поносила, а вони мені якісь некомфортно, голубі зайчики в них ловлю. Хто такі носить, як вам? Краще поміняти і не псувати далі очі? Дякую за відповіді!
Небалувана Галя• 30 марта в 07:31
Ношу, лет 10 уже. Зайчики не ловлю. Единственное, если долго, переносица болит. Ватный диск подкладываю😂
автор Парова машина • 30 марта в 07:31
Ответ дляНебалувана Галя
У мене теж ніс болить, ненавиджу окуляри.
Небалувана Галя• 30 марта в 07:34
Ответ дляПарова машина
Тоже, но я за ноутом 10+ часов и это моё спасение, без них глазам плохо: слезы, ощущение песка в глазах
Коварная Зая• 30 марта в 08:07
Я не помічаю
В окулярах з дитинства, але лише для роботи, вони як раз від випромінювання компа. Останні роки є другі для постійного носіння , але ношу не постійно бо на переносиці вже вмятина, окуляри важкі.
Від компа не помічаю різниці, окуляри як окуляри. Але можливо тому що в окулярах майже все життя
Правильно_Валерчик• 30 марта в 08:15
Я собі теж взяла лінзи для компа. Ношу не дуже часто. Від деяких ламп є блакитні бліки. Ну то до прикладу дивлюсь на підсвітку кухонну, біла довга лампа, а під нею блакитний довгий блік.
У дитини такі самі лінзи - каже не бачить такого. Чоловік взяв поміряти окуляри - теж, наче, не бачить. А я бачу :) на вулиці ввечері деякі фари машин мені так «блікують» і деякі вуличні ліхтарі. Воно, наче, не заважає коли не придивляєшся )
автор Парова машина • 30 марта в 08:18
Ответ дляПравильно_Валерчик
От і я бачу, в коридорі довгі світильники блікують, на вулиці збоку ловлю зайчики. Це я їх тільки вчора забрала. В 30 років лазерну корекцію зробила, щоб окуляри не носити, але до 44 років знову зір упав. Треба знову одягати.
Правильно_Валерчик• 30 марта в 08:24
Ответ дляПарова машина
Можливо нам з Вами такі окуляри тільки для компа підходять.. а серед дня тільки без цього напилення :(
Я лінзи пробувала - в лінзах такого нема )
автор Парова машина • 30 марта в 08:26
Ответ дляПравильно_Валерчик
Я от думаю, чи міняти лінзи, чи ще одна окуляри замовляти. Ціни ж на все кінські, ех...
Правильно_Валерчик• 30 марта в 08:32
Ответ дляПарова машина
Я навіть не знаю що порадити :( у мене руки чухаються купити нові окуляри. Але от вже рік не зберусь.. бо не дуже часто окуляри ношу )
Офтальмолога питала, то вона сказала що це, можливо, моє око так реагує на «синю» лінзу
І воно ж реально - цих бліків нема коли ношу звичайні мʼякі лінзи (але знов таки, я не так часто вдягаю лінзи/окуляри що б купувати ще одні…)
Ухахайкина• 30 марта в 09:01
Эти очки нельзя носить постоянно. Если приходится работать перед экраном весь день, каждые два часа давайте глазам отдохнуть без очков.
navariya• 30 марта в 09:45
Ответ дляПарова машина
В мене не болить, час від часу знімаю, очам треба відпочити.
Якщо болить - можливо оправа невдала (як і інші окуляри, треба знати розміри).
Правильно_Валерчик• 30 марта в 16:01
Ответ дляУхахайкина
У сина вже багато років лінзи для окулярів з купою напилення, в тому числі і «проти компʼютеру». Носить окуляри на постійній основі. Жоден з офтальмологів не сказав що це шкідливо навпаки хвалили що брали якісні лінзи враховуючи всі потреби дитини
Ухахайкина• 30 марта в 17:18
Есть ситуации, когда такие очки назначают врачи. Но, если просто купить, чтобы работать с экраном, тогда нужны перерывы. От чего они защищают? Они фильтруют синий свет. А что плохого в синем свете? То, что он взбадривает, подавляя выработку мелатонина. То есть по вечерам можно настроить экран так, что голубого света не будет. На самом деле, полностью исключать его не стоит. Он улучшает память, регулирует цикл день-ночь, повышает бдительность и повышает метаболизм. Читала статью, где говорилось об исследовании разных экранов и приборов, излучающих синий свет. Так ни один из них не излучал больше, чем солнечный свет.