В шоколаде• 30 марта 2025

Я в шоці, скільки навколо свиней.

Почитала вчора теми - то про постіль, то про дітей, що на полу будь-де сидять, і зрозуміла, що вже виросло ціле покоління, яке дійсно вважає, що бруд сприяє зміцненню імунітету. Ви серйозно? Ще й розказують, що їхні діти ті штани щодня перуть. Реально? Вони їх не те що не перуть, вони в них і вдома на дивані сидять, бо це діти з тих сімей, де не мають звички перевдягатись в домашній одяг (теж були теми про це). Бо неможливо бути ВИБІРКОВО неохайним. Людина або охайна, або ні. І я зараз не про ОКР, а про звичайну людську охайність, яка раніше вважалась нормою (мити руки після вулиці і транспорту, чистити взуття), а зараз чомусь це непопулярно різко стало.
Ковбой Хагис• 30 марта 2025
Не перебільшуйте, всі миють руки і переодягаються дома, а от звітувати скільки разів на місяць перуть штани і постіль - вам ніхто не буде. Ваш висновок викривлений і далекий від реальності. Свині - це ті, хто за собою бруд залишають в парках, в під´їздах, а додому нехай несуть - це їх особиста справа, і мені точно все одно, що у інших дома
Ацетилсалициловая кислота• 30 марта 2025
В Скандинавии дети в грязи играют
Можна спать на полу. Сидеть где угодно, вечно грязные но счастливые
С иммунитетом проблем нет
Бжоли-бандерівці• 30 марта 2025
Ответ дляВ шоколаде
Якщо що, я не прасую труси і, простигосподи, можу взимку не щодня душ приймати. Але щоб не помити руки після вулиці, чи після туалету...не знала, що таке існує взагалі.
Фууу. Вы душ еще и не каждый день можете принимать?
То о какой гигиене вы можете рассуждать?!
Бжоли-бандерівці• 30 марта 2025
Ответ дляТро Нью-Йорку
Ага, как вы догадались?))
Будете смеяться, но у и меня такая же мысль возникла ))
Нафаня Маня• 30 марта 2025
Ответ дляЇжак в панчохах
Мій чоловік виріс в селі в антисанітарних умовах. Алергії немає. Ваша теорія не працює).
я сама виросла в селі, їла з грядок немите, зелене. Чоловік також. Немає алергії ні в кого. Дитина моя інколи камні облизувала на вулиці (а шо поробиш - пізнавала світ). Ніхто не вмер. Але на відміну від ’тепличних’ квіточок значно менше хворіли і в садочку, і в школі. Надмірна стерильність, то не є добре, потім від любого мікроба будуть хвороби
Живчик-счастливчик• 30 марта 2025
Причём здесь и вы и остальные. Живёте, как вам удобно
Тро Нью-Йорку• 30 марта 2025
Ответ дляАцетилсалициловая кислота
В Скандинавии дети в грязи играют
С иммунитетом проблем нет
Во Франции и спят днем в садике на полу, на матрасике, не раздеваясь. Там, где недавно играли.
Техноложка• 30 марта 2025
Ответ дляТро Нью-Йорку
И в Германии, и в США.
Їжак в панчохах• 30 марта 2025
Ответ дляТро Нью-Йорку
В Киеве дети в государственных садах спят в одежде, не раздеваясь. Так что у нас уже тоже трансформируются нормы
Бжоли-бандерівці• 30 марта 2025
Ответ дляЇжак в панчохах
Да?
Эх, прошли те времена, когда пижамку приносили в специальном мешочке )
Голова колгоспу• 30 марта 2025
Ответ дляВ шоколаде
А моде ви оікарів про це спитажте? Бажано справжніх, не шоумена Комаровського. В мене чоловік виріс в селі, в умовах практично антисанітарних. Більшого алергіка ше пошукати. А я - абсолютно міська дитина, жодної бабусі навіть в селі, виросла в місті, в мами, яка постіль у виварці виварювала на газу (бо пралок тоді ще не було) і до того я (тут у деяких підгорить особливо) дитина, що була на штучному вигодовуванні. Я не маю жодної алергії. Тому давайте не будемо розповсюджувати цю хибну теорію.
Постель вываривали, да, но чтоб стиралок не было... Вам лет-то сколько?
Ластовиння• 30 марта 2025
Точна!’ Больше грязи-шире морда!’
Всмысле, крепче иммунитет здоровее человек😁
Ковбой Хагис• 30 марта 2025
Ответ дляЇжак в панчохах
А піжаму своїм дітям не даєте? У всіх дітей нашого державного садочка завжди були піжами по сезону і запасні речі в шафі
Люблю_смаколики• 30 марта 2025
Ответ дляВ шоколаде
Я не фанат. Мені теж начебто немає діла до них. Але скажіть, вам буде норм, якщо ваша дитина, яку ви виростили на своїх поняттях, вийде заміж/жениться на дитині, яка неохайна? Ви ж не будете кастинг з цього приводу проводити, правда?
Ви ж самі написали, людина або охайна , або неохайна . А є ще дуууже охайні і дуууже не охайні . І як в одній темі писали, це стан душі. Охайному жити з неохайним дуже складно, неохайного навчити охайності майже не можливо , якийсь може малий процент. Якби неохайна людина не старалася корчити з себе охайну, це всеодно десь вилізе.
То хай ваша дитина буде добре уважною з ким одружується
Їжак в панчохах• 30 марта 2025
Ответ дляКовбой Хагис
Зараз в державних садочках не можна в піжамах. Діти повинні бути в своєму одязі - в тому, що вони були в групі
Ms. При теле• 30 марта 2025
Ответ дляВ шоколаде
В мене теж собака лежить на постілі. Але МИТА собака.
Фу. Я собаку ні на постіль, ні на дивани не пускаю.
Ковбой Хагис• 30 марта 2025
Ответ дляЇжак в панчохах
Мабуть, з тривогами пов´язано..?
автор В шоколаде • 30 марта 2025
Ответ дляЇжак в панчохах
Я казала не про те, що теорія працює навпаки, а що взагалі, те, що імунітет міцніший в тих, хто виріс в бруді - це маячня. Але ви прочитати навіть уважно не можете.
Ms. При теле• 30 марта 2025
Ответ дляПадаюВреверансах
Народну мудрість не оспориш.
Моя прабабця ще казала, що ми молоді хворіємо, бо часоо миємося і у тіла нема свого бар´єру. Людина має бути зі своїм запахом.
Каже вони в молодості раз в тиждень мились і ніхто не воняв.
Підмивались просто водою частіше в хліву
Вони менше хворіли дорослими, бо половина, як не більше, вмирало в дитинсві. Виростали найсильніші.
Їжак в панчохах• 30 марта 2025
Ответ дляКовбой Хагис
Мабуть, з тривогами пов´язано..?
Так, щоб вони не витрачали час на перевдягання.
Їжак в панчохах• 30 марта 2025
Ответ дляВ шоколаде
Надмірна дратівливість при розмові на нейтральні теми - це ознака, яка насторожує.
автор В шоколаде • 30 марта 2025
Ответ дляУжгород
Ну а для меня дикость, что можно душ принимать не два раза в день, в вообще не каждый день. Для меня вы грязнуля
А щоб зрозуміти прийнятні стандарти, можна трохи почитати медичної літератури, трохи вивчити анатомію і фізіологію. Тоді буле зрозуміло, коли душ двічі на день потрібен, а коли - ні. Але ж це надто складно для вас.
автор В шоколаде • 30 марта 2025
Ответ дляOlga_72
А я люблю ходити босою по траві, піску, камінню. Ще й лягти на траву можу без килимка. Можу їсти не миту полуницю, огірки, помідори, малину з грядки. І мені всеодно що ви про мене будете думати.
Та й мені все одно на вас. Мені головне - щоб вас не було в колі моєї сім´ї і друзів.
ЛижТолько• 30 марта 2025
Ответ дляНаша взяла
Поддерживаю автор!!! Тему про детей еще не села читать, вчера мельком видела, но про постельное повергла меня в шок! Я в недоумении как можно спать месяцами на грязном белье. И это ж точно что наверняка вещи не меняют дома. У нас дома все строго: пришли с улицы, сняли одежду и повесили в специальном месте, футболки, носки, трусы в стирку, в туалет и сразу мыться. Туалет ободок обрабатываю спиртом, если был контакт после улицы. Помылись и оделись в чистую выстиранную домашнюю одежду. А дома хоть на полу с голой жопкой сиди, я мою полы каждый день и вот купила керхер с паром, прохожусь им
Тобто якщо всі члени сім´ї прийшли після вулиці, то ви після кожного протираєте ободок спиртом?
Ні, переодягнутись після вулиці потрібно, звісно. Але протирати спиртом туалет....навіть не думала, що хтось може так робити
Olga_72• 30 марта 2025
Ответ дляВ шоколаде
Так мені всеодно чи є ви в тому колі де я хочу бути. То ваша проблема, не моя.
Їжак в панчохах• 30 марта 2025
Ответ дляВ шоколаде
Автор, скільки Вам років, що Ви так дратуєтесь, коли людина говорить звичайні речі? І ще питання: чи пропрацьовували Ви внутрішню тривожність, викликану гіперопікою матері в дитинстві? Це дуже впливає на якість Вашого життя та стосунків з друзями. Бо ще трошки, і друзів у Вас не залишиться.
Люблю_смаколики• 30 марта 2025
Ответ дляНаша взяла
Ну у вас теж не здорове відношення до чистоти, або ви троль.
Ви напомнили мені одну історії з моєї молодості. Моя подруга вийшла заміж і лишилися жити з чоловіком в її батьків. Мама подруги каже « то , що він буде і тут купатися?», вона « ну так, тож не буде бігати до своїх батьків купатися», мама відповідає « ну не сідала в ванну ніколи тепер і не сяду»
автор В шоколаде • 30 марта 2025
Ответ дляПадаюВреверансах
Народну мудрість не оспориш.
Вже давно вчені довели, що необхідність щоденно повністю митися є тільки в тих, хто часто пітніє, або має якісь специфічні захворювання. Здоровій людині, що не пітніє і має здоровий організм необхідно тільки певні місця двічі на день мити - ноги, статеві органи, під пахвами. Але в нас у всьому крайнощі -від людей, які дають своїм дітям порпатися в багнюці задля ’вироблення імунітету’, до людей, які десять разів на день миються незрозуміло чому.
автор В шоколаде • 30 марта 2025
Ответ дляПтица Говоруша
Моя мама двічі на день підлогу мила і створювала стерильні умови, але моя астма нікуди від цього не ділася, теж на штучному вигодовуванні була.
Я мию підлогу раз в тиждень і на самопочуття це не впливає ніяк.
Доросла людина сама здатна визначити свіжість своєї постелі, частоту миття волосся і тому подібне. Повірте, що забруднюється вона не в усіх однаково.
Прати постіль щотиждня чи щодня - це не раціональне використання ресурсів, подумайте про екологію. Це вода, електроенергія, уявіть скільки миючих засобів витікає в стічні води.
Плюс затрати часу на прання і без сушильної машини її ще й висушити важко.
А я теж крайнощів не розумію, уявіть. Постіль міняю раз на тиждень, підлогу теж раз на тиждень мию. Але ж між цим і сидінням на запльованому асфальті є різниця?
Ковбой Хагис• 30 марта 2025
Ответ дляВ шоколаде
У вас підвищена дратівливість на всіх і на все, вас тригерить від простих речей... Людина щаслива лежати на траві і бігти босоніж полем, зазвичай ці люди щирі, добрі, з позитивним мисленням і енергетикою, а ви відсторонюєтеся від таких людей