В шоколаде• 30 марта 2025
Я в шоці, скільки навколо свиней.
Почитала вчора теми - то про постіль, то про дітей, що на полу будь-де сидять, і зрозуміла, що вже виросло ціле покоління, яке дійсно вважає, що бруд сприяє зміцненню імунітету. Ви серйозно? Ще й розказують, що їхні діти ті штани щодня перуть. Реально? Вони їх не те що не перуть, вони в них і вдома на дивані сидять, бо це діти з тих сімей, де не мають звички перевдягатись в домашній одяг (теж були теми про це). Бо неможливо бути ВИБІРКОВО неохайним. Людина або охайна, або ні. І я зараз не про ОКР, а про звичайну людську охайність, яка раніше вважалась нормою (мити руки після вулиці і транспорту, чистити взуття), а зараз чомусь це непопулярно різко стало.
КарамбОлька• 30 марта 2025
Ответ дляВ шоколаде
Так мало нормальних залишилось, бачу. Немає з кого і вибрати.
Тогда только инцест? Раз нет достойных
Їжак в панчохах• 30 марта 2025
Ответ дляВ шоколаде
А моде ви оікарів про це спитажте? Бажано справжніх, не шоумена Комаровського. В мене чоловік виріс в селі, в умовах практично антисанітарних. Більшого алергіка ше пошукати. А я - абсолютно міська дитина, жодної бабусі навіть в селі, виросла в місті, в мами, яка постіль у виварці виварювала на газу (бо пралок тоді ще не було) і до того я (тут у деяких підгорить особливо) дитина, що була на штучному вигодовуванні. Я не маю жодної алергії. Тому давайте не будемо розповсюджувати цю хибну теорію.
Мій чоловік виріс в селі в антисанітарних умовах. Алергії немає. Ваша теорія не працює).
Їжак в панчохах• 30 марта 2025
Ответ дляНаша взяла
Поддерживаю автор!!! Тему про детей еще не села читать, вчера мельком видела, но про постельное повергла меня в шок! Я в недоумении как можно спать месяцами на грязном белье. И это ж точно что наверняка вещи не меняют дома. У нас дома все строго: пришли с улицы, сняли одежду и повесили в специальном месте, футболки, носки, трусы в стирку, в туалет и сразу мыться. Туалет ободок обрабатываю спиртом, если был контакт после улицы. Помылись и оделись в чистую выстиранную домашнюю одежду. А дома хоть на полу с голой жопкой сиди, я мою полы каждый день и вот купила керхер с паром, прохожусь им
Вы работаете?
Мальдивирую• 30 марта 2025
Ответ дляВ шоколаде
Бо я тоді буду гидувати в них вдома і води попити.
Отлично. Сидите дома, невестка (зять) спасибо скажут)
Малявка ще та• 30 марта 2025
Ответ дляТро Нью-Йорку
А дочка спит с собакой в постели и в штанах и носках, в которых сидела на полу вечером. 😱
А постельное когда меняла?
Їжак в панчохах• 30 марта 2025
Ответ дляВ шоколаде
Мені теж байдуже. Я просто не хотіла б, щоб такі люди стали членами моєї родини.
Коли вони одружуються, то створюють свою родину і мамо відходить на другий план. І може бути, що саме невістка не захоче мати в свекрухах людину з такими стандартами, як у Вас. І тоді вже буде питання доступу до онуків)). Не факт, що Вас додому запрошуватимуть
Тро Нью-Йорку• 30 марта 2025
Ответ дляМалявка ще та
А постельное когда меняла?
Постельное по воскресеньям меняю. А вы?
Малявка ще та• 30 марта 2025
Ответ дляТро Нью-Йорку
Постельное по воскресеньям меняю. А вы?
Не помню
Ms. Похвала• 30 марта 2025
Ответ дляМальдивирую
Это прям лайфак. Как отвадить свекровь/тещу)
Сундучок с каникулами• 30 марта 2025
Ответ дляВ шоколаде
Впевнена , воні тільки раді будуть такому!
Дайте згадаю• 30 марта 2025
Без сумнівів, такі як автор, потребують психологічної допомоги. Так душнити можна лише по причині хвороби. Одужання, автор!
Леплю из пластилина• 30 марта 2025
Ответ дляВ шоколаде
Якщо що, я не прасую труси і, простигосподи, можу взимку не щодня душ приймати. Але щоб не помити руки після вулиці, чи після туалету...не знала, що таке існує взагалі.
Не шодня приймати душ?
не знала, що таке існує взагалі... про що ви тут тоді пишете
’А судьи кто?’
пригадалось...
’А судьи кто?’
пригадалось...
Ужгород• 30 марта 2025
Ответ дляВ шоколаде
Ну а для меня дикость, что можно душ принимать не два раза в день, в вообще не каждый день. Для меня вы грязнуля
ПадаюВреверансах• 30 марта 2025
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Ну в этом есть правда, иммунка у них реально крепче
Народну мудрість не оспориш.
Моя прабабця ще казала, що ми молоді хворіємо, бо часоо миємося і у тіла нема свого бар´єру. Людина має бути зі своїм запахом.
Каже вони в молодості раз в тиждень мились і ніхто не воняв.
Підмивались просто водою частіше в хліву
Птица Говоруша• 30 марта 2025
Ответ дляВ шоколаде
Моя мама двічі на день підлогу мила і створювала стерильні умови, але моя астма нікуди від цього не ділася, теж на штучному вигодовуванні була.
Я мию підлогу раз в тиждень і на самопочуття це не впливає ніяк.
Доросла людина сама здатна визначити свіжість своєї постелі, частоту миття волосся і тому подібне. Повірте, що забруднюється вона не в усіх однаково.
Прати постіль щотиждня чи щодня - це не раціональне використання ресурсів, подумайте про екологію. Це вода, електроенергія, уявіть скільки миючих засобів витікає в стічні води.
Плюс затрати часу на прання і без сушильної машини її ще й висушити важко.
Б´ю байдики• 30 марта 2025
Ответ дляСметчица
Автор бы в кому впала в Израиле,не дети и взрослые похвально сидят на земле)
Может, автор запрещает детям сидеть на земле и играться в грязи, потому что нужно еще продать те детские вещи бомбезными в идеале
ПадаюВреверансах• 30 марта 2025
Ответ дляТро Нью-Йорку
Коли з тваринами сплять в ліжку, то мені хана таке бачити
Птица Говоруша• 30 марта 2025
Ответ дляВ шоколаде
Я не фанат. Мені теж начебто немає діла до них. Але скажіть, вам буде норм, якщо ваша дитина, яку ви виростили на своїх поняттях, вийде заміж/жениться на дитині, яка неохайна? Ви ж не будете кастинг з цього приводу проводити, правда?
Мені буде абсолютно все одно на її вибір.
ніколи такого не було• 30 марта 2025
Ответ дляБяки-козяки
А какая Вам, собственно, разница, что делают и как живут посторонние люди? Следите за своими трусами и полом.
Никакого. Если это не повар в ресторане, кондитер,продавец и т.д.- свинья, от которой зависит мое здоровье.
Тро Нью-Йорку• 30 марта 2025
Ответ дляПадаюВреверансах
Тогда вот вам еще.
Я такая наивная• 30 марта 2025
Ответ дляВ шоколаде
У вас син? Вище фото майбутньої невістки кинули, що на собачці вмостилася.
Готуйтеся, мамо, на вас чекають важкі часи
Я такая наивная• 30 марта 2025
Ответ дляВ шоколаде
В мене теж собака лежить на постілі. Але МИТА собака.
Сподіваюся, у праці на 90 градусах? Бо інакше недостатньо продезинфікована.
Техноложка• 30 марта 2025
Ответ дляЯ такая наивная
Наверно кипятит с хлоркой.) 🙄
Б´ю байдики• 30 марта 2025
Ответ дляЇжак в панчохах
А мій на морі, у місті Феодосія. Будинок був у 200м від того самого моря. Все дитинство лікарняного на лікарняний. Ангіни, орві, грип, запалення легенів, бронхіти. Так що теорія совєтчиць про те, що обов’язково потрібно на море, щоб діти не хворіли теж хибна.
Я такая наивная• 30 марта 2025
Ответ дляВ шоколаде
Лайф хак для невісток, щоб свекруха не засиділися... Автор, в де ви були раніше?
Жинси на дитину• 30 марта 2025
Ответ дляMs. Похвала
Знаете, я с детьми за границей работаю. Им норм и в грязи валяться, и полураздетыми ходить, облизывать что попало. Сопли- то вообще классика. И что? Чисто сравниваю с нашими, а я точно знаю ибо бумаги заполняю. Ни бронхитов, ни гриппа, ни инфекционок. 2-3 чел кашляли норм с НАЧАЛА учеб.года, 3-4 дня не ходили. И все.
мо кума в Англії, каже , багато дтей з аденоїдним обличам...
Кудряшка Сью• 30 марта 2025
Мама дорогая! И достанется же кому-то такое счастье как автор в виде свекрухи или тещи. Не дай боже!
Нафаня Маня• 30 марта 2025
Ответ дляНаша взяла
ви не працюєте мабуть, тільки і робите що бігаєте з керхером і тряпкою.