В шоколаде• 30 марта 2025

Я в шоці, скільки навколо свиней.

Почитала вчора теми - то про постіль, то про дітей, що на полу будь-де сидять, і зрозуміла, що вже виросло ціле покоління, яке дійсно вважає, що бруд сприяє зміцненню імунітету. Ви серйозно? Ще й розказують, що їхні діти ті штани щодня перуть. Реально? Вони їх не те що не перуть, вони в них і вдома на дивані сидять, бо це діти з тих сімей, де не мають звички перевдягатись в домашній одяг (теж були теми про це). Бо неможливо бути ВИБІРКОВО неохайним. Людина або охайна, або ні. І я зараз не про ОКР, а про звичайну людську охайність, яка раніше вважалась нормою (мити руки після вулиці і транспорту, чистити взуття), а зараз чомусь це непопулярно різко стало.
Аноним с кешбеком• 30 марта 2025
Ответ дляГолодаю
Удалено администрацией...
Чупокабра• 30 марта 2025
Ответ дляСметчица
Автор бы в кому впала в Израиле,не дети и взрослые похвально сидят на земле)
Ми не в Ізраїлі, бути неохайним свином це не є приводом для гордості, а сидіти на землі, це ж не значить, що вони руки не миють після туалету або не переодягаються, чи ходять в брудному.
Чупокабра• 30 марта 2025
Ответ дляКринжова баба
Зашла почитать о свиньях которые гадят в общественных местах и на природе. Хотела поддержать, а тут опять про чужую постель и про детей.
А то вы когда были детьми не ели зелёных абрикос и не играли на полу? А будучи подростком не зависали на ступеньках подъезда? Да все мы так выросли. А потом приходили домой, переодевались и руки мыли. По поводу постели тоже чудно. Какое кому дело если от человека не воняет. Ну комфортно вам менять постель через день, ну меняйте. Какие вопросы?
Нагадали, буквально вчора у мене щось впало, а донька почала фукати, як можна з підлоги піднімати і їсти. Я ій розповідала, що в своєму дитинстві ніхто яблука з дерева (чи під дерева) не мив, шовковиці навіть в голову не приходило мити , клей з дерев, горох брудними руками - все це було. Але у моїх дідуся і бабусі були строгі правила, чистота і порядок, зі шматком чи чашкою з кухні не дозволялося взагалі виходити, щоб був порядок.
ПОстіль міняти через день зараз не економно, бо тарифи такі, що більшість рахує гроші, та й люди не працюють в шахтах чи на городах, мають можливість душ приймати щодня, навіщо її прати так часто (то вже в цілому в ефір).
ПробілНеПрацює• 30 марта 2025
Ответ дляВ шоколаде
А моде ви оікарів про це спитажте? Бажано справжніх, не шоумена Комаровського. В мене чоловік виріс в селі, в умовах практично антисанітарних. Більшого алергіка ше пошукати. А я - абсолютно міська дитина, жодної бабусі навіть в селі, виросла в місті, в мами, яка постіль у виварці виварювала на газу (бо пралок тоді ще не було) і до того я (тут у деяких підгорить особливо) дитина, що була на штучному вигодовуванні. Я не маю жодної алергії. Тому давайте не будемо розповсюджувати цю хибну теорію.
Тобто ви вважаєте що виникнення алергії якось пов´язане з умовами в яких росла людина, а конкретно з санітарними умовами? Це приблизно як сказати ’Вася ріс у брудному хліві і його збив КАМАЗ, а я росла в стерильній квартирі і мене КАМАЗ не збив’.
Болтушка Му• 30 марта 2025
Пусть живут как хотят, лишь бы мусор в урны выбрасывали.
А то идет такая ухоженная, явно чистюля, и бумажку на землю
автор В шоколаде • 30 марта 2025
Ответ дляГолодаю
Удалено администрацией...
Ви такий опус написали, і не лінь же вам було. А тільки одного не помітили - якби я була таким снобом, як ви тут написали, напевно, не вийшла б заміж за людину із села. Але вас так пре, наче я вам на мозоль наступила. Ви навіть не в змозі були дочитати, що то я приводила як приклад, що різні санітарні умови ніяк не впливають на імунітет чи алергію. Дивіться не захлиніться своєю злобою.
автор В шоколаде • 30 марта 2025
Ответ дляПробілНеПрацює
А може ви будете читати уважно?
Неваляшкина• 30 марта 2025
Ответ дляТро Нью-Йорку
А дочка спит с собакой в постели и в штанах и носках, в которых сидела на полу вечером. 😱
Какая прикольная подушка с подогревом
Чесно брешу• 30 марта 2025
Я лично обожаю стирать, дети чистые и ухоженные. Могут ли они не помыть зад после туалета - вполне. Хотя я им маленьким всегда мыла и сама мою постоянно. Но я ж не могу заставлять до психологических проблем. Также дочь может в школьной одежде сесть на свою кровать, хотя я ей напоминаю что нужно переодеться, но ей лень. Я думаю это пройдет. У меня мама орала за чистоту, я вам скажу это толку не имело. Только личное желание и пример, а принуждения нет
В рот не ложи• 30 марта 2025
Ответ дляВ шоколаде
В мене теж собака лежить на постілі. Але МИТА собака.
и вы учите ?
автор В шоколаде • 30 марта 2025
Ответ дляВ рот не ложи
и вы учите ?
Вам 6 сторінок не вистачило, щоб зрозуміти, що я пишу про нормальне і адекватне відношення до чистоти, санітарії і гінієни. І це - не про перекоси в один, чи в інший бік.
В рот не ложи• 30 марта 2025
Ответ дляВ шоколаде
всі мають право бути в шоці
ПробілНеПрацює• 30 марта 2025
Ответ дляВ шоколаде
А може ви будете читати уважно?
Я прокоментувала рівно те що ви написали, в чому я неуважна?
талый снег• 30 марта 2025
Автор, судя по вывариванию белья мамой - вам за 50. И вас только сейчас бомбануло от чужой немытости?...
автор В шоколаде • 30 марта 2025
Ответ дляПробілНеПрацює
Де в моєму тексті написано, що в мене немає алергії тому, що я росла в місті в умовах чистоти? Цей допис для тих, хто в аналогічних темах стверджує, що в людей, які росли в поганих санітарних умовах -імунітет кращий і алергій не буває, а ті, хто виріс в чистоті - всі геть алергіки і від кожного мікроба хворіють. Так от я кажу -це не так!
автор В шоколаде • 30 марта 2025
Ответ дляталый снег
Просто зараз неохайних людей стало набагато більше, особливо дітей і підлітків.
ПробілНеПрацює• 30 марта 2025
Ответ дляВ шоколаде
Ну в коментарі на який ви відповідали йде мова про зв´язок санітарних умов і рівня імунітету. Тому і незрозуміло до чого ви про алергію написали, бо це геть не пов´язані речі. Я привела приклад що виглядає це так само ’логічно’ якби ви написали про КАМАЗ.
Бабка-байкерша• 30 марта 2025
Ответ дляБяки-козяки
А какая Вам, собственно, разница, что делают и как живут посторонние люди? Следите за своими трусами и полом.
в цілому пофіг, головне щоб у сім´ї моїй не було засранців, а це вже мій обов´язок виховати, діти навчені, вже дорослі, але не засранці, коли ковід був, ніяк не могла зрозуміти отих закликів мити руки, мені здавалося, що це ж норма! але виявилося, що купа людей не навчені
дамаАмстердама• 30 марта 2025
Ответ дляВ шоколаде
Якщо що, я не прасую труси і, простигосподи, можу взимку не щодня душ приймати. Але щоб не помити руки після вулиці, чи після туалету...не знала, що таке існує взагалі.
Вы не принимаете душ каждый день?Фу.
ЛюблюДевчонок• 30 марта 2025
У дитини зазвичай не одні штані,автор) у мого штук 20, бо то з садочка брудний, у них там і фарби і вода і пісок. То на вулиці лазить всюди і сидіти дозволяю всюди і у калюжі стрибати. Вдома домашній одяг, на ніч піжама. Ростити тепличну дитину яка боїться бруду дуже небезпечно, хтозна що нас чекає у майбутньому, може всі будемо від багаття грітися і спати на підлозі.
Vlada-Maria• 30 марта 2025
Ответ дляВ шоколаде
Я не фанат. Мені теж начебто немає діла до них. Але скажіть, вам буде норм, якщо ваша дитина, яку ви виростили на своїх поняттях, вийде заміж/жениться на дитині, яка неохайна? Ви ж не будете кастинг з цього приводу проводити, правда?
та ще й куні/мінет робитимуть одне одному
Vlada-Maria• 30 марта 2025
Ответ дляВ шоколаде
Бо я тоді буду гидувати в них вдома і води попити.
а хто сказав, що вас туди впускатимуть?
Vlada-Maria• 30 марта 2025
Ответ дляOlga_72
Ви тріль, але бездарний. Бо спочатку ви запевнюєте всіх що у вас ОКР, а потім поговорились що насправді ваше відношення до чистоти тіла ще гірше ніж ті кого ви звинувачуєте у свинстві. То я вам не вірю. Бо це наче дві людини пише.
у автора серія тем)))) працює)))
Встидаюся запитать• 30 марта 2025
Ответ дляСАМ_ТАКОЙ
Ну в этом есть правда, иммунка у них реально крепче
Это миф. Все совсем наоборот. Излишняя нагрузка на иммунку в конце концов ее просто дезактивирует. Привет онкология!
Встидаюся запитать• 30 марта 2025
Ответ дляТро Нью-Йорку
Вот все в этом фото прекрасно, кроме шнуров в постели. Смартфоны на зарядке иногда могут полыхнуть, батареи бывают взрываются, опасненько.
Хлопаю ресницами• 30 марта 2025
Я в шоке от того что люди из окон бычки кидают, в лесу свинячат, вдоль дорог мусор, за собаками говно не убирают..
Эскиз бесконечности• 30 марта 2025
Ви в Німеччині ще не були.
Ту мне те що у вуличному вдома, тут нормально у вуличному взутті ходити по квартирі.
Голодаю• 30 марта 2025
Ответ дляВ шоколаде
И этот человек утверждает , что он не сноб . Ну-ну ....
Гага Газу• 30 марта 2025
Ответ дляПадаюВреверансах
Народну мудрість не оспориш.
Моя прабабця ще казала, що ми молоді хворіємо, бо часоо миємося і у тіла нема свого бар´єру. Людина має бути зі своїм запахом.
Каже вони в молодості раз в тиждень мились і ніхто не воняв.
Підмивались просто водою частіше в хліву
Та смерділи потом, стоячими носками, особливо верхній одяг фонив старим потом. Мамі 72, просто водою вона ніколи не підмивалась. Навіть сенсу не бачу просто водою розмазати все. Не розказуйте, як раніше пахли люди, у кожного стояли залізні зуби в роті, хімія на голові, щоб її не мити, фонили всі, просто тоді це було нормою
Гага Газу• 30 марта 2025
Ответ дляХлопаю ресницами
Я теж