ЗавЛабСнаб• 30 марта в 20:59

Підкажіть у кого діти падали з ліжка

Дина 2,3 роки, дуже великий шибеник, лізе скрізь.Сьогодні виліз на диван,я поки відвернулась він вже став на край і летить вниз,вдарився головою.Я не розумію чого в дитини нема інстинкту самозбереження?Він залазить на що тільки можна і спеціально старається впасти,і навіть після того як впаде знову лізе.Нічого досвід не вчить.Це нормально чи ні?Було у ваших дітей таке?Я вже скоро буду сива
Love_Love_Love_• 30 марта в 21:00
У всіх
Голова колгоспу• 30 марта в 21:00
У всех автор, и все мы падали🤣
Голова колгоспу• 30 марта в 21:00
Это нормально
Сижу_и_плачу• 30 марта в 21:01
У всех падали. Даже вы, автор, падали и наверное не однократно. Спросите у своей мамы и успокойтесь.
автор ЗавЛабСнаб • 30 марта в 21:02
Ответ дляСижу_и_плачу
Так в тому і справа,мама каже що я не падала особливо,і ніде не лізла.Гралася іграшками і мені було цікаво.А моя дитина має 3 мішка іграшок,а лізе десь хто зна.Іграшки не цікаві
Чеширская кошечка• 30 марта в 21:04
Это нормально, автор. Ребенок должен падать и учиться группироваться, знать свое тело, понимать, что может быть опасно, больно
Love_Love_Love_• 30 марта в 21:06
Ответ дляЗавЛабСнаб
Ваша мама вас обманює, або вона боїться вам признатися в цьому
Володарка мрій• 30 марта в 21:23
Малі діти бронебійні...нічого йому небуде
Якщоб був би струс мозгу то булаб рвота і втрата свідомості