Отчебучкина• 30 марта в 10:08

Собака чи кіт — хто краще відчуває ваш настрій?

Мию чакри щоденно• 30 марта в 10:08
Собака
Поліпривіт всім• 30 марта в 10:08
Кот на 100% моё животное. Собака лишь отчасти
Пуки-куки• 30 марта в 10:09
Собака. Коту, здається, взагалі пофігу на мене - він живе своє щасливе життя)
Prervana• 30 марта в 10:11
Конечно собаки. Котам настроения по барабану
Прагматик флегма• 30 марта в 10:17
Ответ дляПоліпривіт всім
Вот и я так же. Поэтому, хоть и люблю собак, но не заводила никогда.
Кумася• 30 марта в 10:19
Собаки, их две. Кошкам я вообще нужна для пожрать и помыть лоток.
Відповів всім• 30 марта в 10:19
Ответ дляPrervana
Вопрос - кто лучше чувствует. Я думаю, что кот, но ему по барабану. Собака хочет угодить.
КоролеВешна• 30 марта в 10:22
Вважаєтся, що собаки - вони більш товариські, орієнтовані на людину, а коти такі собі одинаки, але мої тваринки наче помінялися ролями.
Собака - справжня аутистка, мало уваги в принципі приділяє людям та навколишньому світу, беземоційна. Може то старість, собаня - спадок від батька. Але наскільки я пам´ятаю, вона завжди була плюс-мінус така.
А от кіт - найтурботливіше, надзвичайно емпатичне та трохи тривожне створіння. Переслідує мене майже постійно, хоче бути поруч, або просто сидить та дивиться, або - як бачить що я якась не така, може сумна, чи невдоволена, то лізе тертися, муркоче та смішно коротко нявкає і заглядає в вічі.
П.с. Ну не можу не додати фотку кота, моя котуся, люблю його)
ИграйМойГормон• 30 марта в 10:24
Собака. У знайомої так собака померла одна, коли в неї хвороба почала розвиватись. Собака взяла на себе, хвороба пішла в ремісію. Але це тимчасово.
Мороженная курица• 30 марта в 10:27
Ответ дляPrervana
Та не скажіть. Коли хворію, то мої коти це відчувають та лікують
Дівка в намисті• 30 марта в 10:28
Собака однозначно. Если что, то у меня собака и два кота. Я для них говночист и жратьнасыпатель, аа.. еще почухать их иногда можно, но только если их величества захочють. Собака истинный друг и компаньон, ей все равно где, главное с кем.
Добродійка• 30 марта в 10:29
Я когда плачу, кот подходит, тыкается мордочкой в лицо, громко и протяжно мяукает, суетится вокруг. Мой антистресс
ИграйМойГормон• 30 марта в 10:30
Ответ дляДобродійка
Я теж котів більше люблю, вони няшні, спокійніші.
Дівка в намисті• 30 марта в 10:31
Ответ дляМороженная курица
Я не хочу вас разочаровывать, но коты идут к болеющему человеку не для полечить, а из-за вашей повышенной температуры, которую они чувствуют вибрисами и умащиваются на теплое место. Котики очень теплолюбивые.
Prervana• 30 марта в 10:35
Ответ дляМороженная курица
Температура повышается и они как на батарею лезут😆
ДлинноНожка• 30 марта в 10:44
Ответ дляПрагматик флегма
Так ви не можете порівняти. Це тільки дівчата у яких була або є і кішка і пес.
КоролеВешна• 30 марта в 10:49
Ответ дляДівка в намисті
То є так, як розкласти по поличкам поведінку котиків - то вони доволі користолюбні істоти, але чи вони гірші від цього? Це ж тваринка, годі й чекати, що вона поводиться або мислить як ми, то просто проекція людської поведінки на тварин. Славнозвісна відданість собак то ж теж результат роботи їхніх інстинктів. Людина то вожак їхньої маленької зграї.
У нас є сімейна легенда, про кицю, що врятувала бабусю ’забравши хворобу на себе’. Суть у тому, що коли вона лежала одна у погано протопленій хаті з запаленням легень, кицька постійно лежала в неї на грудях, і бабуся якось видужала, а от киця захворіла, на щось подібне до її хвороби - кашель, схудла уся, ледь не пропала, але вижила. На десятому році життя, вже вони у місті жили, киця пішла від неї - рак легень.
І от зрозуміло, кішка приходила на найтепліше місце, яке знайшла, а хвороба - підчепила ті самі бактерії, що викликали пневмонію у хазяйки, бо ж та постійно кашляла. Але ну блін, це все так зворушливо. І своїм нагріванням та муркотінням вона реально допомогала одужати. Киця класна була, доречі, розумна й ласкава, трохи пам´ятаю її.
Простоваля• 30 марта в 10:50
Ответ дляДівка в намисті
У мене теж кіт.
Не хочу вас засмучувати, але моя кішка приходить, коли я погано почуваюся. І це ніяк не пов´язано з температурою. Наприклад, коли сильний головний біль або суглоби викручує - котко дряпається на мене зверху і вмикає режим ’мурчалки’, отак і лежимо. Я зганяю- все одно залазить зверху.
Якщо хворію застудним - то спить на мені поки не піду на поправку (часто температура ще є). Але ми вже помітили - якщо котко зліз, то це вже все , хвороба відступила, і протягом дня температура нормалізується.
Ось як кішка то відчуває?
Мороженная курица• 30 марта в 10:55
Ответ дляPrervana
Та і без температури теж лізуть і лізуть .
Було, що біль не раз проходила. Може співпадіння, хз
Ну шо не так?• 30 марта в 10:56
Кот 🐈 с младых когтей ни разу в жизни меня не поцарапал и не укусил!!!
Как-то ночью схватила судорога ногу. Проснулась, села на кровати, ору. Откуда ни возьмись прибежал кот и укусил меня за задницу ))
С тех пор стоит мне или заплакать, или захныкать, прибегает и смотрит на меня квадратными глазами ))
Дівка в намисті• 30 марта в 11:00
Ответ дляПростоваля
У мене теж кіт.
Ось як кішка то відчуває?
Вибрисами. Это именно то, о чем я и писала)))) нет там мистики или заботы, только кошачий эгоцентризм.
Патриоточка• 30 марта в 13:06
Кошке вообще по сараю. Не маячат перед кошечкой - и ок. Собака переживает. Но не за меня, а потому, что что-то изменилось. Ситуация перестала быть понятной, а значит, контролируемой и безопасной. И суета собаки - это не сочувствие, а попытка все вернуть к привычной безопасной стабильности.
ЛЮБА• 30 марта в 16:21
У меня коты , Бася и Хардик то просто мои защитники , психологи и поддержка, когда мои собаки прятались в шкафу при взрывах , то кото няньки от меня не отходили , обнимали , вылизывали лицо и руки , знают когда реально плохо не отходят или находятся рядом , когда болела кот корм свой приносил , игрушки таскал.