Ms. Откровенность• Изменено 30 марта в 10:59
Трави чи таблетки?
Кому що допомогає? В мене проблеми з жовчним, закидає жовч в шлунок. Часто нудота після їжі, взагалі їжа мені тяжко дається) Лікарі зазвичай призначають таблетки, але вони допомогають не на довго. Думала може пропити якісь трави, пити не алохол а розторошу(чисту)
Може щось порадите, буду вдячна
Elena_Kiev_Solomenskiy• 30 марта в 11:01
врачи наверное что-то знают такое и посоветуют лучше. чем плохо алохол?
Помогалочка• 30 марта в 11:01
Закид в шлунок це проблема клапану! Треба розбиратися в причинах і усувати.
Плюс препарати чи бади для загоєння слизової шлунку.
П´яна вишня• 30 марта в 11:02
Трави добре. Але у них дуже повільний ефект. Якщо не стадія загострення, то думаю ок.
П´яна вишня• 30 марта в 11:03
Ответ дляПомогалочка
Які препарати можете порадити для загоєння слизової?
Кнопкотиць• 30 марта в 11:05
Розторопша - це супер! Мені допомогло для ШКТ, але інші проблеми, не як у вас. Дискінезія жовчних протоків, дисбактеріоз.
Фенте Фря• 30 марта в 11:08
Лечила гастрит у хорошего гастроэнтеролога, она чередовала мне курсы таблеток, трав, домашних средств. И таки вылечила. А сначала пролечила хеликобактер и лямблии, тк могут быть, но не обнаруживаются.
Помогалочка• 30 марта в 11:08
Ответ дляП´яна вишня
Особисто я пила гель алое
Свідок Перемоги• 30 марта в 11:13
Ответ дляПомогалочка
Особисто я пила гель алое
По гелю алоэ есть исследования, что может вызывать рак.
Кнопкотиць• 30 марта в 11:16
Ответ дляП´яна вишня
Насіння льону. Його треба спеціально заварювати і пити чітко курсом. Ефект доволі швидкий, але треба все рівно допивати весь курс, не кидати.
Ms. Откровенность
• 30 марта в 11:52
Ответ дляСиреневая цапля
А причина закиду яка?
Простими словами то, клапан в жовчному який має закриватись від шлунку в мене откритий, і жовч накидається в шлунок.
ДелайКак_Я• 30 марта в 12:13
Ответ дляФенте Фря
І як ви лікували?
Фенте Фря• 30 марта в 12:39
Ответ дляДелайКак_Я
І як ви лікували?
Обычные средства от гастрита, типа Маалокс, омез и тп, курсом. Затем травы курсом, затем картофельный сок, отвар льна и тд тоже курс. И снова таблетки, но другие. Периодически гастроскопия для проверки результата.
Пускаю бісики• 30 марта в 12:55
По вашому з чого складається аллохол?) суха жовч, часник, кропива і активоване вугілля)
Латексне альтер ЕГО• 30 марта в 15:05
Ответ дляКнопкотиць
Мне врач говорила ,что дискинезия и дисбактериоз это ерунда и почти у всех есть