Папобус• 30 марта 2025

Як ви ставитеся до фрази "мати має жертвувати собою"?

Перша леді колгоспу• 30 марта 2025
Ответ дляДама с собачкой
Вот именно сейчас есть деньги только на что-то одно. А парфюм хочется сейчас и ботинки нужны ещё вчера.
Взагалі то дорослі люди працюють свої витрати, особливо коли вирішили завести дитину
tarveldy• 30 марта 2025
Ответ дляЗрадорозганячка
Співчуваю Вам(
Дякую, я давно цей біль сублімувала в гнів , так легше . Для мене бути жертвою з власної волі, це дно, як наркотики , алкоголізм і ігроманія
Дама с собачкой• 30 марта 2025
Ответ дляПерша леді колгоспу
Да-да. У всех всегда есть деньги на всё, няня в доступе 24/7, дети не болеют. Вы посмотрите вокруг как живут обычные люди, а не тети с советчицы.
ЗдесяЯ• 30 марта 2025
Ответ дляДама с собачкой
Ну смотрите, мама хочет купить себе парфюм, а у ребенка нет обуви. И деньги есть либо на духи, либо на ботинки. Что купить?
Или мама хочет пойти с подружками бухнуть в кабак, а потом зависнуть у кого-то.
А ребенок маленький один дома.
Пожертвовать своим желанием или нет?
Перша леді колгоспу• 30 марта 2025
Ответ дляДама с собачкой
Так, звичайні люди, які працюють і планують свій час, гроші з неба не падають
tarveldy• 30 марта 2025
Ответ дляGaleTTa
У меня первая реакция на странные изречения, которые навязывают как истину- схерали
+++
Істина непохитна : вода мокра
Дама с собачкой• 30 марта 2025
Ответ дляtarveldy
Полностью вас поддерживаю. И не понимаю людей, которые живут в вечном страдании и ноют: я тебе всё отдала, а ты скотина неблагодарная. Зачем было тогда что-то давать, делать, помогать, если это приносит стадания?
Дама с собачкой• 30 марта 2025
Ответ дляЗдесяЯ
А ребенок маленький один дома.
Пожертвовать своим желанием или нет?
Каждому своё. Кто-то это считает «всю жизнь тебе отдала», а кто-то просто жизнью. Но в какой-то степени это жертва, засунуть свои желания подальше и сидеть дома с ребенком
tarveldy• 30 марта 2025
Ответ дляДама с собачкой
Я це питання задава своїй матері , вона не змогла відповісти , а вже через роки вона зізналась, що не хотіла жити сама і зробила все щоб я постійно була з нею . От прям своїм ротом це сказала
Замурмишка• 30 марта 2025
Свідомо чи несвідомо, але так, жертвує. Весь процес еволюції заточений на те щоб давати вижити наступному поколінню. Просто чим менш розвинутий індивід тим сильніше рулить несвідоме.
90x60x90• 30 марта 2025
Хочеш не хочеш,а приходиться в більшій мірі.Вже дуже велика відповідальність і зобовʼязання.Хоча фраза якась патологічна.
Просто болталка• 30 марта 2025
Ответ дляЗрадорозганячка
В якійсь мірі мати дійсно жертвує собою, бо щоб виносити і народити дитину витрачається немало ресурсів організму жінки. Потім до 3 років дитина привʼязана до мами і це знову ж таки пожертва себе, свого часу.
Але все одно у мами мають залишатись свої інтереси, добре коли хтось допомагає не потонути в тому всьому і мати час для себе.
А зачем ребенок привязан к матери? Это придумали любительницы страдать или что? По теме отношусь ужасно когда такое говорят, 2 детей, ничем не жертвовала. Ну разве что тело подгуляло во время беременности, но это быстро исправилось
МУСЯкомарова• 30 марта 2025
Карл Юнг про щастя та виховання дітей

Коли ви нехтуєте власним благополуччям у пошуках благополуччя дітей, ви залишаєте дітям погану спадщину, дуже погане враження про минуле. Якщо ви мучите себе, щоб створити щось для дітей, ви показуєте їм картину змученого життя. Тому йдіть геть із усім цим.

Якщо ви завжди готуєтеся до щастя дітей, ви не знаєте, як піклуватися про своє щастя, і діти не вчаться піклуватися про своє. Вони, у свою чергу, можуть продовжувати готуватися до щастя ваших онуків, а онуки – до правнуків, і тому щастя завжди десь у майбутньому.

Ви думаєте, що щастя - це щось, чого потрібно досягти в майбутньому, що ви не можете його досягти, але ваші діти будуть його мати. Отже, ви наповнюєте своє життя амбіціями щодо майбутнього царства, а цього ніколи не відбувається. Кожне покоління щось робить у цьому напрямі. Всі вони мучать себе, щоб діти досягли цього, але діти ростуть і такими ж дурнями, як і ми.

Спробуйте зробити це тут і зараз для себе. Це добре вчення. Потім діти намагатимуться зробити це тут і зараз для себе – тоді це може з´явитися у реальному світі. Не поводьтеся неприродно і не шукайте щастя у наступних поколіннях.

Якщо ви занадто турбуєтеся про своїх дітей та онуків, ви просто обтяжуєте їх боргами, які у вас є. А якщо ви не берете боргів, а живете просто і робите себе максимально щасливими, ви залишаєте найкращі умови своїм дітям. У будь-якому випадку ви залишите добрий приклад того, як подбати про себе. Якщо батьки можуть подбати про себе, то діти теж. Вони не шукатимуть щастя онуків, але робитимуть все необхідне, щоб самі мати розумну кількість щастя.

Зробіть по-справжньому щасливим себе, а діти візьмуть це як приклад.
90x60x90• 30 марта 2025
Ответ дляЗдесяЯ
А ребенок маленький один дома.
Пожертвовать своим желанием или нет?
То звісно,все ж життя вибираєш дитину.
Шпондєр• 30 марта 2025
Ответ дляtarveldy
Нафіга вона це робить? Щоб що?
Ну вы б молчали уж...
90x60x90• 30 марта 2025
Ответ дляДама с собачкой
Парфуми,звісно,почекають.Взагалі то треба шукати баланс і парфуми приносять задоволення.Але завжди в першу чергу потрібно закривати базові потреба-це головне.А потім другорядне.В мене був період,я сама з 2-ма дітьми з маленького,що все майже йшло на дітей.Ну не достатня в мене була зарплата,все економно і першочергово,ще й відкласти.А в старшій школі десь,вже мені було 40,дохід збільшився,то все було вже порівну.І собі вдавалося парфуми.Ну так було і ні про що не шкодую.Дітей поставила на ноги,живу вже для себе.
Гірчинка• 30 марта 2025
Ответ дляПросто болталка
Я пожертвувала роботою, не було няньок щоб мені допомогти
Просто болталка• 30 марта 2025
Ответ дляГірчинка
А почему не вышли на работу и не наняли нянек, если так хотелось
Сусідка зверху• 30 марта 2025
Ответ дляtarveldy
Це компроміс, а не жертва . А якщо мати це сприймає як жертву , то бідна та дитина
🙈
Боже яке ж воно тупеньке виромло у мати
Весела бджілка• 30 марта 2025
Особисто я не вважаю все вище перераховане в постах жертовністю. Адже я свідомо приймала рішення народити дитину і розуміла, що моє життя зміниться, що зміняться мої звички і пріоритети. Розуміла також, що можуть виникнути і проблеми із здоров´ям як наслідок вагітності та пологів (адже це лотерея, кому як пощастить).
Тому для мене дитина - це не ’жертовність’, а свідомий вибір
Зліпок ступні• 30 марта 2025
Ответ дляДама с собачкой
Повністю згодна.
З таким настроєм просто не треба заводити дитину, і все