english book• 30 марта в 20:42
Ответ дляbegovelik
да ладно?
Хтось намалював щоб посміятися.
Зайдіть на данський філателістіичний сайт,чи на офіційний сайт пошти Данії.Зверніть увагу на помилку в назві.,і невідповідність правилам оформлення поштових марок.
english book• 30 марта в 20:49
Ответ дляbegovelik
Так це ж прикол )
Я розумію,але молоді філателісти вже третій день шукають цю марку.)
Бо в більшості новин пишуть що її таки випустили,і ні слова що це прикол.Думаю ті хто розповсюджує це у фейсбуці та ін. місцях,і самі в впевнені що марка справжня).
Ответ дляenglish book
вони просто не з України, ці молоді філателісти )