Кусачая Я• 30 марта в 17:08

Чи є у вас знайомі чоловіки відверті блядуни гулящі?

Як склалося їх життя?
НашлаПерепискуМужа• 30 марта в 17:42
Є..друг сімї,,,.Але сім´я для нбого дорожча за усяких блядунок і гулящих баб...Жінка це знає...
Заставляличка• 30 марта в 17:48
Ответ дляБаба Йога
Невже жіноча чуйка не спрацьовує? Чи дружина не хоче бачити?
Ну я її погано знаю, трохи спілкуємося, бо в нас є корп раз на рік, що родинами святкуємо. Вона до нього так ставиться, наче він самий кращій чоловік в світі. Вона при тому самодостатня, гарна жінка. По ній видно, якщо дізнається, то піде. Чогось в мене таке враження про неї. Він же з нею мабудь, бо батьки в неї і вона не бідні, свої бізнеса.
Яка та любовь і дійсно сліпа, він таке лайно.
ХаДиДиШь• 30 марта в 18:10
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Бооожечки, прямо герой. Гуляє від дружини, але сім´я дорожча
То жінки з якими він спить ’ блядунки гулящі’, а він - золотце
П´яна вишня• 30 марта в 18:24
Все женились и гуляют дальше. Главное,что жены верят
Позаземний розум• 30 марта в 18:26
Так. Мій колишний.
Розлучилися в 2011. Після цього він ще двічі був одружений, в кожному шлюбі є діти , всюди розлучення через його коханок.

Зараз він на сайті знайомств шукає жінку і пише , що він без дітей). В нього п´ятеро офіційно).
Счастье_же_вот_оно• 30 марта в 19:21
Ответ длякогдадеЦкие
Затрахался до смерти?
Образ жизни- бухал, курил
Mrs.Sexuality• 30 марта в 19:25
Есть. Учились вместе и потом общались хорошо. Он девушек очень часто менял.
Когда все обзавелись семьями, то с ним как-то перестали общаться. Формат встреч перешел в семейный с детьми, а не в тусовочный.
Сейчас ему 46 лет. Кажется, женился на женщине намного моложе и ребенку годика 3-4.