мистерЛяпсус• 30 марта 2025
Препарат Кіскалі (рибоцикліб)
Дівчатка, може хто знає чи можна завозити цей препарат в Україну без рецепту?
Мене просять привезти. А я побоююсь, що на митниці можуть бути питання.
СкрипяСердцем• 30 марта 2025
Ответ дляВкуси мене
50 тыс грн +-
Тут он дешевле, зачем его везти из-за границы?
Вкуси мене• 30 марта 2025
Ответ дляСкрипяСердцем
Я никого никому не везу если что
СкрипяСердцем• 30 марта 2025
Ответ дляВкуси мене
Я никого никому не везу если что
А я не вас спрашивала, а автора.
Вы зачем мне ответили? Я не посмотрела и думала Вы автор, поэтому и ответила вам, что везти его нет смысла.
мистерЛяпсус
• 30 марта 2025
Я не знаю скільки де він коштує. Люди просто знають, що я лечу і просять передати. Питання не в ціні ж.
Вкуси мене• 30 марта 2025
Ответ дляСкрипяСердцем
А я не вас спрашивала, а автора.
Вы меня процитировали а не автора
Вкуси мене• 30 марта 2025
Ответ длямистерЛяпсус
У нас мама лечится от онко молочной железы поэтому я в курсе этих препаратов.
Мы не нашли где они дешевле Украины. Поэтому я вас спрашиваю - откуда вы летите , где дешевле ?
мистерЛяпсус
• 30 марта 2025
Ответ дляВкуси мене
Аааа, не зрозуміла. Я лечу з Ізраїлю, але це не означає, що тут дешевше. Просто людина хоче передати для родички.
Ви їх через кордон спокійно провозите?
Вкуси мене• 30 марта 2025
Ответ длямистерЛяпсус
Ви їх через кордон спокійно провозите?
Ні. В Україні купуємо :(
Як я написала - він ніде не дешевше України
мистерЛяпсус
• 30 марта 2025
Ответ дляя Кукарача
Привезіть гроші і купіть тут
Я вже двічі написала, що я їх не купувала і не планую. Людина, у якої вони є, хоче передати своїй родичці.
Питання лише в дозволі завозити їх в Україну.
Тирамісу на терасі• 30 марта 2025
Ответ длямистерЛяпсус
То які проблеми,це ж не наркотики,а звичайна хімія.
мистерЛяпсус
• 30 марта 2025
Ответ дляТирамісу на терасі
Не бачу нічого смішного. Як би знала, то не питала би. Минулого року на парацетамол прикордонники адмін протокол складали.
Tatyana-249a• 15 апреля 2025
Доброго дня.
Вам актуальне питання по кіскалі.
Залишилася упаковка, лікування змінили.
Вам актуальне питання по кіскалі.
Залишилася упаковка, лікування змінили.