Лгин• 31 марта 2025

Хорошо красавицам, они всем....)

Згадувала студентські роки, безтурботну юність, подивилась на колишніх знайомих з інституту. І от про що в черговий раз подумала: як зовнішність може дати непоганий квиток у життя.
Пам´ятаю декілька прям красоток- красоток в універі або тих, хто вмів гарно себе подати, повиходили заміж квартири машини, курорти,деякі не працюють або для душі. Все чотко короче. І от як би не розказували про внутрішні якості, без гарної картинки ніхто в них розбиратись не захоче. Що скажете?)
Ласкове телятко• 31 марта 2025
Згідна, бачу те саме в житті.Є однокласниці, які були двієчниці, елементарно читали по складах.А тепер їздять по всьому світу, при шалених грошах.Вміють чоловікам голови крутити
Голена блондинка• 31 марта 2025
Внешность многое решает
Кашпо• 31 марта 2025
С приятной внешностью несомненно живется легче. Но счастье в семейной жизни не особо зависит от внешности. На красоток и всякие придурки и абьюзеры падки.
Не за Будка• 31 марта 2025
Наверно это не от красоты зависит. Вот я не особенно красивая, скорее наоборот, белобрысая вся, кожа краснеющая от всего, нос картошкой, фигура мужская. А всегда за мной бегали мальчики и замуж вышла по вашим меркам удачно, со всеми атрибутами))
Губки-уточкой• 31 марта 2025
Це тільки проводжають по розуму. Зустрічають по зовнішності. Завжди.
автор Лгин • 31 марта 2025
Ответ дляКашпо
є жінки які вміють їх покрутити і сливаються, хоча то не просто буває, потім качелі начинаються
НуКаНаКа• 31 марта 2025
Согласна с вами, это везде так.
Красоткам хорошо
НуКаНаКа• 31 марта 2025
Я страшная , ещё не умею и не могу строить из себя то чем , я не являюсь.
Поэтому сижу клуша
Аnnеt• 31 марта 2025
ну не красиво быть некрасивой

нужно ввести повсеместно хиджаб и тогда судить будут только по личным качествам. а может в будущем все будут постоянно в виар очках и у каждого будет свой аватар, скрывающий внешность?
Кракадэ• 31 марта 2025
А кто вам мешает создавать красивую картинку? Вы не наводите марафет ?

Ухоженность рулит, ваша внутренняя самооценка, интеллект, чувство юмора . А от просто красоты может веять таким холодом и пластиком шо хай бог милує
КучМала• 31 марта 2025
Я вижу противоположную картину, красотки рано повыходили замуж и обабились, стали обычными тетками, от былой красоты ничего не осталось, богатства особо не нажили
автор Лгин • 31 марта 2025
Ответ дляКракадэ

А хто вам сказав, що не створюю, створюю. Я мала на увазі красивих дівчат, які від природи мають гарну фігуру, довгі ноги, наприклад, пропорції хороші, густоту волосся, шкіру і тд.
Те , що ви описали в другому абзаці, як по мені, характеризує жінок, які вміють себе подати (нести), від них такий вайб іде ефектної жінки, такими чи народжуються чи виховують так , або вони самі себе роблять- це теж треба вміти.
Кракадэ• 31 марта 2025
Ответ дляЛгин
Честно говоря я прямо красоток писаных в жизни не встречала. Все были земные, без какой-то вау красоты

Те же инстаграм-дамы сейчас - отключи фильтры, снимки макияж и нарощенные волосы - будет обычная мадам
автор Лгин • 31 марта 2025
Ответ дляКракадэ

Переважна більшість так, але є одиниці, які від природи мені гарні, а оці ’зроблені’ інста діви всі на одне лице
автор Лгин • 31 марта 2025
Ответ дляНуКаНаКа
Поэтому сижу клуша
Так не сидіть, ви можете зробити з себе цукерку, до речі, на тих, хто дійсно не дуже- не дуже найкраще видно будь-які трансформації
Жена сантехника• 31 марта 2025
Ответ дляКучМала
Поддерживаю.
А середнячки, которые с молодости привыкли работать над внешностью (и это не про губища и тонны ботокса) выглядят стильно, ухоженно и моложе бывших красавиц, которым все было дано на шару.
автор Лгин • 31 марта 2025
Ответ дляКучМала
Того і стали тьотками, бо рано вискочили, а ті хто собі планку набивав, ті вийшли за принців з приданим))
КучМала• 31 марта 2025
Ответ дляЛгин
у меня и близко такого нет(мне 40 лет) тогда ’взамуж’ это было наивысшее достижение, хоть бы за кого, мамки промывали мозги девченкам капитально