Джавеліна• 31 марта в 09:22
Вас не пригнічує, що потрібно щодня ходити на роботу?
З понеділка по п´ятницю, щодня. Наскільки вас це пригнічує і вганяє в депресію? Чи вам достатньо вихідних, щоб прийти в себе і відпустки?
Чи вважаєте це ви рабством, чи вам подобається такий ритм життя?
Сегодня не целуюсь• 31 марта в 12:11
Угнетает.
Причем независимо от того удаленно или нет. Удаленно все равно же работаешь
ніколи такого не було• 31 марта в 12:37
каждое мое утро начинается с фразы: ёпть, я опять проснулась не содержанкой...
Клин_Кляйн• 31 марта в 12:40
Это еще ничего. А день ночь 48 жесть. После работы в ночную смену ужасное самочувствие
Я фоп, сама организую свой график (это все равно 5-6 дней по 3-5 часов, но выбор есть).
Работу люблю, рабством не считаю
Но, конечно, иногда хочется иметь пассивный доход и не иметь ответственности перед клиентами. И при желании брать и никуда не идти если не хочется) но во взрослой жизни не бывает так
Работу люблю, рабством не считаю
Княгиня пітьми• 31 марта в 13:30
Мене пригнічує,що контракт не постійний, я з задоволенням ходжу на роботу і сподіваюся, що мій контракт стане постійним. В мене чудова робота.
БоВжеВільна• 31 марта в 14:14
Ответ дляДжавеліна
Я вже сама звільнилась. Шукаю графік 3/3. Щоб більше вільного часу
Таких майже немає вакансій...
А_мій_самий_самий• 31 марта в 14:27
Ответ дляПтица Говоруша
Наведіть приклад таких робіт. Як раз в пошуках
Після ковіду більшість офісної роботи може бути дистанційною.
Бухгалтер, працює вдома, але в компанії. Моя бухгалтер також вдома, веде декілька ФОПів і невеликих фірм. Ще одна знайома юрист, також працює на себе.
19-річна донька моєї подруги - смм-менеджер, навчається на стаціонарі і працює, свою 1000 дол має на кишенькові розходи.
Маркетолог з великим досвідом - зараз розвиває власну агенцію.
Лікар-алерголог, консультує переважно онлайн, але є і очні прийоми.
Птица Говоруша• 31 марта в 14:30
Ответ дляА_мій_самий_самий
В моем окружении никто не ушел в онлайн. И когда я меняла работу, мне четко условие поставили - работа только в офисе. Онлайн не любят работодатели.
А_мій_самий_самий• 31 марта в 14:33
Ответ дляПтица Говоруша
в моих примерах - в основном это ФОПы, то есть работа на себя в удобном графике. Но есть огромный минус - клиентов приходится искать самостоятельно, нет клиентов - нет з/п. Ну и соцпакет так же отсутствует.
Поэтому везде свои минусы и плюсы.
Птица Говоруша• 31 марта в 14:34
Ответ дляА_мій_самий_самий
Поэтому везде свои минусы и плюсы.
Это сасо собой. А юрист ваш знакомый какие услуги предоставляет? Адвокат?
А_мій_самий_самий• 31 марта в 14:38
Ответ дляПтица Говоруша
нет, она внештатный юрист. Ведет несколько фирм на аутсорсинге. Но один клиент, который дает почти 50% ее дохода, предлагает ей перейти в штат на з/п. Она не хочет и волнуется, как будет без него, если они откажутся от ее услуг и возьмут себе юриста.
А_мій_самий_самий• 31 марта в 15:08
Ответ дляДжавеліна
Сподіваюсь, що при графіку 3/3 я буду відчувати себе вільною і щасливою
це все на 100% залежить від вашого сприйняття і ставлення.
Я раніше в страшному сні уявляла повернення до офісної роботи через необхідність ранніх підйомів. Коли треба з будильником прокидатись, збиратись і в сніг і дощ кудись пертись.
Дітей в школу і садочок вранці заводив завжди чоловік. І я думала, що на офсі погоджусь тільки на якусь екстремально високу з/п)
І що...зараз мені доводиться самій збирати і відводити дитину в школу. Прокидаюсь о 6-30, збираюсь сама, збираю дитину і прусь вранці в школу)
І якось втягнулась, звикла...якщо вже зібралась і вийшла, то вже не проблема була б і в офіс доїхати.
Мати тріля• 31 марта в 15:39
После того как осталась без мужа - меня это радует наоборот. Теперь я выходные ненавижу
БоВжеВільна• 31 марта в 15:50
Ответ дляА_мій_самий_самий
свою 1000 дол має на кишенькові розходи
БоВжеВільна• 31 марта в 15:55
Ответ дляПосле 18
Я б із задоволенням ходила щодня на роботу
Що заважає?
А_мій_самий_самий• 31 марта в 16:45
Ответ дляБоВжеВільна
свою 1000 дол має на кишенькові розходи
і що вам не так? для неї це кишенькові гроші, тому що основні витрати покривають батьки, навчається за кордном.
Вимагаю спілкування• 31 марта в 17:33
Українська Мрія• 31 марта в 22:23
А ось і лицемірство пораднмиці вилізло. А як в інших темах поливали жінок, що можуть дозволити собі не працювати..
Цвірінь• 01 апреля в 01:25
Пригнічувало б, саме тому я все життя була спочатку на фрілансі, потім в бізнесі. Працюю віддалено і коли маю бажання.