Джавеліна• 31 марта 2025
Вас не пригнічує, що потрібно щодня ходити на роботу?
З понеділка по п´ятницю, щодня. Наскільки вас це пригнічує і вганяє в депресію? Чи вам достатньо вихідних, щоб прийти в себе і відпустки?
Чи вважаєте це ви рабством, чи вам подобається такий ритм життя?
Сегодня не целуюсь• 31 марта 2025
Угнетает.
Причем независимо от того удаленно или нет. Удаленно все равно же работаешь
ніколи такого не було• 31 марта 2025
каждое мое утро начинается с фразы: ёпть, я опять проснулась не содержанкой...
Клин_Кляйн• 31 марта 2025
Это еще ничего. А день ночь 48 жесть. После работы в ночную смену ужасное самочувствие
Я фоп, сама организую свой график (это все равно 5-6 дней по 3-5 часов, но выбор есть).
Работу люблю, рабством не считаю
Но, конечно, иногда хочется иметь пассивный доход и не иметь ответственности перед клиентами. И при желании брать и никуда не идти если не хочется) но во взрослой жизни не бывает так
Работу люблю, рабством не считаю
Княгиня пітьми• 31 марта 2025
Мене пригнічує,що контракт не постійний, я з задоволенням ходжу на роботу і сподіваюся, що мій контракт стане постійним. В мене чудова робота.
БоВжеВільна• 31 марта 2025
Ответ дляДжавеліна
Я вже сама звільнилась. Шукаю графік 3/3. Щоб більше вільного часу
Таких майже немає вакансій...
А_мій_самий_самий• 31 марта 2025
Ответ дляПтица Говоруша
Наведіть приклад таких робіт. Як раз в пошуках
Після ковіду більшість офісної роботи може бути дистанційною.
Бухгалтер, працює вдома, але в компанії. Моя бухгалтер також вдома, веде декілька ФОПів і невеликих фірм. Ще одна знайома юрист, також працює на себе.
19-річна донька моєї подруги - смм-менеджер, навчається на стаціонарі і працює, свою 1000 дол має на кишенькові розходи.
Маркетолог з великим досвідом - зараз розвиває власну агенцію.
Лікар-алерголог, консультує переважно онлайн, але є і очні прийоми.
Птица Говоруша• 31 марта 2025
Ответ дляА_мій_самий_самий
В моем окружении никто не ушел в онлайн. И когда я меняла работу, мне четко условие поставили - работа только в офисе. Онлайн не любят работодатели.
А_мій_самий_самий• 31 марта 2025
Ответ дляПтица Говоруша
в моих примерах - в основном это ФОПы, то есть работа на себя в удобном графике. Но есть огромный минус - клиентов приходится искать самостоятельно, нет клиентов - нет з/п. Ну и соцпакет так же отсутствует.
Поэтому везде свои минусы и плюсы.
Птица Говоруша• 31 марта 2025
Ответ дляА_мій_самий_самий
Поэтому везде свои минусы и плюсы.
Это сасо собой. А юрист ваш знакомый какие услуги предоставляет? Адвокат?
А_мій_самий_самий• 31 марта 2025
Ответ дляПтица Говоруша
нет, она внештатный юрист. Ведет несколько фирм на аутсорсинге. Но один клиент, который дает почти 50% ее дохода, предлагает ей перейти в штат на з/п. Она не хочет и волнуется, как будет без него, если они откажутся от ее услуг и возьмут себе юриста.
А_мій_самий_самий• 31 марта 2025
Ответ дляДжавеліна
Сподіваюсь, що при графіку 3/3 я буду відчувати себе вільною і щасливою
це все на 100% залежить від вашого сприйняття і ставлення.
Я раніше в страшному сні уявляла повернення до офісної роботи через необхідність ранніх підйомів. Коли треба з будильником прокидатись, збиратись і в сніг і дощ кудись пертись.
Дітей в школу і садочок вранці заводив завжди чоловік. І я думала, що на офсі погоджусь тільки на якусь екстремально високу з/п)
І що...зараз мені доводиться самій збирати і відводити дитину в школу. Прокидаюсь о 6-30, збираюсь сама, збираю дитину і прусь вранці в школу)
І якось втягнулась, звикла...якщо вже зібралась і вийшла, то вже не проблема була б і в офіс доїхати.
Мати тріля• 31 марта 2025
После того как осталась без мужа - меня это радует наоборот. Теперь я выходные ненавижу
БоВжеВільна• 31 марта 2025
Ответ дляА_мій_самий_самий
свою 1000 дол має на кишенькові розходи
БоВжеВільна• 31 марта 2025
Ответ дляПосле 18
Я б із задоволенням ходила щодня на роботу
Що заважає?
А_мій_самий_самий• 31 марта 2025
Ответ дляБоВжеВільна
свою 1000 дол має на кишенькові розходи
і що вам не так? для неї це кишенькові гроші, тому що основні витрати покривають батьки, навчається за кордном.
Вимагаю спілкування• 31 марта 2025
Українська Мрія• 31 марта 2025
А ось і лицемірство пораднмиці вилізло. А як в інших темах поливали жінок, що можуть дозволити собі не працювати..
Цвірінь• 01 апреля 2025
Пригнічувало б, саме тому я все життя була спочатку на фрілансі, потім в бізнесі. Працюю віддалено і коли маю бажання.