Джавеліна• 31 марта 2025
Вас не пригнічує, що потрібно щодня ходити на роботу?
З понеділка по п´ятницю, щодня. Наскільки вас це пригнічує і вганяє в депресію? Чи вам достатньо вихідних, щоб прийти в себе і відпустки?
Чи вважаєте це ви рабством, чи вам подобається такий ритм життя?
Джавеліна
• 31 марта 2025
Я зараз спеціально перейшла на графік 3/3, щоб навчатися був час і працювати на себе. Буде невеличка зарплата, але і час для вивчення іншої професії
Мрію про космос• 31 марта 2025
пригнічувала, тому багато років звільнилась і почала працювати на себе. коли відкрила свій офіс, ходити стало набагато приємніше, хоча я навіть перепрацьовувала порівняно з попереднім графіком. зараз я взяла паузу і не працюю взагалі, але хотілося б уже повернутись до роботи на себе.
А поговорить?• 31 марта 2025
Необхідність ходити на роботу як така - ні, це частина життя, воно не може тільки з приємного/кайфового складатися.
Піти на тренування в зал зачасту теж мало приємного, а за це ще й сам платиш.
От якщо конкретна робота/колектив/керівник викликає відторгнення викликають невдоволення - це біда і дійсно привід міняти роботу.
Грушки-яблочки• 31 марта 2025
Ось читаю, що багато хто пише ’кинула роботу і тепер не працюю’.
А за що ви живете? Вас чоловік забезпечує? Коханець? Чи є пасивний дохід?
Мене теж інколи пригнічує, що все життя проходить на роботі. Але ж інакше не буде засобів до існування.
Наполеон Бонапарт• 31 марта 2025
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
вас уволить нужно, чтобы вы оценили прелесть работы, которую вы не цените)
Я уволилась. Теперь я фоп и это счастье. Работаю из дома, никто не выносит мозг, сама строю график работы , подстраивая его под свои планы
Наполеон Бонапарт• 31 марта 2025
Ответ дляТётушка Лошадь
это вы сами себе так придумали, что не можете отпроситься
Вы думаете, что это легко? У нас даже за свой счёт не давали
Тётушка Лошадь• 31 марта 2025
Ответ дляНаполеон Бонапарт
настаивайте
Из Кукуева я• 31 марта 2025
Сейчас работаю с 8-16. Из дома в 6.30 , домой где-то в 17.00. сб вс выходные . Отпуск 24 дня. Рынок рядом можно либо перед работой либо в обед.
Устраивает вполне.
До этого было работа с людьми с 9-18 без обеда , 2 сб в месяц. Отпуск 10 дней. Из дома в 7.30 домой в 18.30.
Устала сильно за 3 года и морально и физически.
Устраивает вполне.
Наполеон Бонапарт• 31 марта 2025
Ответ дляТётушка Лошадь
настаивайте
Я работала с людьми. Кто вместо меня к ним пойдёт?
ОхиИВздохи• 31 марта 2025
Ответ дляГрушки-яблочки
Я работаю, но не в офисном графике. Никуда не спешу.
Для меня так комфортнее, когда можно встать утром когда проснулся, среди дня пойти на шопинг и не толкаться с другими людьми, спокойно пообедать где-то не в час пик, просто прогуляться
А по работе самостоятельно определить, когда ее делать
Бывают дни, что буквально полчаса трачу на работу. Но бывает и несколько часов. Это помимо общего повышения квалификации
Бавовна• 31 марта 2025
Тільки от за кавою думала про те, що я втомилася працювати. Як було б класно, якби працювати не треба було, а гроші були. Уявляла, чим би я займалася. А потім заходжу на порадницю, а тут ваша тема. Я на жаль, не бізнес вумен, щось своє відкрити не здатна. Чоловік не забезпечує, фінанси лежать на моїх плечах. Про звільнення і думати не можу, ніхто не підстрахує
Из Кукуева я• 31 марта 2025
Ответ дляДжавеліна
Я вже сама звільнилась. Шукаю графік 3/3. Щоб більше вільного часу
Когда то пришла на такую работу, обманули сказали есть план когда выполните переведут, а так 5/2.
Девчата работали 2/2 но когда завал 3/1.
Фигня полная.
Лучше 5 дневка но стаьильнот
Фигня полная.
Лучше 5 дневка но стаьильнот
Наполеон Бонапарт• 31 марта 2025
Ответ дляГрушки-яблочки
Нам вдалбливали, что нужно ходить, сидеть , и обязательно, что б трудовая где-то лежала. Вот это вот многие и бросают
Из Кукуева я• 31 марта 2025
Ответ дляДжавеліна
Мені моя робота в принципі теж цікава. Але от зараз на вулиці дощ, залюбки б залишилась вдома. Болить голова - ти йдеш на роботу, живіт - на роботу. Відпроситись, щоб просто поїхати на 3 днів в той самий Львів не можеш і т.д
Понимаю у нас с трудом отпускали на 2 часа.
Нагрузка такая что когда 1 чел выпадает начинается напряг..вместо него садится директриса а ей то оно не надо..
Из Кукуева я• 31 марта 2025
Ответ дляТётушка Лошадь
Верю автору была в этой шкуре
Из Кукуева я• 31 марта 2025
Ответ дляТа легко!
а чому ви не можете взяти відпустку, чи гнітить саме те що треба йти з заявою і просити
У нас был отпуск 1 раз 10 дней и не оплачиваемый
Из Кукуева я• 31 марта 2025
Ответ дляДжавеліна
Робота не офіційна, маленький колектив і немає заміни. Тобто коли мене немає, то роботу виконує колега, а свою не робить. Або начальниці доводиться ставати замість мене,бо моя робота найважливіша з усіх в офісі
Ха понимаю
Ск получаете?
Из Кукуева я• 31 марта 2025
Ответ дляДжавеліна
У нас тоже директриса садилась на место потом накосячит потом выливала это все на все(
Из Кукуева я• 31 марта 2025
Ответ дляЕдинорог помог
люблю свою работу, но знаю точно что через 30 минут я получу на оперативке таких пизд.... поэтому пью кофе с сушеным манго. Готовлюсь)))
За что
Из Кукуева я• 31 марта 2025
Ответ дляДжавеліна
Зроблять, але не по рангу начальниці та робота
Розумію
Из Кукуева я• 31 марта 2025
Ответ дляДжавеліна
16 тис грн😭 рабство
В мене було за 13 рабство, за 10 грн не рабство. Норм
Из Кукуева я• 31 марта 2025
Ответ дляОхиИВздохи
Посылки пакуете с товаром?
Кладовщик?
Я так понимаю продовольство какое-то типа швея, ремонт одежды, подшив штор
Из Кукуева я• 31 марта 2025
Ответ дляОхиИВздохи
Тогда это не важная работа. Вы сами поднимаете ее статус словами ’самая важная’. А на деле это для тех, кто готов жить в нищете, кто не ценит себя, свою жизнь и время. Но это вас не смущает, вас смущает офисный график. такой вот перевертыш в сознании. На офисном графике можно работать совсем за другие деньги и жизнь будет восприниматься иначе.
Я даже не знаю, как комментировать такую цифру
У меня была очень важная и за меньшие деньги, сейчас не такая важная но денег ещё меньше
Из Кукуева я• 31 марта 2025
Ответ дляДжавеліна
А яка зараз зп?
Птица Говоруша• 31 марта 2025
Ответ дляА_мій_самий_самий
я хотіла оцінити, чи можна цю роботу перенести на вільни графік, і працювати на себе.
Мене пригнічувало їздити на роботу в офіс, тому вже багато років працюю з дому у вільному для себе графіку. Хочу працювати більше, беру більше клієнтів, менше - працюю тільки з тими що є і не беру нових.
Але моя робота - не приклад, вона специфічна і потребує років на здобуття кваліфікації.
Але є купа інших робіт, де можна прцювати віддалено.
Наведіть приклад таких робіт. Як раз в пошуках
Из Кукуева я• 31 марта 2025
Ответ дляГрушки-яблочки
В мене є різні знайомі. Хтось за рахунок допомоги дітей живе + пенсію має, хтось урізав свої забаганки пече панкейки в варить борщ - не потрібно з дому виходити не треба багато одягу, взуття воно не стирається.
Птица Говоруша• 31 марта 2025
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Кем работаете?
ОхиИВздохи• 31 марта 2025
Ответ дляИз Кукуева я
Она важная только в вашем воображении
Работодатель не считает ее важной или вас важным сотрудником
Ху из важная? Земля сойдет с орбиты? Или что?
Маша Пупкина не получит свою посылочку с трусами?
Из Кукуева я• 31 марта 2025
Ответ дляНаполеон Бонапарт
Да у нас тоже одна дама хотіла отпроситься в отпуск, сказала едь и не возвращайся.