Щедрик ведрик• 02 марта в 09:34
Як налаштуватись на такий графік?
4 дні була вдома, а взагалі в мене графік 2/2 позмінний. Але так склалось що четвертий день вдома, а від завтра і до п´ятниці повинна працювати з 8 по 22, без перерви та ще й сама. Вже морально важко. Я дуже ніжна? Чи це не так і важко буде?
Щедрик ведрик
• 02 марта в 09:36
Ответ дляДивне створіння
Це жах (
А що за робота хоч?
Та в магазині робота(
Дивне створіння• 02 марта в 09:36
У мене часто графік з 8 до 20.
Але я в ІТ і на двох роботах, і сиджу _не фізична робота. Також важко, але перерви собі роблю
Плакулька• 02 марта в 09:36
Важко. Це взагалі встав і на роботу, прийшов і спати. Хоч один такий тиждень?
Щедрик ведрик
• 02 марта в 09:36
Ответ дляПлакулька
Один, але вже як подумаю, то вже важко
Дивне створіння• 02 марта в 09:36
Ответ дляЩедрик ведрик
Та в магазині робота(
Просто переживіть цей тиждень і все( тут вже ж нічого не вдієш
БезПаспортаНеПродаю• 02 марта в 09:37
Капец((( це важко.
Я працюю не щодня по 3-4 год і думаю як мінімізувати....
Вам хоч нормально платять за 12 год робити?
Щедрик ведрик
• 02 марта в 09:37
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Капец((( це важко.
1000 грн за 12 годин
Тра Ля Ля• 02 марта в 09:37
Звичайно важко. Ви не ніжна просто графік дійсно важкий. Це продуктовий магазин?
Щедрик ведрик
• 02 марта в 09:37
Ответ дляТра Ля Ля
Так
Ms. Dolly• 02 марта в 09:37
Ответ дляЩедрик ведрик
Один, але вже як подумаю, то вже важко
Приготуйте собі їжу на чотири дні, і після роботи просто відпочивайте
БезПаспортаНеПродаю• 02 марта в 09:38
Ответ дляMs. Dolly
Після роботи спати відразу(
Ms. Dolly• 02 марта в 09:39
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
Після роботи спати відразу(
Поїсти ж треба. А часу думати, готувати не буде, а їжа покупна коштує більше ніж домашня.
Ms. Dolly• 02 марта в 09:44
Ответ дляЩедрик ведрик
Один, але вже як подумаю, то вже важко
Подумайте, заради чого ви так працюєте. Заради грошей? Дитину прокормити, боргі віддати?
Я колись працювала на двох роботах, одна 8.30-17.30, інша 18.00 та до нескічненності, якось і на метро не встигла. На першій пн-пт, на другій всі дні тижня. То графік у мене був такий пн-пн 8.30-24.00, а сб,нд -17.00-23.00. П´ять років так пропрацювала. І коли на першій роботі була у відпустці, то на другій працювала все одно, або два тижні лише давали на рік.
Щедрик ведрик
• 02 марта в 09:44
Ответ дляБезПаспортаНеПродаю
А перерви є у вас?
Є, як людей немає. Але фіксованої немає
Щедрик ведрик
• 02 марта в 09:46
Ответ дляMs. Dolly
Гроші потрібні. А взагалі я на цій роботу до літа, максимум ще літом попрацюю. Мене кличуть на іншу роботу, але там місце ближче до літа звільниться
Жена брата Админа• 02 марта в 09:47
Работала 12 часов в такси,это не магазин конечно,людей не видишь,но на третий день уже они очень бесят.
Ms. Dolly• 02 марта в 09:47
Ответ дляЩедрик ведрик
Тоді налаштуйтесь не на важкість роботи, а на гроші, які отримаєте.
В мене була ціль - заробити гроші, щоб дитину виростити.
Щедрик ведрик
• 02 марта в 09:53
Ответ дляMs. Dolly
В мене ціль це оплатити борг за навчання, яке я проходила
Ms. Dolly• 02 марта в 09:55
Ответ дляЩедрик ведрик
Ось на цьому сконцентруйтесь, і тоді у вас буде відчуття, що ви робити не просто роботу, а рухаєтесь в напрямку, який зменшує ваш борг. На цілі своїй тримайте увагу, тоді такі дрібниці, як люди, або час, витрачений на роботу не будуть вас вводити в смуток.
Карамелька• 02 марта в 09:56
Тяжко.. але ж і заробите більше? Пообіцяйте собі щось приємне за це. Я собі саме з підробіток щось таке і дарую зазвичай, з категорії ’нема чого зараз на таку дурню витрачатися’ або ’нащо тобі ТЕ пальто, якщо в шафі 3 штуки нормальних висить’. Пальто це звичайно недешево, але може ж бути соєва свічка, ваза, книга, масаж, сет суші. Головне щоб ви знали, що так просто на таке не витрачалися і це винагорода за докладені зусилля.
Щедрик ведрик
• 02 марта в 09:57
Ответ дляКарамелька
Хочу суші сет і шампанське🥰
И.О. человека• 02 марта в 10:01
Автор, переживете, это всего лишь неделя. Вы не в холоде, работа не физическая, не думаю, что поток людей огромный. Как закончится эта рабочая неделя, устройте себе релакс, с вином или что Вы там пьете и что-то вкусненькое. Я в графике 10-22 проработала 2 месяца , выходной был только в понедельник, зимой на улице и каждый день было 500-1500 клиентов, вот где плакать хотелось. И то пережила, Вы справитесь. Сегодн, ещё отдыхайте и не думайте об этом неделя быстро пройдет
Встидаюся запитать• 02 марта в 10:03
Ответ дляMs. Dolly
5 років без вихідних??? З 8 до 24?
Щедрик ведрик
• 02 марта в 10:11
Ответ дляИ.О. человека
Влаштую собі релакс в кінці робочого тижня, замовлю суші і куплю вино або шампанське
И.О. человека• 02 марта в 10:13
Ответ дляЩедрик ведрик
Во, супер