YaЯна• 25 февраля 2025

Чи хотіли б ви працювати вдома?

Питання для тих, хто ходить/їздить на роботу.
І взагалі, як вам такий ритм життя, що потрібно постійно працювати? Чи хотіли б ви більше вихідних днів на тиждень? Або працювати півдня? Або взагалі не працювати, мати пасивний доход і просто жити собі життя?
Чи ви рветесь на роботу?
Просто цікаво, бо всі настільки різні...
Сьогодні спілкувались з колегами на цю тему
Irusik-0874• 25 февраля 2025
Да
Но вообще, хотела бы не работать
Vita_Nikita• 25 февраля 2025
Да
julia-678c• 25 февраля 2025
Нет. Иначе одичаю
diron• 25 февраля 2025
Ні,я не люблю працювати вдома. Я відволікаюсь,роблю хатні справи,як результат не встигаю зробити заплановану роботу.
А на роботі я працюю суто по роботі.
МашМааш• 25 февраля 2025
Я последние годы работаю из дома: фиксированные 3-4 часа в день, очень нравится.
Но хотелось бы ещё раз в неделю иметь активность в коллективе вживую. Работа в целом с коллективом не связана, поэтому желание остаётся желанием
Ксенияяяяя• 25 февраля 2025
Працювати вдома не означає мати більше вихідних чи працювати півдня. Працювати вдома, саме ’працювати’, а не втикати в серіальчики, зможе не кожен, складність саме в самоорганізації і плануванні.
Я так працюю років шість, і можу сказати, що теж є свої мінуси, які вже замахали. Такий режим не кращий і не гірший, просто ви один пакет проблем міняєте на інший.
ПадаюВреверансах• 25 февраля 2025
Не рвусь на роботу.
Дітям 10 і 8 років. З декретів так і не вийшла. Доходу чоловіка вистачає. На мені діти, дім, територія біля дому, город, батьки, свекри.
Блін, да мені вистачає турбот щодня. Я кручусь як білка, особливо в весняно-осінній період. Взимку більше вільного часу, тому більше читаю, дивлюсь фільми, спорт.
Чим більше вдома сиджу, тим менше хочеться на роботу.
Розумію, що так вічно тривати не може.
З осені треба щось думати про роботу.
Та і чоловік каже як ти підег на 20 тис, то краще вдома сиди і менше буде проблем невирішених.
З дому точно не хочу працювать
Якщо піду на роботу, тотільки в нашому містечку, щоб в 17.30 максимум бути вдома. Але я не знаю як я буду справлятись
Moon shine• 25 февраля 2025
Ні.я не хочу вдома.всі знайомі дівчата і жінки стали набагато гірше виглядати, коли сіли вдома. Збабчились.поправились постаріли. увесь одяг -джинси і толстовка.але увечері намагаються аий ти бо їм здається що життя йде повз. Декількох зустріла на вулиці - де ж ті красуні що були я яких ч знала? Завжди нафарбовпні.зачіски є.волосся пофарбоване а не з відросшими корвннями на 5 см. от тобі вдома. Хотіла одну на щопінг витягти -на весну сукенку купити-відподь а куди я ходжу в сукнях?
автор YaЯна • 25 февраля 2025
Ответ дляMoon shine
В мене навпаки. Коли я сиділа вдома - я виглядала краще. Спорт, правильне харчування,манікюр, свіжий мейк, зачіска
prosto_aisha• 25 февраля 2025
Не працювати і мати пасивний дохід.
Moon shine• 25 февраля 2025
Ответ дляYaЯна
Кому то вдома все треба? Я бачу лиш поганий досвід сидіння вдома. Є ще одна знсйома пішла на репетиторство. Та вона стала більша у 2 р. І геть перестала слідкувати за собою. Коли ходила в люди то і манікюр.і макіяж яскравий і одяг і паріфуми. А тепер як бабця
tarveldy• 25 февраля 2025
Комбіную , отак щоб повністю з дому, ну його в дупу, дах їде
Зараз 3/3 , ідеально
Pole• 25 февраля 2025
Мені більше подобається працювати вдома, з виїздами в офіс 1-2 рази на тиждень. По-перше, я не витрачаю час і зусилля (і гроші) на дорогу (офіс- на іншому кінці міста). По-друге, в мене вища продуктивність, ніхто мене не відволікає різними дрібницями.
Цієї зими довелося їздити в офіс щодня, результат- хворію другий раз за останні 2 тижні. А дозволити собі хворіти тижнями я не можу((
Gitara14• 25 февраля 2025
Я працювала вдома 5 років. Довго до того йшла. Але вже 4 місяці, як вийшла в офіс. До роботи пішки 10 хвилин, тому не напряжно. В колективі цікавіше, зараз вже зовсім не хочу знов повертатись в хоум-офіс.
Moon shine• 25 февраля 2025
Нічого доброго в сидвнні вдома нема. На ооботі це спілкуаання. Десь день народження.десь корпоратив.є сенс купити нове вбрання . От скоро 8 березня .чоловіки вже готуються пригощати. Купили подарунки на роботі. Приємно))))
Халли Галли• 25 февраля 2025
я б хотіла працювати з дому по 3-4 год і один день на виїзді в офісі.
Pole• 25 февраля 2025
Ответ дляYaЯна
В мене так само. Коли ж їду в офіс, то зранку аби встигнути поснідати і на вмитий фейс крем нанести. Все бігом-бігом, щоб встигнути на транспорт. Купа одягу, а біжиш в тому, що з шафи випало...Мене ця щоденна біготня швидко втомлює і дратує.
автор YaЯна • 25 февраля 2025
Ответ дляPole
Аналогічно і в мене. Хоча я встаю в 6:30, на роботу на 9. До роботи пішки 10 хв. Я мию щодня голову і роблю мейк. А все інше,як ви і написали. Галопом одягаю, що випаде, на ходу влітаю в неочищене взуття, застібаюсь, коли чекаю ліфт, в ліфті фарбую губи ...Цирк якийсь. Загнане лоша
dulenok• 25 февраля 2025
Не подходит мне работа дома, я не могу собраться и настроиться на работу. Меня все отвлекает. Работаю в 10 минутах хоть бы от дома
Moon shine• 25 февраля 2025
Ответ дляYaЯна
Бо треба звечора готувати. Я ходжу на 8.30. Встаю о 6.45. І снідаю і одягаюсь. Звечора одяг приготовлений я випрасуваний.і обід приготовлений взяти з собою. Ніколи я не зараю те що бачу) сьогодні була в одній сукні. Завтра іншу одягну.
автор YaЯна • 25 февраля 2025
Ответ дляMoon shine
Вдома в 19:30. Помити посуд, приготувати їсти, знову помити, зібрати судочки на роботу, малому на завтра на обід, коли прийде зі школи. На готувати речі малому, погодувати кота, помитись і т.д уже ніч, палаєш з ніг, звечора знову не до речей((
iryna _b• 25 февраля 2025
Я б хотіла, щоб був 4 денний робочий тиждень
Законна дружина• 25 февраля 2025
Мені 42 роки,за плечима 22 роки стажу,зараз у декретній відпустці,так от-волію не працювати.Обожнюю бути домогосподаркою-пекти хліб,готувати,працювати на грядці...Звісно ж,хочеться приносити в сім´ю гроші,тому залюбки працювала би вдома.Моя сусідка кравчиня,потік клієнтів до неї величезний,тож заробляє гарно не виходячи з дому,радію за сусідку і кусаю лікті що нічого такого не вмію.Я однозначно за роботу вдома.
0208mariia• 25 февраля 2025
Ответ дляМашМааш
А кем вы работаете? 3-4 часа идеально
МашМааш• 25 февраля 2025
Ответ для0208mariia
А кем вы работаете? 3-4 часа идеально
Психотерапевтом
alisa0612• 26 февраля 2025
Ответ дляМашМааш
а кем подскажите
МашМааш• 26 февраля 2025
Ответ дляalisa0612
а кем подскажите
Чуть выше ответила
Психотерапевтом
Почему-то это кому-то смешно, судя по реакции)
mazna• 26 февраля 2025
Да, очень бы хотела, искала целенаправленно удаленную, ничего не нашла подходящего((
Velenass• 27 февраля 2025
Ответ дляРойЛеля
Не рвусь на роботу.
Розумію, що так вічно тривати не може.
З осені треба щось думати про роботу.
З дому точно не хочу працювать
А Іи оформили якось цей період, хоч фіктивно - стаж йде?
Velenass• 27 февраля 2025
Ответ дляЗаконна дружина
А Ви оформлені десь офіційно?
Бо я от спілкувалася з домоглсподарками- мамами - то майже всі не просто силять, а рформлені якось. І стаж капає. А я думала, що ні. Наівна. То думаю, добре, коли є якесь оформлення десь)