Слава Українi• 23 марта в 20:15
Як вам графік роботи 3/3?
Хто працював? Наскільки це важко?
Мене дуже пригнічує робота з понеділка по п´ятницю з 9 до 18. Два вихідних на яких нічого не встигаєш. Рабство. Хочеться більше вільного часу. Графік 3/3 мені здається привабливим. А от час ні(( З 9 до 21. Зате гріє думка, що 3 дні вдома. Це додаткових 7 вихідних на місяць
Чумачечая Весна• 23 марта в 20:19
Ну якщо немає малих дітей то норм. Бо бачити їх в ці три дні не будете
Галя із Дарниці• 23 марта в 20:19
Прекрасно, і попрацювати, і пожити час є, особливо якщо хтось буде їсти готувати на зміну.
Я працювала 2/2, на зміну мені їсти готував чоловік, взагалі супер, втомитися за два дні не встигаєш, зате нагулятися потім за два дні і вирішити всі свої питання цілком реально 👍🏻
Слава Українi
• 23 марта в 20:21
Ответ дляГаля із Дарниці
От і я про вирішення питань. Є питання, які тягнуться роками, а з роботою з понеділка по п´ятницю їх вирішити не можеш, бо всі контори не працюють на вихідних
Галя із Дарниці• 23 марта в 20:25
Ответ дляСлава Українi
Я була в захваті. Було дві роботи, в сфері медицини і торгівлі, з обох звільнилася коли змінили графік на п´ятиденний, зараз віддалено працюю, теж норм
Регионщица• 23 марта в 21:43
Коли не було сімʼї, то працювала барменом 3/3. Потім з колегою домовилися про 7/7. Це був найкращий графік в моєму робочому житті. Але з сімʼєю так не попрацюєш.
Домашня Зюзя• 31 марта в 12:41
Это моя мечта. Скажите пожалуйста, на какой должности такой график? Просто обычно это для продавцов и официантов.
Слава Українi
• 31 марта в 22:09
Ответ дляДомашня Зюзя
Продавець