ПоЗиТиВнАя• 31 марта 2025
Asics - лучше брать на полразмера больше или меньше?
Если нет точного размера
кнопкодав• 31 марта 2025
На язичку вказано на яку стопу, устілка зазвичай на 0,5 см більша. Так от, краще брати по довжині стопи і щоб співпадало з тим, що на язичку
КликОЛЬКА• 31 марта 2025
Беріть розмір орієнтуючить на довжину в см, вказану на язичку/в розмірній таблиці.
ПоЗиТиВнАя
• 31 марта 2025
Ответ дляКликОЛЬКА
Или -0.5 см, или +0.5 см
Stepa_nida• 31 марта 2025
Asics беру на розмір-два більші (орієнтуюсь на розмірну сітку по устілці + запас, інакше упирається палець). В результаті на 38 можу взяти 39,5 і навіть 40
Один раз взяла 39 на свій 38 - тепер їх доношує мама зі своїм 37
празники не помню• 31 марта 2025
Ответ длякнопкодав
Брала волейбольні, ношу 39 розмір, виявилися маломірними, перезаказала на розмір більший. І дійсно в 40 розмірі на язичку вказана довжина 25,5 см
andrey_spec• 31 марта 2025
від моделі залежить. Краще орієнутуватись на той опис розміру, де довжина устілки в см чи мм
кнопкодав• 31 марта 2025
Ответ дляпразники не помню
А в мене в останніх Асіксах на язичку розмір 41,5 і на ногу 26 см. Моя нога 26 см і вони ідеальні. Хоча все взуття 40р. Попередні Асікси були 40,5 р на стопу 25,75 см, але останні зручніші. Так що у Асіксах дуже залежить від моделі
празники не помню• 31 марта 2025
Ответ длякнопкодав
Згодна. Моі асікси взагалі з чоловічої лінійки