Клевотница• 31 марта в 12:06
Безпідставні звинувачення колеги
Я вже якось писала про те, що потоваришувала зі своєю колегою з якою ми працювали в одному кабінеті. Зараз мене перевели на іншу посаду, тому вже спілкуємось менше та робочі дні, час, практично не співпадають. Я зараз можу вийти на обід іноді з кимось іншим, з ким у мене робочі години співпадають або просто на каву, це було буквально кілька разів. То ось ця колега почала ображатись, що я до неї рідко заходу (але я просто не маю часу, так як зараз у мене більше роботи) а також через те, що я могла вийти з кимось іншим у її вихідний або коли час на роботі наш не співпадав (вона з 8, а я з 12 по 22, відповідно не підходить мені о 13.00 іти вже на обід). Позавчора я на 10 хв вийшла на каву з іншою колегою, вона про це дізналась та перестала розмовляти не тільки зі мною, але й з іншою колегою, аргументуючи це тим, що: ми виходили її обговорювати (але це зовсім не так, ніби нам немає чим більше зайнятись). Мені почали говорити інші колеги про те, що вона всім розповідає, що я не виходжу з нею на обід (вчора сказали кілька людей, вона це всім говорить). Я просто шокована від такої поведінки, при цьому їй 38 років, а мені 28, просто дитяча поведінка. Чому вона так себе поводить?
Несемо світло разом• 31 марта в 12:24
Ответ дляКлевотница
Я працюю 5/2 практично по 10 годин, на каву я можу вийти за день один раз на 10 хв і все
І що? Вас пожаліти? Дитячий садок якийсь. Мені дитина 5 років на таке скаржиться, а Ви наче доросла жінка
Клевотница
• 31 марта в 12:24
Ответ дляВредняжка
ага, ага …
знаем мы вас, троллей местных
Я не троль, а якщо щось не подобається, то проходьте повз
Клевотница
• 31 марта в 12:25
Ответ дляНесемо світло разом
Я хіба прошу мене пожаліти? Почитайте почитайте коментар, на який я відповіла
Несемо світло разом• 31 марта в 12:26
Ответ дляКлевотница
Нащо мені його читать, як я його писала
Клевотница
• 31 марта в 12:26
Ответ дляНесемо світло разом
Нащо мені його читать, як я його писала
То тоді до чого Ви це пишете?
Вредняжка• 31 марта в 12:27
Ответ дляКлевотница
Це форум так що не намагайтемя керувати іншими
Ви троль звичайний. І жертвінушка велика
Клевотница
• 31 марта в 12:28
Ответ дляВредняжка
То чому Ви коментуєте тему, якщо я троль?
Вредняжка• 31 марта в 12:28
Ответ дляКлевотница
щоб троль спитав
Несемо світло разом• 31 марта в 12:29
Ответ дляКлевотница
То тоді до чого Ви це пишете?
А нащо Ви відкривали тему? Мабудь щоб Вам щось написали? Визначиться вже
Несемо світло разом• 31 марта в 12:30
Так а що ж вона про Вас розказує? Таня пішла пити каву зі Светою, яка погана... Чи що? І Вашим колегам не пофіг, хто з ким куди ходить
Сорока-ворона• 31 марта в 12:31
Ответ дляКлевотница
Та я так і написала, але ситуація ще ускладнилась
А ми тут що маємо зробити?