lena77755• 31 марта в 12:57

Видели? Жирный мудак избил девушку за музыку в Киеве

Жирный пьяный мудак возомнил себя богом и избил девушку по голове.
Девушки отдыхали в парке , судя по описанию видео слушали музыку на русском.
Были б там мужики, уверена, он бы не осмелился и пикнуть.
Страшно ходить по улицам, вот такое неадекватное если на пути встретится , как обороняться ? Девушка изо всех сил кричала «помогите» , но кроме ее подруг никто не подошел помочь …
Графиня Шезвездицкая• 31 марта в 14:27
Ответ дляАnnеt
было после 11-ти? чего он полез к людям с такими просьбами?
общественное место.
Борисфенка• 31 марта в 14:28
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Другой мужчина, военный и попросил выключить, на что в ответ в него прилетела бутылка. Я ошиблась только в статусе военного - он после ранения. Ему еще в голову и бутылка прилетела.
Удалено администрацией...
Реверанс• 31 марта в 14:28
Ответ дляБорисфенка
Треба слідкувати, щоб нічого не нагадувало срану рашку, бо війна.
Не у всіх.
Тому з піною в роті захищають вороже.
Борисфенка• 31 марта в 14:29
Ответ дляMira29-c3c3
Оце так 😟
Москалі відверто глузують над українською мовою , на ОТ знищують усе українське , полонених заставляють співати на день безліч разів рос гімн , а в Україні на українському форумі захищають рос язик .
Та ви дно пробили ,люди !!!!
Та це москальська падаль і їх нащадки, завезені в Україну.
Teonaa• 31 марта в 14:30
Ответ дляБорисфенка
То поцікавтеся, що це. В Україні це такі, як ви. ’Путін, асвабаді, ущемляють’. Освободить і приголубить донесхочу.
Удалено администрацией...
Olvia1987• 31 марта в 14:31
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Прежде, чем писать про нацизм, стоит знать Четырнадцать признаков фашизма по Лоуренсу Бритту
И что там? Неужели нет такого признака,как шовинизм?
Борисфенка• 31 марта в 14:31
Ответ дляРеверанс
Не у всіх.
Тому з піною в роті захищають вороже.
Окупація ефективно лікує отаких запінених. Але ж вони в ДНРах жити не хочуть, розповзлися по всій Україні і світу..
Реверанс• 31 марта в 14:31
Ответ дляOlvia1987
Я знаю.Если вдруг (гипотетически!!!)россияне захватили бы всю Украину,самые ярые патриоты в очередь бы выстроились за каким нибудь материнским капиталом или пособием.И заштокали бы как ни в чём не бывало
Чогось Бузковий парк згадався.То там ій за мат.капітал був?
Beile• 31 марта в 14:31
Ответ дляLetruaa
За російську музику
Я вже маю слухати те, що партія каже?
Teonaa• 31 марта в 14:32
Ответ дляРеверанс
Приносить біль.
Ви забули мовний срач за автоус з російським контентом,коли Ярина Чорногуз просила виключити те кацапське лайно?Потім водію в Києві пояснювальна бригада викликалась...
Удалено администрацией...
Борисфенка• 31 марта в 14:32
Ответ дляTeonaa
Удалено администрацией...
Beile• 31 марта в 14:32
Ответ дляІнно4каа
ви незнаєте реальну ситуацію,що там було і як, а новини з тг каналів це не про що ,ще пишуть:між військовим і дівчатами, є підтвердження,що він військовий?
Там така ряха, тцкун, не менше.
Olvia1987• 31 марта в 14:33
Ответ дляБорисфенка
То нацисти першим ділом і міняють українські назви міст на російські, не бачили таких відео?
Окупація гарно лікує ждунів.
То покиньте німецьку окупацію.А то ще вилікує не дай бох
Борисфенка• 31 марта в 14:34
Ответ дляTeonaa
Удалено администрацией...
sky-labs• 31 марта в 14:34
Ответ дляБорисфенка
Окупація гарно лікує ждунів.
Луганск Ворошиловградом не стал, Алчевск - Коммунарском, Перевальск - Паркоммунной. Донецк не переименовали ни в Юзовку, ни даже в Сталино...
О чем речь?
Если лишь о том что убирают точки над і, то не в ту сторону смотрите!
Главное что с декоммунизацией названий городов, проведенной в 90х все ок
Letruaa• 31 марта в 14:35
Ответ дляBeile
Я вже маю слухати те, що партія каже?
Ви можете слухати все що завгодно але не під час війни коли з росії летять ракети і вбивають наших дітей
Реверанс• 31 марта в 14:36
Ответ дляTeonaa
Не виходить, бо дуже дратує. І це не відповідь

Ви ж не пишете ані про закон про слухання в гром.місцях; ані про КУЛЬТУРУ врешті решт , що це позорище - слухати мобілку посеред людей, як останнє бидло. Ні! Бо вас циклить : язік, язік, язік, язік!
Головне людина. Іі суть. Я пишу укр., я вдома так спілкуюся. І я нічорта не роблю ні для арміі, ні для «термінових зборів» ітд. Кажу як є! І що кому з тої моєї солов‘їної. А є люди - які говорять, як говорили все життя - а вони вже хто в землі лежить, а хто волонтерить, а хто слава христу ще там, стоїть і стримує фронт. І до якого чорта та моя мова і той їх язік. Сподіваюся думка зрозуміла
Ви насправді багато робите,з таким натхненням захищати вороже...
І що б в Вас ула така можливість,кожен день хтось віддає своє єдине життя.Справжній цвіт України на передку.
Кожен захищає те,чим дорожить.
Борисфенка• 31 марта в 14:36
Ответ дляsky-labs
О чем речь?
Прибирають і крапки над і, і дітей гвалтують, і електрострумом катують і далі самі знаєте.
А тому мова ворога - трігер. І добре, якщо курви просто по бошці отримали за агресивне глузування.
Графиня Шезвездицкая• 31 марта в 14:36
Ответ дляБорисфенка
Удалено администрацией...
Ну... подождем-с извинений..
Как обычно.
У меня сегодня был разговор с таксистом.
О том, что он военный я поняла сразу, как села в такси.
Играла у него украинская музыка, песня про военных.
Разговорились: он проходит ВЛК на списание по тяжелому ранению
Я его спросила: как думаете, как скоро все забудут такие песни?
Он сказал- такие, как я - никогда, мирные жители- через 10 лет , максимум.. а сейчас- мне стыдно показать свое УБД. На мой вопрос- почему стыдно? Он грустно ответил - сразу говорят, что на шару получил...
Я просто сказала ему : спасибо, что вы есть и выжили..
Вышла и стою плачу...
annu-b519• 31 марта в 14:37
Да, там ещё один такой же нездоровый и волонтерша была....ну это начало, к сожалению...
sky-labs• 31 марта в 14:37
Ответ дляБорисфенка
По-вашему уже и украинцы на украинском путина зовут?!
Дожились .... Это так впо заграницей влияет?
Реверанс• 31 марта в 14:37
Ответ дляProstoKoschka
Удалено администрацией...
Не вона.Крім нахамити більш ні на що нездатні?
Счастливая Счастливая• 31 марта в 14:38
Ответ дляБорисфенка
Удалено администрацией...
я про це і написала
Aesonne• 31 марта в 14:38
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Автор мило не указала, о том, что замечание девушкам сделал военный, находящийся в отпуске. В ответ на просьбу- в него кинули бутылку.
В общем... на 3..2..1 ждем в тг каналах видео с извинениями.
Так а если военный - девушек бить можно?
А что еще им можно, если вдруг захочется? Ну военный же, в отпуске тем более! Девушки не должны были перед ним автоматически раздеться и ноги расставить, пока такого не требуется? Пока только бить можно?
Olvia1987• 31 марта в 14:38
Ответ дляБорисфенка
Удалено администрацией...
Звичайно всі за правову державу.За бусифікацію,за закриті кордони,за розстріл людей на кордонах,за побої ТЦК - ура
Teonaa• 31 марта в 14:38
Ответ дляРеверанс
Удалено администрацией...
Вам правильно написали - це в першу чергу для нас - мова наших матерів, умовно кажучі. В другу чергу - вже треба розібратися а чи не спиздили вони нашу мову , як і все що вони мають. І втретє - на перше місце ставити ЛЮДИНУ. Не хочете послать під три чорти наприклад Ванька? Мало лі що він за війну зібрали трилліони на армію, мало лі що одні з перших почали моніторинг! Головне ж що досі на свинособачій говорять
Борисфенка• 31 марта в 14:39
Ответ дляГрафиня Шезвездицкая
Ну... подождем-с извинений..
Как обычно.
Вышла и стою плачу...
Толку з тих ізвіненій.
Москальські курви кидають пляшки в голову пораненому військовому - це лютий писець.
СБУ засунуло язик в жопу, як завжди :(
Непокаране зло породжує ще більше зло.
Vesy• 31 марта в 14:39
Ответ дляБорисфенка
Удалено администрацией...
annu-b519• 31 марта в 14:39
Ответ дляІнно4каа
Да, есть, там и фамилии уже писала эта волонтерша у себя на странице.

Реальная ситуация такова, что 2 недомужика напали на девочек, начали их оскорблять и бить.

Этих видел несколько, пересмотрите.
Реверанс• 31 марта в 14:39
Ответ дляTeonaa
Ну приведіть нормальний аргумент? Колона 5та..знать не знаю що це
Це політичний термін, під яким мається на увазі громадян, які діють в інтересах третіх держав, проти влади своєї країни.