ФФФФристайла• 31 марта 2025
Набір ваги
Дівчата, чи може набір ваги бути повязаний з предменопаузою?
Мені вже два роки як поставили інсулінорезистентність, пила глюкофаж, сиділа на дієті, і зараз притримуюся 3 - разового харчування з обмеженнями - без солодкого, вуглеводів, короче харчуюся як при інсулінорезистентності . Спочатку добре схудла на 11 кг, а за півроку знов набрала стільки ж при незмінному раціоні.
До того ж я погано сплю ночами, прокидаюся кожні півтори години, вночі мені часто жарко, лібідо майже на нулі, настрій поганий...Почитала що це може бути симпотами предменопацзи і в такий час є набір ваги та неможливість скинути.
Почитала також про гормонозамісну терапію, але мені ії не можна, оскільки маю кісти в груді((( Якими ви ліками користуєтеся?
І як? Схуднути після 45?
Якщо мені рік тому треба було скинути 10 кг і я ії скинула, то тепер вже всі 15 і не можу(((
І як? Схуднути після 45?
Аль де Барановна• 31 марта 2025
На вашем месте, я б проконсультировалась с врачом... Начала б с эндокринолога...
Мне 52 года, последние годы тоже набрала 10-15 лишних кг, с осени на дефиците калорий, уже почти все лишние кг ушли, но я + - здорова, для своего возраста... а Вы и так на диете, я б не экспериментировала, чтоб не навредить здоровью, возможно кто-то подскажет Вам хорошего врача...
ФФФФристайла
• 31 марта 2025
Ответ дляАль де Барановна
Дякую, ліки та дієту прописав мені ендокринолог. Чомусь не бачу сенсу повторно до нього йти...замкнене коло просто
Чудовий каламбур• 31 марта 2025
Вы считаете калории ежедневно?
Я сейчас на марафоне, там основная аудитория 40-55 лет, отлично все худеют, питаясь по меню.
Гарантую неперелевки• 31 марта 2025
На стрессе и плюс плохой сон запросто набрать.
Плюс Вам бы сейчас проверить гормоны щж. Часто инсулинорезистентность бок о бок с гипотиреозом
ФФФФристайла
• 31 марта 2025
Ответ дляЧудовий каламбур
Вы считаете калории ежедневно?
Ні, не рахую. Я майже весь час їм одне і те саме. Сніданок- яйця, овочі або творог з грецьким йогуртом. Обід - курка відварна, овочі. Вечеря так само риба/ мясо та овочі. Перекусів немає. Фрукти тільки з прийомом іжі, в основному в обід, апельсин, але рідко. Не думаю що тут багато калорій.
Картоплю, крупи, соуси, хліб, сахар, не їм...
ФФФФристайла
• 31 марта 2025
Ответ дляГарантую неперелевки
Перевіряла щз. Нормально все. А сон поганий дуже. Просинаюся в 2-3 години і все(( не можу спати. Вже приймала мелатонін та заспокійливі усілякі( Стерс то зрозуміло постійно, війна
Чудовий каламбур• 31 марта 2025
Ответ дляФФФФристайла
Вам надо нормально сбалансированно питаться, со сложными углеводами в том числе. И считать калории. Потому как без подсчета калорий вы не можете быть уверены, что вписываетесь в норму калорий.
ФФФФристайла
• 31 марта 2025
Ответ дляЧудовий каламбур
Можливо, подумаю над цим. Але мені вуглеводи неможна із-за високої глюкози(( Мабуть треба знайти дієтолога, сама не впораюся
Фиона Шрековна• 31 марта 2025
Ответ дляФФФФристайла
Мелатонін до сраки, гідазепам і все такого плану - до сраки. Мені допомагає або Сондокс або Прегабалін.
Чудовий каламбур• 31 марта 2025
Ответ дляФФФФристайла
Сложные углеводы даже диабетики едят.
ФФФФристайла
• 31 марта 2025
Ответ дляФиона Шрековна
Я ще надодачу приймаю антидепресанти, була депресія, зараз все нормалізувалося окрім сну(
Карамелька• 31 марта 2025
Ответ дляФФФФристайла
І я так само погано сплю,як ви((. 44 роки,хочу скинути пару кг- але ніяк.
Через Поганий сон може бути надлишок кортизолу,він і не дає схуднути
Карамелька• 31 марта 2025
Ответ дляФиона Шрековна
В якій дозі приймаєте Прегабалін? В мене сон як в автора,що тільки не пробувала(
Фиона Шрековна• 31 марта 2025
Ответ дляКарамелька
Раніше був 75 на ніч. Зараз 150, але на те є свої причини.
Фиона Шрековна• 31 марта 2025
Ответ дляФФФФристайла
Ну, антидепресанти то трошки не те, для сну не допоможуть.
ФФФФристайла
• 31 марта 2025
Ответ дляКарамелька
О ті лякає те, що одне тягне за собою інше і так без кінця. Лякає що ще більше наберу
ФФФФристайла
• 31 марта 2025
Ответ дляКукусик
А почему это кисты противопоказания к згт?
Ну я так прочитала. З лікарем ще не радилася. Що гзт призначається виключно після всіх аналізів та консультації маммолога з приводу кіст, мастопатій та інше
Кукусик• 31 марта 2025
Ответ дляФФФФристайла
Так вот советую посоветоваться с врачом. Маммолог мой говорил, что иногда кисты на коках уходят
ФФФФристайла
• 31 марта 2025
Ответ дляКукусик
Дякую, Але я вказувала свій вік. Мені 46. Вже коки приймати не буду. Вони, кісти, мене не турбують, лише перевіряюся періодично.
Фиона Шрековна• 31 марта 2025
Ответ дляФФФФристайла
А чим вік заважає?
ФФФФристайла
• 31 марта 2025
Ответ дляФиона Шрековна
А чим вік заважає?
ну саме протизаплідні засоби після 45 не рекомендують лікарі. Ризик тромбозу, інші протипоказання
Фиона Шрековна• 31 марта 2025
Ответ дляФФФФристайла
Треба перепитати, бо мені нічого такого не казали...