Федорино Горе• 22 февраля в 09:32

Набір ваги на гормональному, що робити?

Поки 4 міс приймала, то просто наче приліпили шматок жиру до мене на животі і на спині.
Виглядає неприродно, наче реально щось зайве.
Харчування навіть менш калорійне було, але стрес і таблетки.
Як вирулити назад? По кг приблизно 5-8, але можливо меньше, не перевіряла
Шопингмонстр• 22 февраля в 09:33
Не їсти булки хліб солодке
Цукор сіль

Вода протягом дня
Фізичні рухи
автор Федорино Горе • 22 февраля в 09:35
Ответ дляШопингмонстр
Не їсти булки хліб солодке
Цукор сіль

Вода протягом дня
Фізичні рухи
Це зрозуміло, майже немає ніяких булок, мед іноді в чай, в основному вода
Скіфська пектораль• 22 февраля в 09:40
Закінчите прийом і поступово скинете. Якщо це одиничний курс, проблем не має бути. Я майже 6 років такими курсами приймала по 1-2 рази на рік. То проблеми, звичайно, є((
Корсет_на_шурупах• 22 февраля в 09:42
У меня пока гормоны не стали на место, было питание на 1000 калорий, что б держать вес. Если худеть, то нужно было не больше 800 калорий. Это был ужас. Больше 10 лет так жила. Сейчас гормональный фон восстановился и я без каких-либо усилий за три месяца сбросила 17 килограмм.
автор Федорино Горе • 22 февраля в 09:42
Ответ дляСкіфська пектораль
Я була на іншому, займалась танцями, то у мене навпаки все худло і на балках.
А тут щось все навалилось, вже все кинула, навіть каву солодку, а вага тільки набирається
автор Федорино Горе • 22 февраля в 09:43
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Вітаю!!!! Я сподіваюсь, що у мене вийде. Навіть 5 кг для мене важко, спина болить, все розпухає
Корсет_на_шурупах• 22 февраля в 09:46
Ответ дляФедорино Горе
Понимаю, как никто другой, как вам тяжело. И пусть язык отсохнет у тех, кто говорит, что лишний вес только из за обжорства. Искренне хочется, что б таким людям от боженьки прилетел гормональный дисбаланс и они на собственной шкуре убедились что он таки существует.
А вы, милая автор, держитесь! Наладятся гормоны и вес легко пойдет вниз.
Не рахую, а вважаю• 22 февраля в 09:49
Ответ дляФедорино Горе
Ой мне нравится ’майже нема’ и ’кг не перевіряла’. Автор, ну так всегда бывает когда ешь и не слидишь а ещё плюс гармоны.
Пора браться за ум, если хотите изменений
автор Федорино Горе • 22 февраля в 09:52
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Дякую. Можу показати покупки. Ті булки, які любила, зараз тільки черстві продаються, я їх не беру.
Що ще? Цукор реально не пам´ятаю коли сипала, мед використовую
Крим мій• 22 февраля в 09:53
Смотря , что вы принимали. Если кортикостероиды, то после отмены сам стабилизируется
Не рахую, а вважаю• 22 февраля в 10:01
Ответ дляФедорино Горе
Мед он конечно полезный, но калории в нем самые обычные и так же даёт прибавку как и калории из булки.
Короче надо пересматривать питание и режим питья. Гармоны обычно жидкость задерживают. Соответственно нужно не пить перед сном, не есть соленое и тд.
Копирайторша• 22 февраля в 10:04
Ответ дляФедорино Горе
Считайте калории, гормоны повышают аппетит, надо контролировать.
Зроблено у 80-х• 22 февраля в 10:12
Якщо Вам ще довго приймати ці гормони, то йдіть до лікаря, описуйте ситуацію з вагою і просіть замінити на інший препарат, якщо заміна можлива. Не ведіться на розмови лікаря, що ’просто треба менше їсти’, описуйте що і так вже на дієтичному харчуванні, немає куди зменшувати калорії, просіть підібрати інший препарат. Якщо зовсім не знайдете розуміння в лікаря, то йдіть до другого. Бо інакше доведеться терпіти і далі набір ваги, і не завжди після відміни гормонів вона знизиться до початкової. Маю двох родичок, які довго приймали гормони через серйозні захворювання, дуже набрали вагу, після відміни ліків вага не пішла. Вони намагалися худнути на дефіциті калорій, одна зробила дуже великий дефіцит і потрапила в лікарню у передінфарктному стані, бо організм спалював м´язи, а вага вся так і залишилась. Але в них такі серйозні діагнози нажаль, що вага не найбільша проблема в житті((
З бісиками• 22 февраля в 10:14
Ответ дляКорсет_на_шурупах
А я після чудових гормонів худнула на 600 ккал. Це трешак( вага дуже повільно ’йшла’. 10 тис кроків, півгодини вправ, вода....і ці 600 ккал. Це зараз є круті варіанти їжі по калоражу, у мене було все просто і тупо
автор Федорино Горе • 22 февраля в 10:52
Ответ дляЗ бісиками
Так вона потім не повернулась з таким калоражем?
У мене розумова робота, я не можу так врізати, бо голова і так болить від стресу, а якщо ще не їсти, то зовсім не зможу працювати
Ответ дляЗроблено у 80-х
Я вже закінчила курс, тому і думаю, що зараз робити
автор Федорино Горе • 22 февраля в 10:53
Ответ дляКопирайторша
У мене майже немає, частіше їм бо, треба, хоч 3 рази на день. Як забуду, то голова, запаморочення
З бісиками• 22 февраля в 10:54
Ответ дляФедорино Горе
Я бухгалтер. Через три роки такої ’ дієти’ я вирішила спробувати їсти як і раніше. Вага не повернулась. А так, то я ходила на роботу з роботи пішки, на вихідні ходила на ринок, назад. Планка і вправи. І так щодня
автор Федорино Горе • 22 февраля в 10:55
Ответ дляЗ бісиками
Зрозуміло. Я особисто не рахувала, щоб прям на такі низькі рівні, але як була на дієті при годуванні, то мені важкувато мало їсти, погано себе почуваю
З бісиками• 22 февраля в 10:58
Ответ дляФедорино Горе
Треба їсти не мало, а правильне співвідношення БЖВ. Є тг канали, де надаються приклади харчування, корисного і поживного. У мої часи такого не було. Тому, на сніданок у мене було 2 яйця і помідор). Це вже 160 ккал )
автор Федорино Горе • 22 февраля в 10:59
Ответ дляЗ бісиками
2 яйця і помідор для мене мало, я не витягну свою роботу на такому сніданку. Мені треба якесь мясо щоб до обіду дотягнути
З бісиками• 22 февраля в 11:02
https://t.me/+i3WiWsIuuRk5ODZk
https://t.me/+EliygnKkXZZjYWM6 ви не будете голодні. І я не була навіть на такому сніданку
З бісиками• 22 февраля в 11:03
Ответ дляФедорино Горе
Ніякого жареного. Або запікати, або мультипіч, гріль. Як варіант, на пергаменті готувати, без олії
автор Федорино Горе • 22 февраля в 11:03
Ответ дляЗ бісиками
Запікаю або варю, від жареного нудить
неДоПриличий• 22 февраля в 11:07
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Как восстановили гормональный фон? Чем?
З бісиками• 22 февраля в 11:09
Ответ дляФедорино Горе
Запікаю або варю, від жареного нудить
Ви вже на правильному шляху)
автор Федорино Горе • 22 февраля в 11:52
Ответ дляЗ бісиками
Ви вже на правильному шляху)
Дякую
Корсет_на_шурупах• 22 февраля в 12:12
Ответ длянеДоПриличий
Как восстановили гормональный фон? Чем?
У меня кортизол просто зашкаливал. Его медикаментами никак нельзя убрать, к сожалению. Ушел повод для беспокойства, кортизол сам нормализовался и вес автоматически пошел вниз.
Шотуткоїться?• 22 февраля в 12:16
Ответ дляФедорино Горе
Так у вас інсуліно резистентність, якщо голова паморочиться без їжі. Два-три рази на день без перекусів - це здорове харчування.
Я спочатку перевірила б це.
неДоПриличий• 22 февраля в 12:47
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Спасибо за ответ!