Милота• 31 марта 2025
Магне В6 має накопичувальну дію?
Чи заспокоїть одразу?
Декілька днів дуже тривожна. Не можу сама справитися та взяти себе в руки.
Можливо, щось інше порадите. Потрібно зняти хвилювання але залишитися активною та дієздатною до серйозної розумової діяльності.
Сяду на шию, дорого!• 31 марта 2025
Якщо у вас стан тривоги, то магній до сраки буде.
Вам потрібні заспокійливі, щоб зняти стан тривоги. А вже потім приймати курс магнію для стабілізації
Милота
• 31 марта 2025
Ответ дляСяду на шию, дорого!
А які можете порадити заспокійливі?
Пригаю-цибаю• 31 марта 2025
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Протитривожні призначає психіатр, магній не є лікарським препаратом
Джавеліна• 31 марта 2025
НІ, магній немає накопичувальної дії. Його потрібно приймати постійно.
Магне в: взагалі не найкраща форма магнію. Почитайте про форми магнію, які краще засвоюються.
Сяду на шию, дорого!• 31 марта 2025
Ответ дляМилота
А які можете порадити заспокійливі?
Я не лікар і радити назву препарату точно не буду.
Але в вільному доступі ви завжди можете знайти препарат слабкої дії, який допоможе.
Звісно якщо ваш стан не потребує якихось сильних препаратів. Бо поняття тривога у всіх різне
Ответ дляСяду на шию, дорого!
Магний нужно принимать не потом, а постоянно. Это тот элемент, экономить на котором - себе дороже
Ответ дляПригаю-цибаю
Да, это просто жизненноважный минерал, который участвует почти во всех реакциях лично или косвенно через металоферменты, АТФ и т.д.
Но совсем другое по знАчимости - противотревожные, которые назначит психиатр
Милота
• 31 марта 2025
Ответ дляsky-labs
Вы никогда не принимали магний, витамины группы В в комплексе, йод, селен? Не удивительно что организм не выдерживает...
Ні, ніколи. Звернуся до лікаря. Дякую.