Горлаю зрання• 31 марта в 16:50

Будинок 1955 р чи варто купляти там квартиру?

Чи краще в будинках 80-90х років? В нових дуже дорого.
автор Горлаю зрання • 31 марта в 16:51
Це фото будинку, його утеплений,пофарбували.
АсобеннАя• 31 марта в 16:52
Ответ дляГорлаю зрання
с трубами как и стенами внутри?
Сама вумна тутички• 31 марта в 16:52
Этот не очень выглядит.
А так, дома 90-х аккуратно стоит покупать, там многие типовые серии делали с удешевлением технологий, в этом плане больше удачных в 70-х
Ну и лучше кирпич выбирать
Фантазерша• 31 марта в 16:53
Ответ дляГорлаю зрання
’Його утеплений’ - це що за мова?
автор Горлаю зрання • 31 марта в 16:53
Ответ дляФантазерша
’Його утеплений’ - це що за мова?
Автовиправлення, вже дістало...
Своего не предлагать• 31 марта в 16:54
Якщо нема грошей на новіше, то які ж варіанти? Купуйте, на що є гроші.
Я вся ваша• 31 марта в 16:55
Я живу в будинку румунської будови (десь до 1939 року) у старому центрі міста. Він чудовий. Ми зробили фасад, замінили систему опалення в квартирі та комунікації. У нас всього 3 квартири і закритий чистий під´їзд. Тому треба дивитись на стан будинку і комунікацій, а не на рік побудови.
Ms. Android• 31 марта в 16:55
Ответ дляГорлаю зрання
Автовиправлення, вже дістало...
То відключіть в налаштуваннях

А по суті то на комунікації і тріщини в середині що в підвалі твориться треба дивитися
А не на фасад під яий все сховали
автор Горлаю зрання • 31 марта в 16:55
Ответ дляСвоего не предлагать
Варіант 1955р на фото або 1980р , мені 1955 якось надійніше виглядає.
Ловлю капці• 31 марта в 16:57
Ответ дляГорлаю зрання
На фото хотя бы фасад приличный.А это тоже стоит денег немалых.
Вся така шо куди там• 31 марта в 16:58
єто польша наверно? вы ж уточните, потому что их дома 55 года и наши это большая разница
автор Горлаю зрання • 31 марта в 16:59
Ответ дляВся така шо куди там
Так, Польща.
автор Горлаю зрання • 31 марта в 16:59
Ответ дляВся така шо куди там
В чому різниця?
Ms. Доброта• 31 марта в 17:01
Розвідайте, що з проводкою, яка сила тока максимально заводиться у квартиру.
Ми свого часу жили у сталінці чудовій (знімали), то треба було вмикати або пральну машину, або праску. Зразу два потужних електроприлади ніяк.
Вся така шо куди там• 31 марта в 17:01
Ответ дляГорлаю зрання
В чому різниця?
ну как минимум в том, что там за домами смотрят. у них там программа была - обновляли коммуникации, лифты, окна.
нам такое и не снилось. у нас обновят лифт, только если он упадет и развалится. у всех коммуникаций давно вышел срок годности, но кому какое дело, никто менять у нас не будет
Ms. Доброта• 31 марта в 17:02
І ще на фото балконів немає. Це Вас влаштовує?
Сама вумна тутички• 31 марта в 17:02
Ответ дляГорлаю зрання
Перекрытия из чего?
ЧупакабраЗеБест• 31 марта в 17:04
Ответ дляГорлаю зрання
Автовиправлення, вже дістало...
вам единственно что на дознать- ПЕРКРЫТИЯ.
если деревянные , то сразу нет.
все остальное ремонтируется.
автор Горлаю зрання • 31 марта в 17:07
Ответ дляMs. Доброта
Чесно, не знаю. Я зараз не користуючись особливо. В тому будинку останній мансардний повер для сушіння одягу мешканців. Закритий двір ( шлагбаум), мало квартир. Але вцілому гарний балкон це чудово.
автор Горлаю зрання • 31 марта в 17:08
Ответ дляСама вумна тутички
Перекрытия из чего?
Буду дізнаватися, але є цокольний підвальний поверх, надіюсь нормальне перекриття. Думаю іти дивитися чи ні.
Эта_Шикарна)• 31 марта в 17:10
Ответ дляГорлаю зрання
Ідіть дивіться звичайно, і купуйте те, до чого душа лежить
Енергетика житла, місцевості це дуже важливо.
Не пириживай• 31 марта в 17:10
Ответ дляГорлаю зрання
Я к примеру не рассматриваю варианта квартиры без балкона, поэтому б даже не пошла смотреть, но если вам не принципиально, то почему бы и нет.
автор Горлаю зрання • 31 марта в 17:11
Ответ дляЭта_Шикарна)
Місце неймовірне, церква поряд, але будинок в історичному центрі ,старий , реставрований .Балкону нема.
автор Горлаю зрання • 31 марта в 17:11
Ответ дляНе пириживай
А в чим класний балкон, для квітів? Одяг на балконі не сушу.
Не пириживай• 31 марта в 17:13
Ответ дляГорлаю зрання
Позавтракать, поужинать. цветы, уют. Мы с мая по сентябрь вечера на балконе проводим, гамак вешаем.
Просто приятно.
автор Горлаю зрання • 31 марта в 17:16
Ответ дляНе пириживай
Просто приятно.
Я не маю вічно часу, в бігах(
Своего не предлагать• 31 марта в 17:19
Ответ дляГорлаю зрання
А яке місто в Польщі? Я б не розраховувала, що швидка післявоєнна відбудова розбомбленої Польщі, яка тоді була під Совєтами, які теж відновлювали руйнації у себе, була суперякісна і зручна за плануванням. Брала б 1980 в цьому випадку.
Не пириживай• 31 марта в 17:19
Ответ дляГорлаю зрання
Я не маю вічно часу, в бігах(
Ну это не хорошо, учитесь жить спокойно, никуда не бежать, просто сесть , посидеть и поглазеть по сторонам.
Вы ж в Польше. Тут никто никуда не спешит. Особенно ужендницы
автор Горлаю зрання • 31 марта в 17:25
Ответ дляНе пириживай
Якщо мають таку фінансову можливість)
Не пириживай• 31 марта в 17:28
Ответ дляГорлаю зрання
Якщо мають таку фінансову можливість)
Вообще все. Даже тех кто не имеет никаких возможностей я не вижу спешащими.