Я не тону• 31 марта в 17:29
Подскажите по оплате коммунальных за газ пожалуйста
Здравствуйте! Что это за новые платежи добавили? Раньше не было двух .
БезникаяЯ• 31 марта в 17:41
Перші дві то явно дубляж
Третя то заброньована потужність на основі спожитого за минулий рік
А четверта то думаю ще не придумали що там написати
Саме краще видаліть старі рахунки і добавте знов (з квитанцією звіртися як приходять)...щоб на старі не заплатити
Я не тону
• 31 марта в 17:50
Ответ дляПрилипало
Це тіпа раз в рік, квитанція приходила окрема
Спасибо!
Я не тону
• 31 марта в 17:50
Ответ дляГолодаю
У мене теж 2 квітанції підтягує. Плачу по одній. Боргу немає.
Спасибо!
Я не тону
• 31 марта в 17:51
Ответ дляБезникаяЯ
Перші дві то явно дубляж
Спасибо!
Спішу - перекидаюсь• 31 марта в 18:11
В мене було за обслуговування газових систем саме будинкових, раз чи на 3 чи на 5 років проводять. Наша газконтора дійсно робила якісь там перевірки, заміну деталей чи щось подібне
Я не тону
• 31 марта в 18:11
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Спасибо!
БезникаяЯ• 01 апреля в 17:56
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Взаліто обслуговування мереж то плата за доставку...тому брати ще щось якби незаконно
Спішу - перекидаюсь• 01 апреля в 21:24
Ответ дляБезникаяЯ
Ну то підіть посперечайтеся з ними за ті 130 грн що я заплатила.Нерви дорожче. В доставку включено все що до будинку, за будинкові треба оплатити
БезникаяЯ• 02 апреля в 19:53
Ответ дляСпішу - перекидаюсь
Будинок обслуговується з кварплати!
То ті 130 ви по квитанції платили чи налом?
Спішу - перекидаюсь• 02 апреля в 22:20
Ответ дляБезникаяЯ
Будинок обслуговується з кварплати!
Звісно квитанція