Nathalie27• 31 марта в 17:53
Ответ дляTeonaa
Та досить це мусолить
Зараз знов срач почнеться, тільки угомонились
Тцк так цтк, яка різниця хто. Чи якщо поранений фронтовик - то можна?
Нікому нікого не можна бити. Історія показова тим, що працівники ТЦК відчувають безкарність навіть в кримінальних діях і далі таких історій буде більше.
Веточка сакуры67• 31 марта в 18:01
Все так говорят ТЦК, как будто это инопланетяне, а не наши же военные. Жто э не отдельная профессия
Плохая зайка• 31 марта в 18:07
Ответ дляbegovelik
От их деятельности есть какая то польза?
Конечно есть. Они отлавливают клятых ухилянтов и отправляют их на фронт. Благодаря им мы можем надеяться на скорую перемогу. А иначе фронт давно бы уже рухнул, и нас бы захватили кацапы.
Ответ дляWBDCG
Хм, а був би він таксистом, кухарем, банківським працівником - ви б про це написали? Просто цікаво.
а разве не очевидно, что тцк шников все ненавидят? им и так все позволено, сафари по городам. могут убить и списать как сопротивлявшегося. и многое другое что им позволено
Ответ дляПлохая зайка
Угу, нехай дівчата подякують, що не буряти побили. Але що це я? ще у Мані кусок хліба заберу.
Сонная Сова• 31 марта в 19:26
Ответ дляBosikom
ТЦК ненавидят, и это правильно. Но не стоит забывать кто стоит за ними .
Ответ дляbegovelik
Таксисты не нарушают права людей на улицах и не отбивают им потом печень в подвалах тцк
Та вам так все з Англії видно, що прям аж дивуюсь вашій обізнаності. Вас там місцеві теми не цікавлять? Невже заробити гроші нормальною працею невзмозі? Чи російським ботам гарно платять?
Ответ дляOxy3
Да. Тіко я в Албанії. Невзмозі. Мию попи пенсам і платять мало. Доводиться тут працювати і створювати теми про ТЦК
Веточка сакуры67• 31 марта в 20:41
Ответ дляTeonaa
Це і не воєнньіе ніякі
А кто ? Територіальний центр комплектування та соціальної підтримки (ТЦК та СП, або розм. ТЦК) — орган військового управління України, що веде військовий облік та здійснює мобілізацію військовозобов´язаних.
Ответ дляВеточка сакуры67
Тцк не веде облік імне займається мобілізацією, не треба мені цитувати. Сони займаються пресингом, залякуванням, убивствами і побиттям. Це про тцк-шників у широкому розумінні.
Те що Ви скопіювали, - це те, чим (би)вони повинні були являтися, і які функціі мали (би) виконувати. Давайте якось не до офіційної бази плясати, а від фактичного стану речей.
Плюс військових постійно всім не вистачає. А тцкуни негодні. То які ж вони військові. Ну назвали їх так. По факту це нічого не міняє