Ловлю капці• 31 марта в 21:00
Кровотеча місячні
Була дуже сильна кровотеча, Більше ніж 2 л десь крові втратила. Уколола багато таблетків випила пройшла.Но зараз Дуже сильна головна біль, Встати не можу, В очах темніє. Скажіть будь ласка якщо випити спазмалгон чи пройде біль голови?
А ось і я• 31 марта в 21:02
Звідки ви знаєте скільки ви втратили? З такою втратою ви маєте бути в лікарні.
Міні-бікіні• 31 марта в 21:03
Ответ дляЭт вернячОк
Автор, ви що, це велика крововтрата. Викликайте швидку.
Вона ще зранку писала
До вечора не треба чекати було
Ms. Искренность• 31 марта в 21:04
2 литра это же как бутылка минералки, это нереально много. Вам нужно в больницу
ЧупакабраЗеБест• 31 марта в 21:06
Ответ дляА ось і я
В людині взагалі+/-5л крові всього
это у здоровых мужиков, у обычных некрупных женщин 3-3,5 литров.
МамОмужа• 31 марта в 21:06
Втрата 2 л крові - вважається критичною, це крововилив 4 ступеню, людина навряд чи буде строчити теми тут, бо вона, скоріше за все, вже без свідомості.
А ось і я• 31 марта в 21:08
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Дивлячись яка вага і тп в чоловіків 5+ в жінок десь 4.
ЧупакабраЗеБест• 31 марта в 21:09
Ответ дляМамОмужа
может это у нее за 7 дней.. фиг поймешь.
А ось і я• 31 марта в 21:09
Ответ дляМамОмужа
От тому я і запитала автора звідки вона знає скільки втрата? Це ж десь половина всієї крові в організмі, це критичниц стан
А ось і я• 31 марта в 21:10
Ответ дляЧупакабраЗеБест
Це все одно дуже дуже багато
Эт вернячОк• 31 марта в 21:11
Ну капець, автор тепер зникла..
У мене нехороші думки і побоювання
julia-678c• 31 марта в 21:12
Ответ дляЭт вернячОк
Ну капець, автор тепер зникла..
У мене нехороші думки і побоювання
Автор троляка
Міні-бікіні• 31 марта в 21:12
Ответ дляjulia-678c
Автор троляка
Ні
Вона ще зранку писала.
Але чому вона не викликає швидку
Вона ще зранку писала.
Але чому вона не викликає швидку
Ловлю капці
• 31 марта в 21:15
Швидко не викликаю у нас маленьке місто що лікарі зроблять я вже їздила. Хіба щось про капають для підвищення гемоглобіну
Ловлю капці
• 31 марта в 21:18
Виходу нема їхати в лікарню, в мене Ще в обидвох грудях гулі в грудях, говорили їдьте вирізати. Купу раз ходила капатись по гінекології також результату ніякого вже не знаю що то таке в мене. Хто знає Підскажіть будь ласка чи поможе спазмалгон від болю
БезникаЯ• 31 марта в 21:18
Ответ дляЛовлю капці
Как минимум крови нальют
БезникаЯ• 31 марта в 21:18
Ответ дляЛовлю капці
Та пейте пачку сразу. От всего поможет
Ответ дляМіні-бікіні
Ви ще не в лікарні? Викликайте швидку
А что в больнице? Я тоже побежала когда-то с кровотечением. Лежала 4 дня и просто пила те же таблетки и капельницы/уколы кровоостанавливающие делали. Я потом подумала что это можно было и дома делать.
2 капельницы в день гемотрана и 2 укола в день этамзилата, всё лечение в больнице