Чупа-чупс• 12 марта в 15:08
Подивіться, що тут може боліти ?
Хворіла два тижні тому - соплі і легке покашлювання без температури.
П з вчорашнього дня, болить там де палець там де одне вуха, і там де інше також. Тобто з двох сторін. Болить при натисканні, коли говорю то є дискомфорт але не болить.
Намацкю в цих місцях наче гульки.
Це лімфовузли, чи це якісь судинні залози?
Написала сімейній, каже пропити нурофен по 1 таблетці 2-3 рази вдень протягом 3 днів.
П´ю сьогодні другу таблетку, але на біль не впливає ніяк.
Що робити? Йти на УЗД? Чи що?
До лікарів в принципі ходжу рідко, але тут якась дивна штука
Намацкю в цих місцях наче гульки.
Що робити? Йти на УЗД? Чи що?
Я пані прохана...• 12 марта в 15:10
у мене часто в тій зоні, це можуть бути черяки, підшкірні прищі
Чупа-чупс
• 12 марта в 15:17
Ответ дляЯ пані прохана...
Ні то не він, то якесь підшкірою, всередині гульки, це не прищі і не на шкірі. То всередині.
Чупа-чупс
• 12 марта в 15:17
Ответ дляКринжова баба
Слинна залоза там.
Вона може боліти? Що з нею робити ? Ще й з двох сторін ?
Обстановщица• 12 марта в 15:22
Коли їсте, не болить, нормально щелепу стискаєте? Це можуть турбувати суглоби щелепи.
Кишмишная Мая• 12 марта в 15:25
Ответ дляЧупа-чупс
Лімфовузол може бути. Після застуди може запалюватись і боліи деякий час
Чупа-чупс
• 12 марта в 15:29
Ответ дляОбстановщица
Нормально, не болить під час їжі нічого
Чупа-чупс
• 12 марта в 15:30
Ответ дляSo_so
У меня там ветка тройничного нерва болит, вот, после гриппа обострение(
Але там є якісь гульки, я їх можу нащупати, такі рухомі але при натисканні болить. Ті гульки рухаються під пальцями туди сюди, але болючі
Чупа-чупс
• 12 марта в 15:31
Ответ дляКишмишная Мая
Але після застуди пройшло 2 тижні.
Чупа-чупс
• 12 марта в 15:31
Ответ длясою не люблю
Шарики- лимфоузлы.
А є перед вухом лімфовузли?
Що з цим робити?
Чупа-чупс
• 12 марта в 15:33
Ответ дляSo_so
У меня ничего на ощупь нет, просто пекущая боль.
В мене є , там гульки, такі як вишеньки?
Кишмишная Мая• 12 марта в 15:56
Ответ дляЧупа-чупс
Мені лікар прописувала лімфоміазот курсом
Чупа-чупс
• 12 марта в 16:00
Ответ дляКишмишная Мая
А яким курсом? Допоміг?
Кишмишная Мая• 12 марта в 16:18
Ответ дляЧупа-чупс
А яким курсом? Допоміг?
Так, я пила по інструкції. Пила декілька раз, допомагало завжди.
Злюка-закусюка• 12 марта в 17:22
У меня такие же с детства, не болят.
Только во время простуды или после неё немного вызывают дискомфорт.
Планшетница• 25 марта в 15:33
Перед вухами розташовані преаурикулярні лімфовузли. Здається як раз там - де Ви вказуєте. Якщо знеболювальні не допомагають - краще все-таки повторно звернутися до лікаря. Можливо дійсно необхідно зробити УЗД. Можливо, лікар після скарг назначить/підключить допоміжну місцеву терапію - якісь мазі? До речі, а вуха не болять/шум у вухах? - можливо необхідно звернутися до ЛОРа?
Чупа-чупс
• 25 марта в 17:47
Ответ дляПланшетница
Вже все пройшло, нурофен пила десь 2-3 дні і поступово допоміг, а за тиждень ті лімфовузли чи що там було зменшились до норми, і зараз взагалі їх не відчуваю..
Що то було я не знаю. Дякую