Замріяна• 31 марта 2025
Київ. 30 тисяч зарплата.
Нормально чи мізер? Жінка.
Телячі ніжноСті• 31 марта 2025
Якщо іншої поки немає, можна і на цій. Скажімо так, не погана, якщо є ще в родині робітник.
Замріяна
• 31 марта 2025
Шукаю роботу. Знайшла таку зп. Розумію що не вистачить на все, але кращої не знайшла зп.
Скокмоно - стокнуно• 31 марта 2025
Нормально)
Але жінка це не професія.
Важливі навики, освіта, досвід, знання мов.
В мене більше ніж у Вас в 3 рази. Але не за те, що я жінка)
Але жінка це не професія.
Телячі ніжноСті• 31 марта 2025
Ответ дляЗамріяна
Ну краще мати 30тис і шукати далі, ніж просто шукати, бо не підійшла.
Даха-сваха• 31 марта 2025
Якщо честно то така зп у більшості; якщо не брати якихось професіоналів, а є зп ще нижчі. Оцініть свої знання та досвід, можливо потрібно щось нове освоїти
Оцененная• 31 марта 2025
Мы же не знаем, вы одна или есть дети, снимаете или свое жилье, есть ли кредиты,хроника итд?
Фляшунька• 31 марта 2025
Странный вопрос
Ни сфера, ни навыки не указаны
Как для продавца очень даже неплохая, как для управляющего производством зп ни о чем
Ни сфера, ни навыки не указаны
Брехушечка• 31 марта 2025
Для мене - мізер. Але це для мене, ви не вказли ані професію, ані досвід.
Сметчица• 31 марта 2025
Більше, ніж у Президента
Він подав, що в нього 336 тис за рік
Що ви ще хочете ?
Він подав, що в нього 336 тис за рік
Що ви ще хочете ?
Тішуся неперетішуся• 31 марта 2025
Нормальная средняя зарплата. Еще от самой работы зависит. И от того зарабатываете вы на себя или на содержание семьи.
Бабо-лебідка• 31 марта 2025
Ой, в мене зараз 10…
Але все одно,краще чим нічого. Хоть і зовсім мало
Стефанія• 31 марта 2025
Я намагалася спробувати прожити на пенсію в 23610.Два місяці тривав експеримент-не вийшло.27000 витратила.Своє житло,і в той період я не їздила на авто.
Крапипопка• 31 марта 2025
Ответ дляСтефанія
т.е автору хватит?)
Стефанія• 31 марта 2025
Ответ дляКрапипопка
т.е автору хватит?)
Якщо в неї своє помешкання,і жити скромно,то має в 27000 вкластися
Крапипопка• 31 марта 2025
Ответ дляСтефанія
і якщо немає дітей
Стефанія• 31 марта 2025
Ответ дляКрапипопка
і якщо немає дітей
В мене дочка.Але чесно,в ті місяці я на неї майже не витрачала.В основному чоловік.Я просто жила окремо два місяці-доглядала за людиною.Раз в неділю приїду,приготую щось їм,торта там,або тістечок привезу ,і їду знов.
Смячиком• 31 марта 2025
Зависит, свое ли жилье, ну, и затраты и потребности у всех разные. Это не супер максимум для Киева, но и не мизер, который платят на многих работах ещё
КАПСЛОЧНИЦА• 31 марта 2025
У меня родственница , большой начальник , зарплата 50 и ответственности вплоть до уголовной
Сунуся в чужі справи• 31 марта 2025
Мало. Бідувати звісно не будете, але мало. Це мінімальна межа нормального існування,менше то вже бідність.
Мядуза аля моргонер• 01 апреля 2025
Ого, в мене в оточенні жінки стільки не отримують, в більшості до 25000.
всемВсёИмного• 14 апреля 2025
Не знаю як зараз можна вижити на ці 30 тис у столиці. У нас місячні витрати починаються з аренди житла з комуналкою 35 тис. На здоровʼя 10 тис (є потреба), на нездоров»я 10 тис (бо палю🙄, а чоловік курить кальян), допомога матері, бо за станом здоровʼя не працює 17-20 тис, їжа і туалет котам 4 тис. Підліток на поїсти погуляти смаколики тисяч 6. Середній чек в супермаркеті тисяча кожного дня. Донати десь 1.5-2 тис. Це пздц, чесно. Це без погуляти, заправки та інших покупок і послуг. Ридати хочеться, бо вдома життя коштувало б набагато дешевше!! Та й якість життя була б інша без цих столичних цін і аренди.