Зоя Жорівна• 31 марта в 22:54

Температура без інших симптомів

З 18 години температура піднялась 38-38,5 поки не росте. Але нічого дитину не турбує, горло не червоне.
Що то може бути? Я звикла що там завжди щось є - соплі, кашель , горло, а тут нічого.
Библиотекарь• 31 марта в 22:55
Грип
автор Зоя Жорівна • 31 марта в 22:58
Ответ дляБиблиотекарь
Грип
Вартує робити тест за 600 грн?
Оля_с_киркою• 31 марта в 23:00
Орз починається з симптомів, а грип з температури
Кашка-маняшка• 31 марта в 23:04
Грипп, ветрянка.
Начинаются с высокой температуры.
Ночью грипп проявится насморком.
Ещё зубы могут давать температуру.
Телепузик• 31 марта в 23:05
Сейчас столько вирусов ходит, что может быть все что угодно. И все начинаются с температуры.
Маю рацію• 31 марта в 23:11
Вирус. Могут пойти потом симптомы, а могут не пойти. Я точно помню вирус у дочки одна только температура, очень плохо сбивалась , помню потому что очень перенервничала тогда, выздоравливайте
Астановитесь• 31 марта в 23:19
О, авторе, співчуваю. У малого так починався грип Б. Теж перший стрибок температури був 38.6. Через добу-дві, страшенно почало боліти горло, так що говорити не міг. Нічого не допомогало - ні спреї, ні полоскання, ні льодяники. На шостий день повела до лікаря, бо весь час температура була, хоч і збивалася, але не надовго і дитина просто вже була виснажена. Лікар призначила антибіотик. Ось допиває його.
Була підозра на запалення легень, на щастя, рентген не показав.
Раджу спостерігати, лікувати симптоматично. Але з візитом до лікаря не тягніть, якщо картина буде подібна до нашої. Цей грип часто призводить до запалення легень(((
Чумачечая_• 31 марта в 23:20
Вирус . Начинается с температуры , потом и другие симптомы появляются
Shiners• 01 апреля в 00:48
В нас так було без симптомів, потім 3 дні температури не було і от знову.Завтра до лікаря(