lilul990• Изменено 01 апреля 2025

Нас спасе економічний фронт

Думаю, треба зсу відпочити і демобілізувати потроху. У нас же ще є економічний фронт. Дуже потужний. Як вам здається?
автор lilul990 • 01 апреля 2025
Любого кваліфікованого зсушника без проблем із законом залюбки чекають в арміях інших європ країн.
ТайТаке• 01 апреля 2025
Я думаю что у вас времени и энергии дох...
автор lilul990 • 01 апреля 2025
А ті хто живе своє гарне спокійне життя надсилаючи донати - ідіть воювати.
автор lilul990 • 01 апреля 2025
Чому одні мають воювати, інші вважають себе якимсь особливим економічним фронтом?
автор lilul990 • 01 апреля 2025
Постійне ниття порадниць на любу тупу тему - на війні немає ціх всіх проблем. Велкам
автор lilul990 • 01 апреля 2025
Всі ваші проблеми тупі і недолугі у порівнянні з реальними проблемами у військових
Nathalie27• 01 апреля 2025
Ответ дляlilul990
Ну це зрозуміло. Які у Вас проблеми?
автор lilul990 • 01 апреля 2025
Я би вже сама іпашила в голову будь кого хто слухає російську музику. Без розмов і уговорів

Ви розводите слюні над тим відео
Remensa• 01 апреля 2025
Піду,заблокую. Хворе якесь
автор lilul990 • 01 апреля 2025
Ідіть в армію краще
SantaMonika• 01 апреля 2025
Ответ дляlilul990
Ідіть в армію краще
Воїн, хто ТИ?
Teonaa• 01 апреля 2025
Ответ дляlilul990
Да, побігли оно🏃🏃🏃🏃
Teonaa• 01 апреля 2025
Ответ дляlilul990
Так ми ж це вже в 2021 обговорили
Ніхто себе фронтом не вважає. Це відмазка щоб не так вас дратувати.
Teonaa• 01 апреля 2025
Ответ дляlilul990

Ви розводите слюні над тим відео
З ванька почніть
Заіпало
Так красномовно почалося..а нііі, знов мовний срач.
То біжіть в армію! Чого «любого росмовного»-то чіпать?! Мама моя рос мовна - в голову раз дам, якщо пукнете в іі адресу, то слухать баде нічим потім ніяку мову😂🤭🤪
Teonaa• 01 апреля 2025
Ответ дляlilul990
Ой, сого в голову/-то, вибачте! У вухо
Natal_ka91• 01 апреля 2025
Ответ дляlilul990
Хто і чому комусь щось винен, якщо найпотужніші винні лише своїм батькам? Якщо не помиляюсь, ви тут тикали всім тиквенними лате, а по факту, думаю, максимум донат так само кидали. Для воювання в нас є професійні воєнні, які давно давали присягу, але часто чомусь перетвоються в тилових щурів чи гордо в тцк йдуть
Natal_ka91• 01 апреля 2025
Ответ дляlilul990
Ідіть в армію краще
Після вас)) от тільки не будете поспішати, бо ж всім жити хочеться)
Da.Da• 01 апреля 2025
Признайтесь, скільки вчора випили?
Касабланка8888• 01 апреля 2025
Согласна с вами автор, полностью.
Хватайте маму никитки, борисфенку, маню , чаревну, Пинк , и на БЗВП.
Will_Be...• 01 апреля 2025
Ответ дляlilul990

Ви розводите слюні над тим відео
Вам бы к врачу... Если Вы и правда из КР, как писали ранее - на Большевике принимают нормальные специалисты. И я сейчас не стебусь. Вам, реально, нужна помощь.
wind-d470• 01 апреля 2025
Ответ дляlilul990
я не піду