Марічка• 01 апреля в 12:21
Зелений чай якої ТМ зазвичай купуєте?
Мається на увазі листовий розсипний або в пакетиках
Марічка
• 01 апреля в 12:23
Ответ дляМстящий за Зайца
Чаюсю?
Дякую за підказку, тепер буду вживати і це слово також. Зелена чаюся
Марічка
• 01 апреля в 12:24
Ответ дляfreedom_2015
Дискримінація чаю .Кавуся лагідно написана ,а чай чим гірше ?
Пост 4 до вашої уваги
Мстящий за Зайца• 01 апреля в 12:25
Ответ дляМарічка
Кавусю ж п´єте, в сусідній темі
Святатабожа• 01 апреля в 12:30
Ответ дляЖонДуан
Хейлис, рассыпной
А дааааааа...Вкусный.И качественный,к тому же.В ’АТБ’ недорого я покупаю.
Святатабожа• 01 апреля в 12:31
Ответ дляМарічка
Ніжно звучить :-)
Святатабожа• 01 апреля в 12:38
Hillway,Де Люкс в ’АТБ’,Хейліс,Азерчай,Tea Moments,Pickwick (на жаль є тільки пакетований),Ahmad,Lipton,Lovare (є тільки в пірамідках і в пакетиках),і також і ще раніше був дуже смачний чай Гріндфілд Зелений Дракон,його аналог (дуже схожий за смаком і тип листя такий самий - це розсипний чай марки Hillway,як чорний,так і зелений).
Весела моль• 01 апреля в 13:33
Я в Германии. Покупаю принцессу Яву. Дома не пила зелёный чай. А тут пробило на гезундхайт)
Margaret Rose• 01 апреля в 14:52
Lovare Цитрус і Меліса - мій останній фаворит
І різні настоянки трав люблю