Майданщица• 01 апреля в 12:51
Порекомендуйте, будь ласка, вафельницю
Дитині дуже подобається ця випічка, тому шукаю відгуки який класний)
Стильна штучка• 01 апреля в 13:02
Купили такую 4месяца назад. Довольны.
Единственный минус - пластины не съёмные. Но ничего не прилипает, не нагорает. Удобно, что есть таймер и звуковой сигнал.
И вафли: смотрите по количеству штук. В этой 2штуки выпекаются, но они большие(двойные).
Майданщица
• 01 апреля в 13:17
Ответ дляКрихітка на всі
Або простий варіант - Домотек
Дякую, а Ви користувались Домотек? Гарно пропікає? Бо чула, що це частий недолік у недорогих вафельниць(
Майданщица
• 01 апреля в 13:21
Ответ дляСтильна штучка
Купили такую 4месяца назад. Довольны.
Дякую
Крихітка на всі• 01 апреля в 14:04
Ответ дляМайданщица
Дарувала подрузі ’чотири в одній’. Вже чотири роки користується. Тут же не вгадаєш, як буде. В мене Редмонд, але вона не дуже потужна. Довго пече
Майданщица
• 02 апреля в 12:49
Ответ дляSo_so
У меня маленькая такая, дешёвая, нормально готовит
Дякую Вам🌷
Майданщица
• 02 апреля в 12:50
Ответ дляКрихітка на всі
Зрозуміла, дякую🌷. В мене блендер Домотек- вже й не пам´ятаю скільки йому років, але дуже класний👍