Елена1005• 01 апреля в 15:25

Класрум школа

Допоможіть розібратися з програмою Класрум. Раніше відправляли фото виконаних завдань і все доходило до вчителів. Зараз відправляємо і врешті решт ці файли не відкриваються ні у мене, ні у вчителів. Пише файл не знайдено на Гугл диску. В чому може бути проблема?
Глас_Народа• 01 апреля в 15:33
А він є на вашому гуглдиску?
Скоріш за все вчителька якесь налаштування неправильно зробила
Булку Дай• 01 апреля в 15:43
Покажіть заповненість диску
Всіх підсаджую• 01 апреля в 15:44
Спробуйте так:
Перейдіть до Налаштувань.
Прокрутіть сторінку донизу та натисніть Додатково, щоб розгорнути меню.
Натисніть «Очистити дані веб-перегляду» в розділі «Конфіденційність і безпека».
Виберіть «Cookie та інші дані сайту», а також «Кешовані зображення та файли» (ймовірно, це винуватець)
Натисніть Очистити дані.
Перейдіть на Диск і оновіть сторінку.
Жена сантехника• 01 апреля в 15:48
Автор, ще може бути така проблема, якщо заповнений гугл диск