Замурмишка• 01 апреля в 16:13

Допоможіть будь ласка знайти сиворотку

Дівчата, можливо щось не так шукаю, але ніде не можу знайти цю сиворотку. Хочу спробувати.
автор Замурмишка • 01 апреля в 16:13
Щоб можна було купити в Україні)
автор Замурмишка • 01 апреля в 16:22
Сировотку, не вірно написала))))
вре_Динка• 01 апреля в 16:25
Ответ дляЗамурмишка
Сировотку, не вірно написала))))
сировАтку)
не підкажу, сама в пошуках але Sunday Riley vitC
автор Замурмишка • 01 апреля в 16:27
Ответ длявре_Динка
сировАтку)
Так, щось у мене сьогодні з цим не склалося)))) Пишу, а воно щось не те пише, але знайти хочу)))
автор Замурмишка • 01 апреля в 16:28
Ответ длявре_Динка
сировАтку)
Ви не цю шукаєте? https://mefirst.com.ua/sivorotka-ceo-15-vitamin-c-...
вре_Динка• 01 апреля в 16:28
Ответ дляЗамурмишка
я б порадила написати цю сироватку літерами - я взагалі такого бренду не знаю, прочитати можу тільки про ніацинамід)
автор Замурмишка • 01 апреля в 16:30
Ответ длявре_Динка
Дякую, писала. Але знаходить тільки на цьому сайті https://colourpop.com/products/remedy?srsltid=AfmB...
вре_Динка• 01 апреля в 16:34
Ответ дляЗамурмишка
а чому хочете саме цю?
ніацинамідних сироваток наче багато різних.
якщо чесно мені в укр.інет магазинах, якщо це не оф.дистрибютор, стрьомно купувати продукцію дорогу, думаю дуже легко потрапити на підробку.
я також думаю над ніацинамідом. але ще не визначилась якої фірми взяти
автор Замурмишка • 01 апреля в 16:37
Ответ длявре_Динка
а чому хочете саме цю?
Багато про неї читала відгуків гарних. І рекомендувала мені моя колишня косметолог. А тепер хочу її спробувати. Бо купила ніацинамід від Cos De Baha, то взагалі не сподобався, дуже липне і результату не бачу зовсім.
вре_Динка• 01 апреля в 16:38
Ответ дляЗамурмишка
а косметолог не казала де придбати?
автор Замурмишка • 01 апреля в 16:39
Ответ длявре_Динка
а косметолог не казала де придбати?
Ні, казала можна у неї. Але я тоді була не готова, а зараз вона виїхала за кордон((
вре_Динка• 01 апреля в 16:45
Ответ дляЗамурмишка
може через байєра замовити?
Творог для розжига• 01 апреля в 18:17
На Амазон знайшла, у нас не можу знайти.

https://www.amazon.com/gp/aw/d/B0D341BCKV/ref=ox_s...