Замурмишка• 01 апреля в 16:13
Допоможіть будь ласка знайти сиворотку
Дівчата, можливо щось не так шукаю, але ніде не можу знайти цю сиворотку. Хочу спробувати.
Замурмишка
• 01 апреля в 16:27
Ответ длявре_Динка
сировАтку)
не підкажу, сама в пошуках але Sunday Riley vitC
Так, щось у мене сьогодні з цим не склалося)))) Пишу, а воно щось не те пише, але знайти хочу)))
Замурмишка
• 01 апреля в 16:28
Ответ длявре_Динка
сировАтку)
Ви не цю шукаєте?
Замурмишка
• 01 апреля в 16:30
Ответ длявре_Динка
я б порадила написати цю сироватку літерами - я взагалі такого бренду не знаю, прочитати можу тільки про ніацинамід)
Дякую, писала. Але знаходить тільки на цьому сайті
Ответ дляЗамурмишка
а чому хочете саме цю?
ніацинамідних сироваток наче багато різних.
якщо чесно мені в укр.інет магазинах, якщо це не оф.дистрибютор, стрьомно купувати продукцію дорогу, думаю дуже легко потрапити на підробку.
я також думаю над ніацинамідом. але ще не визначилась якої фірми взяти
Замурмишка
• 01 апреля в 16:37
Ответ длявре_Динка
а чому хочете саме цю?
Багато про неї читала відгуків гарних. І рекомендувала мені моя колишня косметолог. А тепер хочу її спробувати. Бо купила ніацинамід від Cos De Baha, то взагалі не сподобався, дуже липне і результату не бачу зовсім.
Ответ дляЗамурмишка
а косметолог не казала де придбати?
Замурмишка
• 01 апреля в 16:39
Ответ длявре_Динка
а косметолог не казала де придбати?
Ні, казала можна у неї. Але я тоді була не готова, а зараз вона виїхала за кордон((