Анонимус Я• 01 апреля 2025
Дієтична добавка какао масло
Пробували? Педіатр для дитини порадив. А воно вспливає з молока і як бульйон, не дуже виглядає. Для горла корисно при кашлі
Elena_Kiev_Solomenskiy• 01 апреля 2025
очень полезно, если масло настоящее и нерафинированное. должно пахнуть хорошо
Анонимус Я
• 01 апреля 2025
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Так, пахне чудово. Я здивована що воно не коричневе як какао
Анонимус Я
• 01 апреля 2025
Ответ дляБойова
Да, корисно. Моя дитина просто шматочок розсмоктувала
О, це краща ідея
Помидорина• 01 апреля 2025
З будь-яким маслом у молоці так буде, воно плаває зверху. Ми завжди брали дуже тепле молоко, майже гаряче, розчиняли шматочок масла -какао и швиденько розмішували ложкою. І швиденько випивали, поки воно усе не сплило на поверхню жирною плямою.
Анонимус Я
• 01 апреля 2025
Ответ дляПомидорина
Але ж гаряче травмує горло(
Помидорина• 01 апреля 2025
Ответ дляАнонимус Я
Але ж гаряче травмує горло(
Не настільки гаряче, щоб обпекло. Але дуже тепле, щоб масло розчинилося. Коротше, орієнтуємося на власні відчуття.